Strona 287 z 410 PierwszyPierwszy ... 187237277285286287288289297337387 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 861 do 2 870 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2861
    Bywalec Awatar pawelloon
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Kraków/Monachium
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    I juz mam dylemat...zainwestować juz w 1DX MKIII czy poczekac na R5. Oczywiscie fotografia sportowa w temacie. Hmmm
    ____________________________
    1DX MKIII, 1D MK IV, C 400/2.8 IS II L, C 70-200/2.8 IS II L, C 16-35/2.8 II USM, Samyang 8/3.5, C 580EX II

  2. #2862
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez pawelloon Zobacz posta
    I juz mam dylemat...zainwestować juz w 1DX MKIII czy poczekac na R5. Oczywiscie fotografia sportowa w temacie. Hmmm
    Mamy specyfikację z plotek i 4 potwierdzone info z zapowiedzi. Na papierze wygląda kozacko.

  3. #2863
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez pawelloon Zobacz posta
    I juz mam dylemat...zainwestować juz w 1DX MKIII czy poczekac na R5. Oczywiscie fotografia sportowa w temacie. Hmmm
    To dosyć proste. Jeśli na już to jedynka, jeśli nie ma pośpiechu to czekaj .
    Jak znam Canona to R5 nie będzie w pełni zastępował jedynki i odwrotnie więc pewnie najlepiej będzie mieć oba ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #2864
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 414

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jak znam Canona to R5 nie będzie w pełni zastępował jedynki i odwrotnie więc pewnie najlepiej będzie mieć oba ....
    Chyba OVF nie da się zastąpić. To co pokazuje EVF przy serii z trudem da się polubić. Jest dystans do rzeczywistości. No chyba, że taka seria 20fps jest już jak film.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  5. #2865
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To dosyć proste. Jeśli na już to jedynka, jeśli nie ma pośpiechu to czekaj .
    Jak znam Canona to R5 nie będzie w pełni zastępował jedynki i odwrotnie więc pewnie najlepiej będzie mieć oba ....
    Niezależnie od tego że to są aparaty dla innych celów/użytkowników
    to 1Dx to już wersja 3, sprawdzona "w bojach", poprawiona/ulepszona, bardzo dopracowana
    A R5 to praktycznie "prototyp", tak na prawdę to dopiero wersja 2 będzie "dobra."

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 16-02-2020 o 14:17
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #2866
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    bez ... myślałem że R to prototyp ile można wypuszczać prototypów
    a R5II będzie "słaba" bo canon bo wepchnięciu wszystkiego co ma (bo najwyraźniej czuje że musi bo zobaczył ścianę lub dno w podsumowaniach publikowanych przez CIPA) do R5, przy R5II już nie bedzie musiał i z radością powróci do polityki jak tu coś dać aby nie dać czyli jak sprzedać po raz fafanasty 18megapikselową matrycę zombie
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 16-02-2020 o 14:48

  7. #2867
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    A R5 to praktycznie "prototyp", tak na prawdę to dopiero wersja 2 będzie "dobra."
    O! I już mamy rzetelną diagnozę . R5 to prototyp - nikt go nie miał w ręku, nawet nie wiadomo czy istnieją działające ostateczne produkcyjne egzemplarze, nie znana jest szczegółowa specyfikacja ale forumowi eksperci już wydali wyrok
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #2868
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    O! I już mamy rzetelną diagnozę . R5 to prototyp - nikt go nie miał w ręku, nawet nie wiadomo czy istnieją działające ostateczne produkcyjne egzemplarze, nie znana jest szczegółowa specyfikacja ale forumowi eksperci już wydali wyrok
    no w sumie to mogą zmienić zdanie i dać całkiem inna nazwę i bebechy.

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
    Miłego dnia
    moja www

  9. #2869
    Bywalec Awatar pawelloon
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Kraków/Monachium
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To dosyć proste. Jeśli na już to jedynka, jeśli nie ma pośpiechu to czekaj .
    Jak znam Canona to R5 nie będzie w pełni zastępował jedynki i odwrotnie więc pewnie najlepiej będzie mieć oba ....
    Cenie sobie obie nerki

    --- Kolejny post ---

    A czy ktos z Was, szanowni koledzy, podpinał już jakies tele >300mm pod R? Jak to jest w praktyce? Domyslam się, że jeden dyskomfort to małe gabaryty R
    ____________________________
    1DX MKIII, 1D MK IV, C 400/2.8 IS II L, C 70-200/2.8 IS II L, C 16-35/2.8 II USM, Samyang 8/3.5, C 580EX II

  10. #2870
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Chyba OVF nie da się zastąpić. To co pokazuje EVF przy serii z trudem da się polubić. Jest dystans do rzeczywistości. No chyba, że taka seria 20fps jest już jak film.
    W R jest stop klatka po focie, ale sa bezlusterkowce ktore nia maja tego dziwnego laga i optyczny wizjer przy nich to przezytek. Wierze ze R5 bedzie pozbawiony tej wady.

Strona 287 z 410 PierwszyPierwszy ... 187237277285286287288289297337387 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •