Pokaż wyniki od 1 do 10 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

Mieszany widok

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Osobiście tego jeszcze nie stosowałem, ale do backup-u w terenie z kart SD wszędzie bardzo polecają takie ustrojstwo:

    https://www.fotopolis.pl/testy/akces...sku-do-backupu

    Wkładamy kartę, wciskamy 1 guzik i kopiuje całą zawartość. Przy ponownym zgrywaniu kopiuje tylko nowe pliki. Co 2 slotów to w 5dmkIIInigdy nie używałem tego do backup-u, bo ten slot na kartę SD był baaardzo wolny przez co zamulał całą puszkę podczas focenia. Czy w 5dmk4 to poprawiono?
    Miłego dnia
    moja www

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Osobiście tego jeszcze nie stosowałem, ale do backup-u w terenie z kart SD wszędzie bardzo polecają takie ustrojstwo:

    https://www.fotopolis.pl/testy/akces...sku-do-backupu

    Wkładamy kartę, wciskamy 1 guzik i kopiuje całą zawartość. Przy ponownym zgrywaniu kopiuje tylko nowe pliki. Co 2 slotów to w 5dmkIIInigdy nie używałem tego do backup-u, bo ten slot na kartę SD był baaardzo wolny przez co zamulał całą puszkę podczas focenia. Czy w 5dmk4 to poprawiono?
    Przejrzałem opinie użytkowników tego urządzenia na amazonie i na 22 opinie jest 12 krytycznych.

    Zacytuję jedną z nich(z pomocą translatora googla):
    "Właściwie kupiłem produkt, aby opróżnić karty pamięci utknięte w aparatach podczas wakacyjnych podróży lub zapisać je na dysku My Passport Drive między nimi. Ale bez względu na to, jak go używam, pobieranie plików wideo trwa wieczność. Nie wspominając o awariach, które zdarzają się od czasu do czasu. Dlatego absolutnie bezużyteczne......"
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •