Strona 24 z 97 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #231
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Kolejny zadowolony klient.

    Od niedawna robię te zdjęcia (5 lat), ale widzę nowe trendy. Kiedys fotografowało się czarnego psa na czarnym tle, teraz... białe ściany - różowe tygrysy to w sumie nieznaczący epizod.

    Była liczba pól AF, roździelczość, teraz bez IBIS nie da się zrobić zdjęcia - ciekawe co będzie następne - apka FB?
    Widzisz, w tych wszystkich niekończących się potyczkach internetowych gawędziarzy chodzi o to, że jest taka zasada "klientowi się nie odmawia, klientowi się wycenia" a Canon nie chce wycenić, nie chcę dać produktu Premium i odmawia a niektórzy nie mogą z tym żyć

    Swoją drogą RP w tym budżecie,z taką specyfikacją i planowanym przeznaczeniem jest idealny Z niecierpliwością czekam na opinię pierwszych użytkowników (zadowolonych).
    Miłego dnia
    moja www

  2. #232
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    RP - ten aparat to wydmuszka i kastrat jednocześnie ale zdjęcia powinien robić niezłe.
    Można już sobie zaczynać powoli wyrabiać zdanie czy robi niezłe zdjęcia czy też nie.

    Canon EOS RP + RF 35mm f/1.8 MACRO IS STM + TAMRON SP 45mm f/1.8 Di VC USD F013
    https://www.flickr.com/groups/canon_eos_rp/pool/

    Canon EOS RP + RF 35mm f/1.8 MACRO IS STM + RF 24-105mm f/4L IS USM
    https://www.flickr.com/photos/sinaku...57703766719522

    Canon EOS RP + EF 24-105mm f/4L IS II USM
    https://www.flickr.com/photos/143506...57707099549165

  3. #233
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Zdebik kiedyś to nawet robili zdjęcia czymś takim jak analog ale głupki wszystkie się na cyfrę przeniosły... Kurde, no bez klepek na oczach, nigdy nie miałem innego systemu, od początku canon, masa body i szkieł, wydałem na nich sporo kasy i myślisz że nie wolałbym zostać przy canonie? Czy nie zastanawia Cię że ludzie przechodzac na Sony mają powody? Canon odwala kiche bo jest potentatem a ludzie i tak kupią... Ale coraz więcej ludzi ma dość.

    --- Kolejny post ---

    https://www.dpreview.com/forums/post/62369685

    A jednak mi się nie wydawało. Tym się nie da robić zdjęć przez wizjer.

  4. #234
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    ... ludzie przechodzac na Sony mają powody? Canon odwala kiche bo jest potentatem a ludzie i tak kupią... Ale coraz więcej ludzi ma dość...
    Daj spokój z tymi narzekaniami, oddaj tego Canona. Czekam na twoją opinię w tym wątku: https://www.canon-board.info/threads...adki-kliniczne

    Oczywiście jak już przejdziesz na SONY
    Ostatnio edytowane przez Sunders ; 04-03-2019 o 21:49

  5. #235
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Jest parę rzeczy które mnie powstrzymują:

    -przywiązanie do canona,
    -boję się "kolorów sony",
    -co jeśli, canon wkrótce (mało prawdopodobne ale) pokaże mega body z świetną matrycą,
    -co jeśli canon wkrótce (j.w.) pokaże super szkła (akurat tu mi chodzi o szkła lekkie, mogą być ciemne) do RF.

    Nigdy nie miałem aparatu sony. Jedyne wyjście (wiem, że mało moralne) to kupić A7RIII, potestować i w razie czego oddać w ciągu 14 dni... Niestety u mnie nie ma możliwości sprawdzenia sprzętu na miejscu bo go nie ma w sklepach, a poza tym sprawdzenie w sklepie mało daje - ew. jak aparat leży w ręce i tyle (dzięki ci UE za przepis o zwrocie...).
    Ostatnio edytowane przez Photointo ; 05-03-2019 o 08:49

  6. #236
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    -boję się "kolorów sony",
    jak w 2007 w kraju w ktorym mieszkam otwarto rynek pracy dla "Nowej Unii" (podowczas PL, CZ, SK) to lokalne gazety bardzo ostrzegaly, ze "Pool komt" i ze pochowac kury i kobiety, bo jedne zgwalci drugie ukradnie (raczej w takiej kolejnosci, bo sie pijany pomyli )

    potem nastapila rzeczywistosc. i ten "Pool" nie okazal sie taki zly, ba, nawet zupelnie OK... a jak potem jeszcze kolejna Nowa Unia przyszla (RO, BG) to lomatko, jaka to byla panika o upadku moralnosci i obyczajow... bez mala jak od lat z uciekinierami z Bliskiego Wschodu w Polsce


    nie wiesz dopoki sie nie przekonasz, a strach ma wielkie oczy


    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    -co jeśli, canon wkrótce (mało prawdopodobne ale) pokaże mega body z świetną matrycą,
    to cie nie bedzie stac, boziu!

    taki korpus pojawia sie normalnie przez kazda Olimpiada, nazywa sie 1D* i kosztuje tyle co nerka (w zakupie, w bogatych krajach kapitalistycznych).

    poza 1D* na ktore i tak nikogo (z narzekaczy) nie stac, w Canonie nie ma one body to rule them all a zwlaszcza nie oczekiwalbym tego teraz pod RF, w ktorym jeszcze kilka lat musza nadziergac optyki, zeby stworzyc sobie odpowiednio duzy rynek topowych klientow.


    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    -co jeśli canon wkrótce (j.w.) pokaże super szkła (akurat tu mi chodzi o szkła lekkie, mogą być ciemne) do RF.
    tu nie ma jesli. tu jest tylko "kiedy". i odpowiedz jest prosta: za 2-3 lata. w pierwszym rzucie Canon napiernicza szkla-misie, ktore maja udowodnic topowym (tzn. tym z odpowiednio duzym zapasem $$$$) fotografom, ze ich przyszlosc to zmiana bagnetu.

    male i lekkie RF to bedzie pozniej. moze doraznie rzuca jeszcze jakies RF 50/1.8 zeby ci napalency co sie rzucili na "tanie i male inaczej" RP jednak cos mogli zapiac. bo na chwile obecna nawet ten 35 macro nie jest wcale tak maly (on jest rozmiarowo dopasowany raczej do R niz do RP). a na cos innego to jeszcze przyjdzie poczekac...
    www albo tez flickr

  7. #237
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    akustyk no właśnie, sony ma jeszcze jedną fajną rzecz - ich szkła aps-c pasują do pełnej klatki bez żadnych przejściówek, więc jeśli będę chciał na luzie połazić z takim a7rIII i szerokim szkłem to ich E 10-18 waży 225 g... A obiektywów EF-M nie zapnie do RF choćby się uparł.

  8. #238
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    akustyk no właśnie, sony ma jeszcze jedną fajną rzecz - ich szkła aps-c pasują do pełnej klatki bez żadnych przejściówek, więc jeśli będę chciał na luzie połazić z takim a7rIII i szerokim szkłem to ich E 10-18 waży 225 g...
    ja juz nic nie powiem... nie wypada mi jako moderatorowi dalej w to brnac...

    www albo tez flickr

  9. #239
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Jak się nazywa ten komiks z którego pochodzi obrazek? Chyba go czytałem kiedyś.

    Ok, kończę temat. Odezwę się jak sprawdzę A7RIII a na koniec sony A7RIII +5EV xD

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	{511DD985-7304-49FC-B706-192CE2CE25F1}.png.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	397,7 KB
ID:	1893

  10. #240
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Wyszło Ci coś niemal na poziomie tygrysa ! tak trzymać !

Strona 24 z 97 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •