Strona 10 z 262 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #91

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Dokładnie tego się obawiam, że wygląda na mniejszy niż Nikony. No i EVF... I LCD na górze jakoś wykastrowane za bardzo. No chyba, że reszta super truper a ten grip będzie sensowny. Wszystko też rozbija się o cenę bo jak to będzie droższe niż 5d4 to sorry...
    Lpe6n sugeruje grip ala DSLR.

  2. #92
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Jeszcze tylko niech pokażą ceny za te zabawki i czuję że polubie jeszcze bardziej swoj obecny zestaw :/ fajne szkła 28-70 F2.0 i 50 F1.2 - do tego dwa body i mogę zaczynać zabawę na nowo

  3. #93
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    fajne szkła 28-70 F2.0 i 50 F1.2 - do tego dwa body i mogę zaczynać zabawę na nowo
    I o to sympatycznym kolegom właśnie chodzi...

  4. #94
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Niemniej oby ten 28-70 nie okazał się armatą, ważąca dwa razy tyle co samo body. Ale za parę dni będzie wiadomo, czy stare 6d mieniące na Mark II, czy poczekać rok i przeskoczyć na Eos R. Mam nadzieję że Canon myśli poważnie o rynku bezluster i tym razem się popisał, a żeby wejść na rynek z nowym systemem to może nie zabije nas cena? (Choć po tym co zrobił Nikon to w to ostatnie sam nie wierze

  5. #95
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Jakoś nie wyobrażam sobie żeby obiektyw kitowy nie był stabilizowany. Czyli stabilizacja matrycy powinna jednak być. 35mm ma IS bo to szkło makro?

  6. #96
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    24-105 też ma IS, nie liczyłem na stabilizację matrycy. A szkoda bo 135L na adapterze dużo by zyskało w dużych pomieszczeniach i skąpym oświetleniu

  7. #97
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    24-105 też ma IS, nie liczyłem na stabilizację matrycy. A szkoda bo 135L na adapterze dużo by zyskało w dużych pomieszczeniach i skąpym oświetleniu
    Fakt chyba. Dotychczas awizowali IS na korpusie szkła, ale i tak widać chyba przełącznik IS.

  8. #98
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Patrząc na specyfikację, a w szczególności obiektywy, to chyba będzie powrót wielu osób do Canona Żeby tylko dali dwa sloty SD w tych bezlustrach

  9. #99
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jeśli chodzi o to co się teraz dzieje z premierami ML ff bardzo bym chciał żeby Canon opublikował coś co fuji robi od dawna a ostatnio również Nikon - roadmap szkieł jakie mają w planach. Niektórzy na pewno planują zakup takiej puszki teraz lub w przyszłości i mogą kupić szkła, które niedługo będą zastąpione np. 50/1.2L
    Miłego dnia
    moja www

  10. #100
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Ibis powinna być. Zobaczcie jak działa w m4/3 przy filmowaniu. Żaden is w obiektywie tego chyba nie załatwi. No i myślenie o kilku starych rewelacyjnych szłach poszło.....

    Bateria od lustrzanki - brawo.
    No i jednak na szczęście Canon nie posłuchał podszeptów i 580g to nie 900 ufff. Tak więc niestety sporo osób tutaj będzie zawiedzionych bo lekka puszka to tylko dla amatorów. Czyli dla mnie ok
    Powiem Ci, że osobiście zarówno do fotografowania komercyjnego (śluby, sesje itd.) jak i swojego wolałbym lżejsze puszki + w miarę możliwości kompaktowe, ale dobre szkła f1.8-2. Niestety ostatnio trend na f1.4 z idealną optyką o wadze 1kg. Pogodziłem się z tym choć ciągle czekam
    Miłego dnia
    moja www

Strona 10 z 262 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •