Strona 294 z 296 PierwszyPierwszy ... 194244284292293294295296 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 931 do 2 940 z 2954

Wątek: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

  1. #2931

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Tak mówią na mieście. Konkretnie mówią ci, którzy wprowadzali do Polski fotografię cyfrową i odesłali do muzeum fotografii aparaty analogowe i są to ci sami, którzy niedawno całkiem przeskakiwali z DSLR Canona, na ML Sony, bo ten prześcignął jakością Canona, który jechał autostradą do muzeum fotografii, ale pojawiła się karawana, przy której biegnące psy miały do ogonów przywiązane ML Canona, który jednak nie trafił samodzielnie do muzeum, ale przez te psy, które szczekały cała karawana łącznie z koszami pełnymi DSLR i ML i fotografią optyczną w ogóle zaczęła też biec do muzeum fotografii, bo zaczął ich gonić Samsung z czterema obiektywami w jednym obiektywie, który fotografował obliczając. No i w sumie okazało się na końcu, że na wycieczkę do Turcji z biurem podróży to dwa ML Sony z Batisami czy tam GM, oba na paskach Peak Design, jeden z boku, drugi obok, to jednak może być ciężko. I jeden pan z Japonii, a jemu wierzyć trzeba, powiedział że w koreańskim S24 Ultra będzie w 2024 lepiej i lżej. No i wyszło jak wyszło, a w telewizji różnicy nie widać.
    No i tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Czy dobrze streściłem wątek?
    Tak było! Mogę zaświadczyc. Na zaślepkę objektywum kalkulacyjnego klnę się!
    Ostatnio edytowane przez Karlbuk ; 19-07-2023 o 21:29

  2. #2932

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Naśmiewajcie się. Bangi pożyczył mi tego S10e, bo i tak prezes mu wysyła przedprodukcyjnego S24 Ultra. Faktycznie nie przepala nieba.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z61_6574_6.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	717,1 KB
ID:	14100

  3. #2933
    Uzależniony Awatar cybulski
    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    965

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Naśmiewajcie się. Bangi pożyczył mi tego S10e, bo i tak prezes mu wysyła przedprodukcyjnego S24 Ultra. Faktycznie nie przepala nieba.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z61_6574_6.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	717,1 KB
ID:	14100
    Fotografia krajobrazowa do lamusa!
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #2934

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Naśmiewajcie się. Bangi pożyczył mi tego S10e, bo i tak prezes mu wysyła przedprodukcyjnego S24 Ultra. Faktycznie nie przepala nieba.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z61_6574_6.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	717,1 KB
ID:	14100
    Marynarka spłowiała... Źle wykrył, chyba zastosował foto krajobrazowe a powinien ślubne

  5. #2935
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Naśmiewajcie się. Bangi pożyczył mi tego S10e, bo i tak prezes mu wysyła przedprodukcyjnego S24 Ultra. Faktycznie nie przepala nieba.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z61_6574_6.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	717,1 KB
ID:	14100
    Robisz takie grafiki i dajesz ludziom?

  6. #2936
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    A to są ludzie czy figurki jakies plastikowe? Bez złości pisze, bo na moim smartfonie pozbawionym inteligencji słabo widzę.
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 19-07-2023 o 22:10

  7. #2937

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Robisz takie grafiki i dajesz ludziom?
    Nie daję

  8. #2938
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 352

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A to są ludzie czy figurki jakies plastikowe? Bez złości pisze, bo na moim smartfonie pozbawionym inteligencji słabo widzę.
    To są takie ludziki na tort. Uniwersalne.

    --- Kolejny post ---

    Ale zj*b*ny ten krajobraz - efekt głębi ostrości nie wyłączony.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  9. #2939
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    To są takie ludziki na tort. Uniwersalne.
    Tak właśnie myślałem!
    Gdyby to zdjęcie było zrobione S24 ultra, to na bank byłby jeszcze księżyc.

  10. #2940
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Coś Wam powiem, Panowie "Mistrzowie". @Leon007 , @mirror , @Karlbuk , @tomfoot , @zdebik , @atsf (z tego co się zorientowałem, to wszyscy zaliczacie się do kategorii hejterów dokuczających JP. Włącznie ze mną).

    Już od dawna o tym mówię, ale dziś się przekonałem ostatecznie. Ten wątek to świadomie zaplanowana i utrzymywana za wszelką cenę AKCJA MARKETINGOWA. Nie przekonują mnie argumenty typu " bo ty to wszędzie widzisz marketing". Fakty są nieubłagane. Niby oficjalnie, panowie administratorzy nawołują do pokoju, do wzajemnego poszanowania, a w rzeczywistości po prostu robią wszystko, żeby wątek się utrzymał i ta głupia dyskusja razem z nim. Niedługo będzie 300 stron. A już jak zobaczyłem tekst, że "jedna osoba na safari robiła zdjęcia aparatem i wszystkim przeszkadzał trzask migawki", to przypomniał mi się "Folwark zwierzęcy" i przemówienia świń... Te rzekome "dowody", przykłady, zmierzające do uzasadnienia żałosnej teorii o "wypieraniu aparatów przez smartfony", są tak naiwne, że nie wiadomo, czy rżeć ze śmiechu jak koń, czy upić się z rozpaczy...

    Dlatego ja nie zamierzam już nic udowadniać, argumentować, ani w ogóle się odzywać. I Kolegom sugerowałbym to samo. Bo naszych argumentów nikt NIE CHCE. JP i admini, chcą wyłącznie naszych głosów. Naszych wpisów. Nie ważne na jaki temat. Żeby można było się wykazać, raportując swoje sukcesy szefom marketingu samsunga. I pomyślcie, czemu post jednego z kolegów, na temat smartfonów Sony, został usunięty... Przecież tam nie było żadnego "hejtu"...
    Brak ci na tym forum reklamowania Sony???

    Reklama Samsunga:
    jan pawlak 496

    Antyreklama Samsunga
    atsf 319 postów
    Heldbaum 253
    candar 249
    tomfoot 226
    Leon007 120
    mirror 78
    karlbuk 74
    razem 1319


    (ja 79 postów, ten będzie miał nr 80)

    Chciałbym zauważyć, że przeciwnicy JP napisali wiele więcej postów (1319) niż JP (496). Ten wątek jest bardziej antyreklamą niż reklamą. Ergo zarzut uważam za niesłuszny.
    Sam kilkukrotnie pisałem że do pewnych rzeczy smartfon sie nie nadaje. Nie czytam reklam Samsunga, nie wiem czy go reklamują jako coś do focenia np ptaków.
    Tylko nie piszcie do Samsunga, że polemizowałem z tym że Samsung jest do wszystkiego, bo mi premie obetną
    Dawno sie tak nie uśmiałem

    Heldbaum, nawoływałem by nie pisać w wątku. Zmobilizuj kolegów by się w tym wątku nie udzielali! Napisaliście ponad 1300 postów!!! Ty jesteś w absolutnym czubie osób podtrzymujących wątek przy życiu. Ja ich napisałem 3 razy mniej niż Ty.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-07-2023 o 01:06
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 294 z 296 PierwszyPierwszy ... 194244284292293294295296 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •