Strona 474 z 484 PierwszyPierwszy ... 374424464472473474475476 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 731 do 4 740 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #4731
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WiatruMistrz Zobacz posta
    http://allegro.pl/canon-ef-100mm-f-2...998987094.html
    mam podejżenie że to lewy towar bo na wszystkich fotach jest zakryty serial number oraz zero opisu od siebie o historii sprzętu.
    Już pędzę wyjaśnić. Obiektyw kupiłem ja, ponieważ miałem możliwość odbioru osobistego. Nie jest kradziony, numer seryjny nie figuruje jako "lewy" i nie miałem problemu żeby uzyskać go przed licytacją, jest jak nowy i właśnie testuje Też miałem podejrzenia, bo opis był bardzo skromny a na zdjęciach niepokazane numery itp. Zaryzykowałem tylko i wyłącznie dlatego, że miałem po niego 100 km i jak się okazuje było warto.

  2. #4732
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Rozumiem, że byłeś osobiście w serwisie lub przesłałeś tam szkło w celu zweryfikowania faktu, że nie widnieje w bazie sprzętu kradzionego?

  3. #4733
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Rozumiem, że byłeś osobiście w serwisie lub przesłałeś tam szkło w celu zweryfikowania faktu, że nie widnieje w bazie sprzętu kradzionego?
    A może był na Policji - oni także mają swoją kartotekę rzeczy skradzionych. Generalnie wiktor2323 gratki z okazji udanego zakupu - za ten cash (i jego stan) też bym kupił to szkiełko.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  4. #4734
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ambro Zobacz posta
    http://allegro.pl/super-okazja-bcm-c...010131022.html

    Aukcja ma taki tytuł i opis, że łatwo się pomylić, że chodzi o Canona 60D a nie o starego D60. Jak widać po cenie parę osób się nabrało.
    No i ktoś podał zgniłe jajo dalej. Ciekawe kiedy będzie finał tego łańcuszka.
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  5. #4735
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Działyń
    Posty
    725

    Domyślnie

    Spokojnie. Pewnie skończy się na 10k. Niestety moja wyobraźnia nie sięga aż tak daleko żeby określić jaki byłby opis. Póki, co widzę, że ludzie to musieli z rąk wypaść i łbem o wannę zahaczyć.
    |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

  6. #4736
    Uzależniony Awatar RNz
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Chrzanów, Katowice
    Posty
    708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
    No i ktoś podał zgniłe jajo dalej. Ciekawe kiedy będzie finał tego łańcuszka.
    I do jakiej kwoty dojdzie w finale
    Jak na razie jest to dobra inwestycja
    ... PhotoAnarchist ...
    nie jestem żadnym mądralą... mondralom tym bardziej!

  7. #4737
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    A może był na Policji - oni także mają swoją kartotekę rzeczy skradzionych..
    No pewnie, że "jakąś" tam ma... tak samo jak RossiElectro przed którym przestrzegałem na nikoniarzach i sprzęt od niego, z którym ludzie do dziś biegają do komisariatów chcąc dowiedzieć się szczegółów i zwrócić sprzęt. słyszą często, że nie mają tych nr seryjnych w bazie, wszystko jest w porządku, mają nie zawracać **** i iść sobie do domu. Kontakt z tą samą instytucją tylko w Warszawie - zajmującą się daną sprawą - daje już inny efekt i sprzęt zostaje zarekwirowany jako pochodzący z przestępstwa.
    Sprzęt z gigantycznego przestępstwa, którego pół europy szuka od pół roku nie widnieje w większości danych polskich komisariatów - widać jeszcze gołąb pocztowy nie doleciał z papierami
    Może to tyle na temat skuteczności Policji i ich kartotek...

  8. #4738
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie

    Myślę że dużo drożej już się nie sprzeda, ba w następnej aukcji aparat może osiągnąć max 600zł. Powodem takiego zainteresowania jest też fakt że są święta. Rodzice chcą kupić prezent dziecku czy jakoś tak i nie koniecznie znają się na sprzęcie. Usłyszeli coś 60 i d więc patrzą jest i cena niższa niż nowego a stan świetny 2 baterie. No to jak okazja. A potem się okazuje że jednak nie do końca tak różowo to wygląda a może to limited edition old designe.

  9. #4739
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
    No i ktoś podał zgniłe jajo dalej. Ciekawe kiedy będzie finał tego łańcuszka.
    Najmiękciejszy splunie sobie w brodę i wystawi negatywny komentarz
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  10. #4740
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie

    To samo było z D30 kiedy pojawił się 30D

Strona 474 z 484 PierwszyPierwszy ... 374424464472473474475476 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •