Strona 167 z 262 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 661 do 1 670 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1661
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Niech ogarna 4K bez cropa. IBIS i 8K .. co za clickbaitowe dyrdymaly
    Przecież 4k bez cropa już ogarneli w 1dx III. W tym roku wyjdą 4 Rki. Dobierzesz coś do siebie :-) Będziesz miał 4, 6 i 8k do wyboru.

  2. #1662
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Przecież 4k bez cropa już ogarneli w 1dx III. W tym roku wyjdą 4 Rki. Dobierzesz coś do siebie :-) Będziesz miał 4, 6 i 8k do wyboru.
    Nie te plotki czytales W tym roku maja byc 4 body z czego jedno juz pokazali, to wlasnie 1DxIII. W lutym bedzie Rs. Kolejne body w maju i raczej nie bedzie to Rmk2z

  3. #1663
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Nie czytam plotek :-) Pożyjemy zobaczymy :-)

  4. #1664
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Obym się mylił ale w kwestii ceny jesteście wielkimi optymistami .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1665
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Nie czytam plotek :-) Pożyjemy zobaczymy :-)
    A te cztery modele R to Ci sie przysnily w proroczym snie

  6. #1666
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    od niemal 10 lat jest tak z canonem , ze po pewnym czasie od ostatniej premiery , ktora zawsze byla rozczarowniaem w stosunku do tego co pokazali konkurenci , uzytkownicy Maja nadzieje , ze Canon wreszcie przescignie kokurentow. I - ponownie rozczarowanie.

    Nie licze na to , ze C zaprezentuje jakas wyprzedzajaca technike. W najlepszym wypadku bedzie porownywalny z tym co inni juz od kilku lat stosuja , ale w tym czasie , zrobia oni kolejny krok na przod. Canon ma aktualnie opoznienie ok 5 lat , a bylo juz wiecej. Moim zdaniem nie jest w stanie tego wyrownac. Inni w tym czasie tez projektuja nowe puszki.

    mam na mysli aparaty domowe .

  7. #1667
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    od niemal 10 lat jest tak z canonem , ze po pewnym czasie od ostatniej premiery , ktora zawsze byla rozczarowniaem w stosunku do tego co pokazali konkurenci , uzytkownicy Maja nadzieje , ze Canon wreszcie przescignie kokurentow. I - ponownie rozczarowanie.

    Nie licze na to , ze C zaprezentuje jakas wyprzedzajaca technike. W najlepszym wypadku bedzie porownywalny z tym co inni juz od kilku lat stosuja , ale w tym czasie , zrobia oni kolejny krok na przod. Canon ma aktualnie opoznienie ok 5 lat , a bylo juz wiecej. Moim zdaniem nie jest w stanie tego wyrownac. Inni w tym czasie tez projektuja nowe puszki.

    mam na mysli aparaty domowe .
    Swięta racja. Canon zawsze wypuszcza gorszą puszkę niz konkurencja, ale i tak sprzedaje sie lepiej niz konkurencja Jęk zawodu przy każdej premierze jest taki sam. Tak bylo za czasów pierwszych 5D - Nikon D700 był lepszy. Potem 5D4 którego zjadł D750. Ciekawe ze w bezlusterkowcach to Nikon narazie daje ciała, a to tylko zacheci Canona do wypuszczenia kolejnego kastrata.

  8. #1668
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Jęk zawodu przy każdej premierze jest taki sam.
    u Nikona sa jeki zawodu po premierze. jak cos tam odpada, plami, ...
    www albo tez flickr

  9. #1669
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    u Nikona sa jeki zawodu po premierze. jak cos tam odpada, plami, ...
    Czyli sprawdza się zasada, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

  10. #1670
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    Canon ma aktualnie opoznienie ok 5 lat , a bylo juz wiecej. Moim zdaniem nie jest w stanie tego wyrownac. Inni w tym czasie tez projektuja nowe puszki.

    mam na mysli aparaty domowe .
    Tu nie ma schematu. Jeszcze niedawno wszyscy śmiali się z AMD (słynne wincyj rdzyniuff)a dziś, sam myślę o Ryzenie 7...

Strona 167 z 262 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •