Pokaż wyniki od 1 do 10 z 819

Wątek: [ Pezet85 ] - portrety

Widok wątkowy

  1. #11
    Początki nałogu Awatar Pezet85
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    475

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Nie jestem artystą czy zawodowym portrecista toteż uwagi czysto techniczne, dyskusje o miękkim twardym świetle pozostawiam lepszym / bardziej doświadczonym ode mnie.
    Natomiast chciałbym zwrócić Twoja uwagę na okulary (górna części oprawki zjechała na oczy), oczy moim zdaniem wyglądały by lepiej gdyby okulary były założone do końca (byłoby widać całe oczy zza okularów) albo zdjęte całkiem wedle uznania. W bliższym kadrze być może można zrealizować takie zdjęcie gdzie spoglądasz znad górnej oprawki.
    Wiem możesz pomyśleć, że się czepiam ale to studyjny portret gdzie właśnie suma dopracowania wszystkich detali sprawia, że wyglada on bardziej lub mniej profesjonalnie.
    No oprawki wyglądają jakby mocno zjechały ale tak naprawdę dużo wyżej ich nie da rady już założyć.
    Ogólnie bardzo mi przeszkadza kiedy okulary zjeżdżają z nosa i często je poprawiam.
    Fakt faktem przysłoniły prawa powiekę ale moim zdaniem pochylenie głowy ma tutaj też znaczenie.

    Chciałbym jeszcze odnieść się do światła, myślę że jest to jedno z niewielu moich zdjęć gdzie jestem z niego bardzo zadowolony.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Pezet85 ; 28-10-2020 o 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •