Strona 255 z 410 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257265305355 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 541 do 2 550 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2541
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    O to ciekawe, bo ja w informacji do sprzedawcy napisałem że ma być nie macany i z gwarancją canon Polska. Ciekawe czy mi coś napiszą czy wyślą tak na pałę że może nie zauważę

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  2. #2542
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Na abfoto są po 9600

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  3. #2543
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Marcinus Zobacz posta
    Za 8 tys z prywatnego importu? Czyli cyfrowe czy abfoto maja z azji prywatnie przywiezione? Nie robmy żartów Polska dystrybucja i gwarancja pl jest w takichbsklepach. Z reszta sa to partnerzy canona wiec nie zaryzykowaliby jakiejs azjatyckiej szmuglowanki.
    To nie jest szmuglowanka nie wiem jak dokładnie to wygląda, ale najczęściej odbywa się to przez firmy z UK z fakturami itd. to jest legalne, ale ze względu na inną dystrybucję nie masz gwarancji PL od producenta. W USA to się nazywa grey market.

    Masz rację, że w cyfrowe jest Polska dystrybucja. AB nie wiem, bo u nich jeszcze nie kupowałem. Zatem jeśli w tym pierwszym jest R-ka za 8000 zł to tym bardziej jest to korzystne. Polecam
    Miłego dnia
    moja www

  4. #2544
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    O to ciekawe, bo ja w informacji do sprzedawcy napisałem że ma być nie macany i z gwarancją canon Polska. Ciekawe czy mi coś napiszą czy wyślą tak na pałę że może nie zauważę

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
    Ja zamowilem z odbiorem w sklepie wiec na miejscu sobie obejrze czy nie byl rozpakowywany macany itp... Jak bedzie coś nie tak to nie biore. Ma byc nowka proste.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    Na abfoto są po 9600

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
    Z rabatem 1250 do 30.10 ale jak napiszesz zeby ci dali taki jak w cyfrowe.pl to dadza czyli 1500 rabatu i wychodzi 8099 zl.
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  5. #2545
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nieźle.
    Jedyny problem to taki że za nic nie mogę znaleźć powodu dla którego miałbym go kupić
    Ja po jakimś roku z 6d2 tak się polubiłem z dpaf, że stwierdziłem iż muszę spróbować z aparatem opartym tylko na takim af-ie.

    Ogólnie af był dla mnie najczęściej przyczyna zmiany body. W canon-ie zawsze dawkują jego skuteczność. Tak żebyś nie był za szczęśliwy
    Miłego dnia
    moja www

  6. #2546
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Ja po jakimś roku z 6d2 tak się polubiłem z dpaf, że stwierdziłem iż muszę spróbować z aparatem opartym tylko na takim af-ie.

    Ogólnie af był dla mnie najczęściej przyczyna zmiany body. W canon-ie zawsze dawkują jego skuteczność. Tak żebyś nie był za szczęśliwy
    Problem w tym że w eMkach też ten AF mi całkiem nieźle działa i nijak nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć że jak kupię FFa to zrobię lepsze zdjęcia ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #2547
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Problem w tym że w eMkach też ten AF mi całkiem nieźle działa i nijak nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć że jak kupię FFa to zrobię lepsze zdjęcia ...
    Nie powiem, że lepsze...ale o charakterystycznej plastyce. Szczególnie jeśli focisz ludzi. Jeśli chcesz ten specyficzny wygląd to warto. W przeciwnym wypadku pewnie nie.
    Miłego dnia
    moja www

  8. #2548
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Problem w tym że w eMkach też ten AF mi całkiem nieźle działa i nijak nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć że jak kupię FFa to zrobię lepsze zdjęcia ...
    Jestem przekonany że wiesz że zrobisz szersze zdjęcia bez zniekształceń obiektywów ultra szerokokątnych, najprawdopodobniej będziesz miał więcej pikseli w obrazie i będzie zastosowana lepsza technologia używania/robienia zdjęć.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 10-10-2019 o 20:54
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #2549

    Domyślnie Re: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    A co powiecie o rp za 5k? Jest sens ?

  10. #2550
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Zależy do czego. Jeśli masz ciśnienie na małego bezlusterkowca z ff i akurat canona to może. Ale za te pieniądze można znależć ciekawsze aparaty

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Strona 255 z 410 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257265305355 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •