Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 550

Wątek: przeżycia zarabiających na zdjęciach;) (odnoga od wątka giganta)

  1. #101
    Dopiero zaczyna Awatar jagódka
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    hura hura!

    mam pierwszy DL na istockphoto
    co prawda tylko tantiem, ale zawsze to pierwsze foty za płoty na tym trudnym dla mnie stocku
    Fotoaloja, gratuluję

    U mnie też dziś super - osiągnęłam 50 $ na SX! Kurcze, ale się cieszę :-P :grin:

  2. #102
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    hura hura!

    mam pierwszy DL na istockphoto
    co prawda tylko tantiem, ale zawsze to pierwsze foty za płoty na tym trudnym dla mnie stocku
    chyba pomogły troszkę wasze pozytywne recenzje, za co dzięki serdeczne wszystkim, którzy tam mi coś miłego napisali i dali ocenę
    oby poszło do przodu, bo już traciłam wiarę

    słuchajcie, jeśli tantiem tam kosztuje dolara, to ile normalny DL?
    koszt zależy od wielkości obrazka... wejdź sobie na czyjąś fotkę i popatrz na ceny zdjęć o różnych rozdzielczościach
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  3. #103
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Wiek
    49
    Posty
    203

    Domyślnie

    U mnie też dziś super - osiągnęłam 50 $ na SX! Kurcze, ale się cieszę
    ojeja, no toż to fortuna, ale pokaż fotki oże wreszcie jakie masz
    SX to stockxpert?
    canon 400D+50mm /f1.8

  4. #104
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    SX to stockxpert?
    tak
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  5. #105
    piotrzuraw
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    hura hura!

    mam pierwszy DL na istockphoto
    co prawda tylko tantiem, ale zawsze to pierwsze foty za płoty na tym trudnym dla mnie stocku
    chyba pomogły troszkę wasze pozytywne recenzje, za co dzięki serdeczne wszystkim, którzy tam mi coś miłego napisali i dali ocenę
    oby poszło do przodu, bo już traciłam wiarę

    słuchajcie, jeśli tantiem tam kosztuje dolara, to ile normalny DL?
    Rowniez gratuluje, fajne ostatnie pomysly z gruszkami. I dziekuje za odwiedziny i dodanie do faworit na dream... Odwiedze rowniez napewno. Pozdrawiam
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez jagódka Zobacz posta
    Fotoaloja, gratuluję

    U mnie też dziś super - osiągnęłam 50 $ na SX! Kurcze, ale się cieszę :-P :grin:
    A ja dopiero zaczynam na SX i mam tam tylko 1 dolca A tobie gratuluje i oby tak dalej :grin:
    Ostatnio edytowane przez piotrzuraw ; 04-10-2007 o 20:59 Powód: Automerged Doublepost

  6. #106

    Domyślnie

    Nie no masakra ten iStock... odrzucili mi zdjecia ktore na kazdym innym stocku sa akceptowane, po za tym odrzucili mi nawet zdjecia z tej pierwszej trojki ktore byly zeby pokazac ze sie ma pojecie... czasem mnie rozwalaja te stocki, jedni przyjmuja zdjecie totalnie zaszumione i sam wiem ze technicznie slabe i to na dobrym stocku a slaby stock je odrzuca, nie mam pojecia jakie tam przyjmuja kryteria odrzucania i akceptowania czasem magia i niewytlumaczalna akceptacja badz odrzucenie.... 123rf ci akceptuja wszystko, jeszcze do dzis myslalem ze dreamstime jest takim mocno rygorystycznym stockiem... istock to chyba najwieksza nispodzianka dzisiejszego dnia odrzucili zdjecia raz zaakceptowane... porazka....

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rypson Zobacz posta
    po za tym odrzucili mi nawet zdjecia z tej pierwszej trojki ktore byly zeby pokazac ze sie ma pojecie...
    Spokojnie. Przeciez w liscie, ktory otrzymales po weryfikacji jako fotograf na IS bylo wyraznie napisane, ze mozesz wrzucic te same zdjecia co przy pierwszym batchu, ale oni nie gwarantuja, ze zostana przyjete, a to z tego wzgledu, ze te fotki przechodza inna droge oceny/weryfikacji ...

  8. #108
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rypson Zobacz posta
    Nie no masakra ten iStock... odrzucili mi zdjecia ktore na kazdym innym stocku sa akceptowane, po za tym odrzucili mi nawet zdjecia z tej pierwszej trojki ktore byly zeby pokazac ze sie ma pojecie... czasem mnie rozwalaja te stocki, jedni przyjmuja zdjecie totalnie zaszumione i sam wiem ze technicznie slabe i to na dobrym stocku a slaby stock je odrzuca, nie mam pojecia jakie tam przyjmuja kryteria odrzucania i akceptowania czasem magia i niewytlumaczalna akceptacja badz odrzucenie.... 123rf ci akceptuja wszystko, jeszcze do dzis myslalem ze dreamstime jest takim mocno rygorystycznym stockiem... istock to chyba najwieksza nispodzianka dzisiejszego dnia odrzucili zdjecia raz zaakceptowane... porazka....
    miałeś przeslac swoje najlepsze fotki, zeby mogli sprawdzic Twoje mozliwosci techniczne. Jeśli przy weryfikowaniu zdjęć na sprzedaż, uznają że wartość rynkowa jest niska etc to mają prawo je odrzucić... kiedyś na jakimś blogu ktoś pisał że zaczynał od shutterstock, potem zaczął korzystać z is - i 80% zdjęć które były zaakceptowane na ss zostawało na is odrzucane... nie wiem ile w tym prawdy, ale jak zaczniesz robić zdjęcia takie że 90% zostaje zaakceptowane na is to naprawde satysfakcja z tego będzie.

    Pozdrawiam,
    Robert
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  9. #109
    Uzależniony Awatar asterix
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Londek.. UK
    Wiek
    44
    Posty
    793

    Domyślnie

    uwalili mi prawie wszystko na istocku bo koszulka eweliny jest zmehacona lol. Napisali, ze musze to zretuszowac

    Zretuszowalem sobie... ale liste stockow do ktorych bede slac foty juz ni ma tam istocka
    Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

  10. #110

    Domyślnie

    hehehe nie warto sie poddawac ja sie zdenerwowalem na SS jak zaczalem zakladac konta :P teraz wiem ze to blad i ze zdjecia stockowe to zupelnie inna fotografia niz ta ktora ja sie zajmuje i tu nie liczy sie walor artystyczny zdjecia bardzo czesto tylko potencjal uzytkowy... z doswiadczenia juz wiem ze fotolia i 123rf akceptuja prawie wszystko... 123rf ze 108 zdjec zaakceptowalo mi 100 fotolia troche bardziej wyrafinowana i mniej ale tez duzy procent w porownaniu do istock gdzie naprawde biora tylko dobre fotki... chocccc.... wzieli moja jedna fotke ktora uwazam za totalne dno pod wzgledem technicznym zrobilem takie tam sobie zdjecie na spacerze rodzinnym a oni to wzieli gdzie 123rf odrzucilo :P

    Naprawde nie warto sie denerwowac iu potraktowac to do czasu zarabiania jakis pieniedzy jako zabawe... niestety pochlaniajaca mase czasu

Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •