Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ventura 13.5 na Macu i problem ze zrzucaniem zdjęć przez EOS Utility 3

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2023
    Miasto
    wrocek
    Posty
    3

    Domyślnie Ventura 13.5 na Macu i problem ze zrzucaniem zdjęć przez EOS Utility 3

    Witam,

    Ostatnio uaktualniłam Maca do Ventury 13.5 i Eos Utility 3 pokazuje błąd - nie mogę skopiować zdjęć. Wiem, że jest to dość powszechny problem ale nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania. Zrzucanie zdjęć przez czytnik kart działa, ale chcę mieć pliki opisane datą. Jakieś pomysły czy po prostu czekać na kolejną aktualizację?

  2. #2
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Ventura 13.5 na Macu i problem ze zrzucaniem zdjęć przez EOS Utility 3

    A zrzucasz przez kabelek czy przez WiFi? Bo u mnie przez WiFi działa bez problemów (Ventura 13.5.2)
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2023
    Miasto
    wrocek
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Ventura 13.5 na Macu i problem ze zrzucaniem zdjęć przez EOS Utility 3

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    A zrzucasz przez kabelek czy przez WiFi? Bo u mnie przez WiFi działa bez problemów (Ventura 13.5.2)
    W sumie mogłabym sprobowac przez Wifi ale wtedy musialabym sie bawic w zmiane karty z Canon 5D MK3 do R6. Jest to jakieś rozwiazanie tymczasowe, dzięki za pomysł, R6 mam od niedawna i jeszcze nie wszystko tam dobrze ogarniam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •