Strona 95 z 189 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

  1. #941
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Tak swoją drogą trochę dziwi mnie brak pełnych recenzji R5 na największych portalach foto.

    Na dpreview pokazała się recenzja R6 a pełnej R5 nie ma.

    Canon zabronił?

  2. #942
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    Tak swoją drogą trochę dziwi mnie brak pełnych recenzji R5 na największych portalach foto.

    Na dpreview pokazała się recenzja R6 a pełnej R5 nie ma.

    Canon zabronił?
    Rozkładają publikacje treści w czasie żeby ciągle ludzie mieli po co tam wchodzić.

    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
    Miłego dnia
    moja www

  3. #943
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    Tak swoją drogą trochę dziwi mnie brak pełnych recenzji R5 na największych portalach foto.

    Na dpreview pokazała się recenzja R6 a pełnej R5 nie ma.

    Canon zabronił?
    Nie zabronił, zamiast suchych review dał aparaty autorytetom w pewnych dziedzinach. W PL na przykład R6 trafił w ręce najlepszego fotografa ślubnego... a później wystarczy kilka dobrych słów i rzetelnego, fachowego ( anie suchego review ala DP ) zrecenzowania sprzętu w praktyce
    ( wesele) i już się ludzie w kolejce ustawiają po R6 ( sporo osób żegna się z a7III )

    edit: To wątek o r5 - nie wiem kto ma w Polsce ten aparat
    Ostatnio edytowane przez robertskc7 ; 30-08-2020 o 15:03

  4. #944
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    edit: To wątek o r5 - nie wiem kto ma w Polsce ten aparat
    Np ja mam, i biorąc pod uwagę długie kolejki w przedsprzedazy to jeszcze całkiem sporo osób.

  5. #945
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Nie zabronił, zamiast suchych review dał aparaty autorytetom w pewnych dziedzinach. W PL na przykład R6 trafił w ręce najlepszego fotografa ślubnego... a później wystarczy kilka dobrych słów i rzetelnego, fachowego ( anie suchego review ala DP ) zrecenzowania sprzętu w praktyce
    ( wesele) i już się ludzie w kolejce ustawiają po R6 ( sporo osób żegna się z a7III )

    edit: To wątek o r5 - nie wiem kto ma w Polsce ten aparat
    Ten tytuł najlepszego fotografa ślubnego to kto nadaje?
    Ja jakoś nie widzę tych tłumów posiadaczy A73 przesiadających się na nowe canony. Tam to na razie jest polewka z przegrzewania się sprzętu...
    Subiektywnie mogę napisać, że w kwestiach fotograficznych takie R5 to w ogóle na mnie nie robi wrażenia. Co innego R6 z matrycą 20mpx.

  6. #946
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Ten tytuł najlepszego fotografa ślubnego to kto nadaje?
    Ja jakoś nie widzę tych tłumów posiadaczy A73 przesiadających się na nowe canony. Tam to na razie jest polewka z przegrzewania się sprzętu...
    Subiektywnie mogę napisać, że w kwestiach fotograficznych takie R5 to w ogóle na mnie nie robi wrażenia. Co innego R6 z matrycą 20mpx.
    Jeśli zapytasz świadomych fotografów ślubnych w PL kto jest najlepszym fotografem w branży, to odpowiedź będzie jednoznaczna. Nie potrzeba jury i innych konkursów.

  7. #947
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Jeśli zapytasz świadomych fotografów ślubnych w PL kto jest najlepszym fotografem w branży, to odpowiedź będzie jednoznaczna. Nie potrzeba jury i innych konkursów.
    IMO podchodzisz do tego zbyt jednoznacznie. Szanuję prace Michała i Adama ale postaraj się popatrzeć szerzej. Warto!

  8. #948
    Początki nałogu Awatar Krasuski
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    279

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Jest naprawdę bardzo fajnie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4627.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	2,08 MB
ID:	4954

  9. #949
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Nie zabronił, zamiast suchych review dał aparaty autorytetom w pewnych dziedzinach. W PL na przykład R6 trafił w ręce najlepszego fotografa ślubnego... a później wystarczy kilka dobrych słów i rzetelnego, fachowego ( anie suchego review ala DP ) zrecenzowania sprzętu w praktyce
    ( wesele) i już się ludzie w kolejce ustawiają po R6 ( sporo osób żegna się z a7III )

    edit: To wątek o r5 - nie wiem kto ma w Polsce ten aparat
    Recenzja R5

    Bardzo sensowna, poważna recenzja uznanego człowiek/portalu który robi to od wielu lat.
    Porównanie z konkurencyjnymi aparatami z punktu widzenia użytkownika, "urealnienie" PRowych doniesień i liczb z katalogów, przykłady, sample
    https://www.cameralabs.com/canon-eos-r5-review/

    Końcówka to :
    Podsumowując, R5 będzie frustrujące dla komercyjnych filmowców, potencjalnie nadające się do użytku dla niektórych strzelców hybrydowych i triumfem dla fotografów, którzy głównie fotografują. Zastanów się uważnie nad użytkowaniem, ale jeśli spełnia twoje wymagania, EOS R5 stanie się aparatem, do którego będą dążyć wierni Canon, nie wspominając o godnym flagowym produkcie z legendarnej serii 5.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 30-08-2020 o 20:51
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #950

    Dołączył
    Sep 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Mam pytanie do posiadaczy aparatu Canon EOS R5. Wiadomo, że Canon potrafi kręcić filmy 8K w RAW-ach, ale czy potrafi również kręcić filmy 8K w innych, stratnych formatach?

    Sprzedawca powiedział, że nie ma takiej możliwości, abym mógł za pomocą tego aparatu nagrać film 8K w formacie innym niz format RAW.

    Czy napewno nie ma takiej możliwości, czy może sprzedawca się myli?

Strona 95 z 189 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •