Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wyświetlanie zdjęć na Macbooku

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2017
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    12

    Domyślnie Wyświetlanie zdjęć na Macbooku

    Witam Koleżanki i Kolegów,
    mam następujący problem, obróbkę zdjęć robię w LR i PS na wypasionym kompie z Win 10, ale mam również Macbooka procek M1 macOS Monterey który wykorzystuję do tethering w LR oraz do pokazywania zdjęć klientom, wyświetlacz Retina, fajny obraza (jest efekt wow). Podoba mi się makowski program Zdjęcia do przeglądania i prezentacji, ale mam problem. Zdjęcia przenoszę z kompa po obróbce z nazwami nadanymi w LR od np. Foto 1 do np. Foto 300. Jest to ważne ponieważ numeracja oddaje chronologię wydarzenia, imprezy, spotkania. Podczas przeglądania zdjęć na Macbooku narzędziem Zdjęcia nie mogę go zmusić do tego aby wyświetlały się posortowane po nazwie. Program posiada różne możliwości sortowania, ale po nazwie, nie mogę znaleźć. Na pewno wynika to z mojej niewiedzy, dlatego proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Rysiek

  2. #2
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Wyświetlanie zdjęć na Macbooku

    Aplikacja Photos nie dziala po filename tylko title. Jesli robisz masowy rename plikow, zaznacz dodatkowo opcje, aby ten sam tekst zostal dolozony do metadanych pola title.

    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •