Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

  1. #1
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    W ciągu kilku miesięcy zamieniłem Canona R6 na Canona R8. Po chwili znowu kupiłem R6...by po trzech miesiącach zamienić go ostatecznie na Canona R6 mark II. Pół roku i cztery różne aparaty to dość zwariowany okres drugiej połowy zeszłego roku. Zapraszam Was do wysłuchania czym się sugerowałem i jak zmieniały się moje potrzeby w tak krótkim czasie.

    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-01-2024 o 23:36 Powód: Video zamieszczajmy tak
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  2. #2
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Po co w takich nagraniach w "studio" czapka? Poważnie pytam. W innych nagraniach też masz jakieś nakrycie głowy. Zawsze mnie to zastanawia.

  3. #3
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Czapka dodaje pewności siebie przed kamerą

    Jakkolwiek zabawnie to brzmi, to tak to właśnie dziala.

    --- Kolejny post ---

    Czapka dodaje pewności siebie przed kamerą

    Jakkolwiek zabawnie to brzmi, to tak to właśnie dziala.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  4. #4
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Dzięki za wyjaśnienie, nawet o tym nie pomyślałem.
    Sądziłem, że to jakiś myk, który działa na odbiorców, coś w stylu, brązowy kolor na prezentacjach, itp.

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    695

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    To też pewnie jakiś szczegół wyróżniający Huberta, po którym można go zapamiętać. Tak jak np jest kanał na YT "Miłośnicy czterech kółek" (swoją drogą nie lubię mocno przemądrzałego gościa, nie oglądam), to często jak ktoś zaczyna gadać o tym kanale to nie pamiętam nazwy tylko mówi "ten taki gruby, łysy z warkoczykami co gada o samochodach". Tym się wyróżnia gość . Hubert ma czapkę oraz nietypowe imię i nazwisko.

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Chłopie. Zanudziłeś mnie tym filmem strasznie. Ty ostrzegaj na starcie, że materiał jest raczej dla kamerunów a nie dla fotografów.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Chłopie. Zanudziłeś mnie tym filmem strasznie. Ty ostrzegaj na starcie, że materiał jest raczej dla kamerunów a nie dla fotografów.
    Dzięki! Nie będę oglądał
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  8. #8
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Chłopie. Zanudziłeś mnie tym filmem strasznie. Ty ostrzegaj na starcie, że materiał jest raczej dla kamerunów a nie dla fotografów.
    Mnie raz jedyny pokusiło aby włączyć film Huberta i po minucie wyłączyłem. Sorry nie mój klimat i nie mam nic do autora tylko...no właśnie, sprytnie omijane, że np. filmy są bardziej pod wideo a mnie to kompletnie nie obchodzi. Kilka argumentów jeszcze bym znalazł ale nie o tym

  9. #9
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Chłopie. Zanudziłeś mnie tym filmem strasznie. Ty ostrzegaj na starcie, że materiał jest raczej dla kamerunów a nie dla fotografów.
    Przeciez umiejętność oceny własnych potrzeb i dopasowania do nich sprzętu oraz przede wszystkim dostrzeżenie kiedy należy go sprzedać aby na nim nie stracić to raczej rzeczy uniwersalne, pasujące zarówno dla foto jak i video.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Mnie raz jedyny pokusiło aby włączyć film Huberta i po minucie wyłączyłem. Sorry nie mój klimat i nie mam nic do autora tylko...no właśnie, sprytnie omijane, że np. filmy są bardziej pod wideo a mnie to kompletnie nie obchodzi. Kilka argumentów jeszcze bym znalazł ale nie o tym
    Jeszcze nie raz klikniesz, hehe
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  10. #10
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: R6 vs R8 vs R6 mark II - porównanie po kilku miesiącach użytkowania

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Przeciez umiejętność oceny własnych potrzeb i dopasowania do nich sprzętu oraz przede wszystkim dostrzeżenie kiedy należy go sprzedać aby na nim nie stracić to raczej rzeczy uniwersalne, pasujące zarówno dla foto jak i video.

    --- Kolejny post ---

    Jeszcze nie raz klikniesz, hehe
    Mogę Ci poklikać jak zależy
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 09-01-2024 o 09:14 Powód: dubel

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •