Strona 69 z 262 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #681
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Wyniki sprzedaży w Japonii:
    https://www.canonrumors.com/the-cano...l-in-december/
    Wygląda, że u Canona jest spora równowaga w popularności DSLR i ML: M50 ustępuje 200D i 800D. R tuż przed 6DII.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  2. #682
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Wygląda na to że wciąż dslry żyją i mają się całkiem nieźle i to szczególnie w segmecie entry level. Tam jednak ciągle panuje zasada że prawdziwy aparat to lustrzanka.
    I sprawdza się też to co pisałem że Zetki marketingowo nie zostały dobrze przemyślane. Chodzą słuchy że w pozostałych częściach świata różu też nie ma.....
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 06-01-2019 o 10:52
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #683
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wygląda na to że wciąż dslry żyją i mają się całkiem nieźle i to szczególnie w segmecie entry level. Tam jednak ciągle panuje zasada że prawdziwy aparat to lustrzanka.
    Wiele osób nie interesuje się czymkolwiek innym poza DSLR i bodaj nie zdają sobie sprawy, że coś takiego jak bezlustro w ogóle istnieje.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #684
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Wiele osób nie interesuje się czymkolwiek innym poza DSLR i bodaj nie zdają sobie sprawy, że coś takiego jak bezlustro w ogóle istnieje.
    Podobno światowy spisek zwolenników lustrzanek wymógł też na sprzedawcach ukrywanie przed kupujacymi tajemnej wiedzy na temat wyższości ML.

  5. #685
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    174

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Na nic to - żadne kontrrewolucje, kontrreformacje czy inne kontry nie dadzą rady - bo ta rewolucja jest w słusznej sprawie i w interesie ludu fotografującego. Czy mu się to podoba czy nie
    6D/M100/MeizuM8

  6. #686
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Wysoka pozycja sprzedaży 6DII stwarza realną groźbę wypuszczenia nowego body R entry level z sensorem z 6DII
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  7. #687
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Kupując sprzęt za grube tyś, pod konkretne potrzeby na ostatnim miejscy by było zastanawianie się czy to lustro czy bezlustro

  8. #688
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Wywiad z CEO Canona ogarniającego międzyresortowo rozwój eRek ....
    https://www.imaging-resource.com/new...ey-have-a-plan
    W planach 8K - ciekawe czy crop będzie też 8 krotny ....
    Pro level model, dużo szkieł in develpment, duża premiera systemu w lutym.
    Dalej też będą rozwijać dslr-y i eMki - trwają prace nad kolejnymi modelami w zależności od demand użytkowników.

    Już poza artykułem.
    Co do lutego to podobno ma być entry level z matrycą z 6D mkII bez touch bara choć prawdopodobnie z jakimś IBIS ale nie do końca takim jak u reszty - oczywiście proszę to wszystko traktować z należytym dystansem ....
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 09-01-2019 o 23:44
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #689
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wywiad z CEO Canona ogarniającego międzyresortowo rozwój eRek ....
    https://www.imaging-resource.com/new...ey-have-a-plan
    W planach 8K - ciekawe czy crop będzie też 8 krotny ....
    Pro level model, dużo szkieł in develpment, duża premiera systemu w lutym.
    Dalej też będą rozwijać dslr-y i eMki - trwają prace nad kolejnymi modelami w zależności od demand użytkowników.

    Już poza artykułem.
    Co do lutego to podobno ma być entry level z matrycą z 6D mkII bez touch bara choć prawdopodobnie z jakimś IBIS ale nie do końca takim jak u reszty - oczywiście proszę to wszystko traktować z należytym dystansem ....
    Coś czuje, że ten jeszcze bardziej uproszczony, średni i marny R z lutego będzie bił rekordy sprzedaży ...Choć jak wszyscy wiemy do zdjęć i filmów nie będzie się nadawał
    Miłego dnia
    moja www

  10. #690
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W planach 8K - ciekawe czy crop będzie też 8 krotny ....


    Już poza artykułem.
    Co do lutego to podobno ma być entry level z matrycą z 6D mkII bez touch bara choć prawdopodobnie z jakimś IBIS ale nie do końca takim jak u reszty - oczywiście proszę to wszystko traktować z należytym dystansem ....
    8K to jest niewielka nadzieja że 4K w tym korpusie będzie używalne
    entry level z matrycą 6DII - tu to już mnie po prostu zatkało - wrzucałem posta w temacie kilka tygodni temu ale to był post prześmiewczy - ale jak widac lubimy odgrzane wielokrotnie kotlety

Strona 69 z 262 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119169 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •