Strona 235 z 410 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245285335 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 341 do 2 350 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2341
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Spoko, mi powiedzieli że to nie możliwe. Ciekawe co później robią z takimi aparatami, co był macany przez 20 osób i ma wypstrykane powiedzmy 300 klatek. To już chyba nie jest towar pełnowartościowy ?
    Tego niestety nie wiem...trzeba sklepu pytać - może jakaś niższa cena dla Klienta?

  2. #2342
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Hej, ja się właśnie zastanawiam nad zakupem "eRki". W tygodniu jadę obadać do cyfrowych. Z drugiej strony stoi Sony A73. Obiektywy na początek brałbym zapewne te same czyli 24-15.
    Moim zdaniem podchodzisz do tematu od d... strony. Najważniejsze są szkła, ich dostępność i ceny. Puszka to rzecz wtórna.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #2343
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Moim zdaniem podchodzisz do tematu od d... strony. Najważniejsze są szkła, ich dostępność i ceny. Puszka to rzecz wtórna.
    Dzięki za opinię Napisałem wyżej, iż na początek stać mnie tylko na body plus 24-105 i tylko takie zestawy rozważam. uważam, że obydwa zoomy są bardzo zbliżone do siebie więc raczej będę się sugerował wygodą obsługi oraz przyjemnością z korzystania z danego systemu. Oczywiście mam też na uwadze przewagę szkieł systemowych do Sony jak i dostępność innych producentów czytaj Tamrona 28-75 czy 17-28 obydwa zapewne są rewelacyjne ale wolę zakres 24-105 czy też 16-35/4.0.

  4. #2344
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Byłem dziś w sklepie patrzyłem, macałem i fociłem zestawami Canona oraz Sony. Przemyślenia na szybko - Sony lepszy. Autofokus soniacza zarówno w trybie single jak i servo jest lepszy/szybszy od Canona i to nie podlega dyskusji. Jeśli komuś zależy na szybkości i sprawności systemu af to Sony nie ma konkurencji. Co do Canona to samo ustawianie ostrości jest szybkie, seria wolniejsza, tryb ciągły ze śledzeniem niestety słabiej niż u Sony ale działa przyzwoicie - tutaj zapewne nowa wersja softu 1.4 poprawi sytuację, poczekamy zobaczymy. Co wiec lepsze u Canona? Ergonomia i ten chwyt W moich dłoniach Canon leżał idealnie; poza tym na plus znacznie lepszy ekran oraz lepszy wizjer (nie aż tyle co ekran ale różnica zauważalna i należy o tym wspomnieć). Obiektywy 24-105 obydwa bardzo podobne w moim odczuciu więc tutaj remis. Matryca? Wole Sony ze względu na lepszy zakres dynamiczny oraz ISO. Ogólnie wybrałem Sony. Dziękuję za uwagę.

  5. #2345
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Oczywiście, że tak. Nie raz już tak robiłem; jestem już wstępnie umówiony...
    Ja się tak parę miesięcy temu umówiłem w KRK. Odwiedzałem akurat znajomych więc pojechałem specjalnie też do centrum do sklepu a oni, że jednak nie mogę nawet włączyć aparatu
    Miłego dnia
    moja www

  6. #2346
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Ja się tak parę miesięcy temu umówiłem w KRK. Odwiedzałem akurat znajomych więc pojechałem specjalnie też do centrum do sklepu a oni, że jednak nie mogę nawet włączyć aparatu
    Co mam napisać...trochę przykre to, że nie wszędzie można sobie porównać aparaty. U mnie było nawet tak, że oryginalna ładowarka w A73 była rozładowana i Pan wyjął zamiennik który miał dość prądu żebym mógł przestować - szanuję to

  7. #2347
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Ja się tak parę miesięcy temu umówiłem w KRK. Odwiedzałem akurat znajomych więc pojechałem specjalnie też do centrum do sklepu a oni, że jednak nie mogę nawet włączyć aparatu
    Pewnie byłeś na Studenckiej. Jeśli to była marka co do której są pro dealerem to podobno mają obowiązek Ci taki sprzęt udostępnić na miejscu do testów. Dowiedziałem się tego, jak mi próbowali sprzedać używany aparat, takie było tłumaczenie...
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 04-09-2019 o 14:23

  8. #2348
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Pewnie byłeś na Studenckiej. Jeśli to była marka co do której są pro dealerem to podobno mają obowiązek Ci taki sprzęt udostępnić na miejscu do testów. Dowiedziałem się tego, jak mi próbowali sprzedać używany aparat, takie było tłumaczenie...
    Tzn. maja obowiązek sprzedać używany jako nowy? WOW.
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  9. #2349
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    No przecież nie o to chodzi...
    Obowiązek udostępnić klientowi do pomacania i zrobienia kilku zdjęć.
    A tłumaczenie było, że aparat, który kupiłem ma napstrykane, bo jako pro dealer dawali macać klientom.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 04-09-2019 o 16:29

  10. #2350
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    ... Ogólnie wybrałem Sony. Dziękuję za uwagę.
    Świetny wybór, gratulacje.

Strona 235 z 410 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245285335 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •