Cześć,

To mój pierwszy post na forum wiec w pierwszej kolejności się przywitam z wszystkimi forumowiczami.

Obecnie używam Canona 550D, który jest moim pierwszym lustrem. Zakupiłem go 9 lat temu kiedy to mocno zainteresowałem się fotografią, wcześniej cykałem kompaktem.

Przez lata traktowałem fotografię jako czyste hobby. Od 2 lat zacząłem robić zdjęcia głównie sportowe a ostatnio zainteresował mnie street, którego dopiero się uczę. Obecnie fotografia nie jest moim źródłem dochodów, ale może coś w tym temacie zmienić. Planuję wymianę puszki na coś nowszego i lepszego. I tutaj mam dylemat na co, 80D, 90D czy 6D Mark II?

Przeczytałem różne opinie i recenzje nt. tych aparatów i mam już dylemat co wybrać.

Jeżeli chodzi o szkła to posiadam: kitowy EF-S 18-135 IS, EF 75-300 IS USM oraz EF 50 IS STM

W przypadku wymiany na FF no dochodzi zakup jakiegoś obiektywu EF jako zamiennik dla EF-S 18-135, może być używany w dobrym stanie

P.S. W wolnej chwili postaram się wrzucić kilka fotek sportowych mojego autorstwa do odpowiedniego działu.