Strona 107 z 262 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 061 do 1 070 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1061
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    System M to pod kątem obiektywów prawie ukończony system. Dla mnie brakuje tylko rybiego oka. Biorąc pod uwagę przeznaczenie, czyli mały rozmiar i waga nie spodziewałbym się czegoś w rodzaju 70-200 2.8 czy 100-400
    Fajnie gdyby wypuścili coś jak fuji 56/1.2. Mógłby nawet być ciemniejszy typu 1.4 lub 1.8. Byle mały, ostry i z ładnym bokehem. Tylko proszę mi tu bez proponowania ef50/1.8stm
    Miłego dnia
    moja www

  2. #1062
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    System M to pod kątem obiektywów prawie ukończony system. Dla mnie brakuje tylko rybiego oka. Biorąc pod uwagę przeznaczenie, czyli mały rozmiar i waga nie spodziewałbym się czegoś w rodzaju 70-200 2.8 czy 100-400
    dla mnie osobiscie:

    EFM 15/2 IS (wielkosci 15-45 albo mniejszy, ostry od pelnej dziury, od deski do deski od f/2.8)

    EFM 18-55/2.8-4.0 (nieco wiekszy od wycofanego 18-55, ale mechanicznie i optycznie "L-klasse")

    EFM 52/1.4 (wielkosci EFM 32 o podobnej klasy optyce, cenie zapewne jeszcze gorszej )

    EFM 60/2.8 (albo 70/2.8) IS macro

    EFM 8/2.8


    z czego tak naprawde to te dwa pierwsze sa mocno brakujace a to dluzsze stabilizowane makro moze i nie jest niezbedne ale mogloby byc hitem sprzedazy. reszta to bonus.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 03-04-2019 o 09:13
    www albo tez flickr

  3. #1063
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Byle mały, ostry i z ładnym bokehem. Tylko proszę mi tu bez proponowania ef50/1.8stm
    ale z adapterem nadal jest maly. ostry tez (w cropie jest git malina). bokeh rzecz gustu, mnie ten z 50 STM odpowiadal. i masz to wszystko za 500 PLN. wersja EFM na pewno tej ceny nie osiagnie
    www albo tez flickr

  4. #1064

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Skoro to koncert źyczeń to jeszcze do listy dodam 85 lub 90mm f1.8 i best of the best ef-m 250-500mm f5.6 is nano usm
    Ostatnio edytowane przez Camilo ; 03-04-2019 o 10:44

  5. #1065
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez JERONIMO1 Zobacz posta
    Skoro to koncert źyczeń to jeszcze do listy dodam 85 lub 90mm f1.8
    a co dokladnie by cie sklonilo do wydania 2500 PLN (strzelam, oszacowaniem raczej z dolu) zeby nie uzywac skadinad zaje* w cropie jako portretowka EF 85/1.8?
    www albo tez flickr

  6. #1066

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    To tylko własne preferencje

  7. #1067
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz Zobacz posta
    Lustrzanki APS-C
    Mam wrażenie, że te lustra będą powoli wycofywane i odwrotnie niż w FF DSLR, tutaj pierwsza do wycięcia będzie pewnie najwyższa seria - 7D. Znowu - Canon będzie chciał by ludziska się przenieśli na serię R.
    No nie wiem. 7D2 jest specyficznym APSC, ponieważ jest przeznaczone do sportu, a na razie R i RP nie są w stanie konkurować z nim w tej dziedzinie. Zapewne R-PRO będzie się nadawało do sportu, ale cenowo będzie na zupełnie innej półce niż 7D2.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  8. #1068
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ja myślę że jeśli pojawi się R pro to będzie to puszka z matrycą ze 70 mpx, raczej bardziej w stronę 5Ds niż 1D
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1069
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Mam nadzieje, że nie będzie to seria 1 ponieważ będzie tyko można pomarzyć. Ale do skarpety zaczynam odkładać.

    Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie
    Jeśli chodzi o mocowanie RF to mamy już odpowiedniki 6D i 5D. Przez analogię Canonowi pozostało już tylko skonstruować odpowiednik 1DX i ew. 5DS. Nawet jeśli to będzie odpowiednik 5DS, to te skarpety to muszą być przynajmniej podkolanówki

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja myślę że jeśli pojawi się R pro to będzie to puszka z matrycą ze 70 mpx, raczej bardziej w stronę 5Ds niż 1D
    Na CR z jednej strony sugerują coś takiego: https://www.canonrumors.com/page/2/
    Z drugiej strony piszą, że EOS R PRO nie zostanie wypuszczony dopóki nie ukaże się EOS-1D X Mark III - tak jakby ten EOS R PRO mógł zagrozić sprzedaży nowej jedynki : https://www.canonrumors.com/the-futu...-x-series-cr1/

  10. #1070
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja myślę że jeśli pojawi się R pro to będzie to puszka z matrycą ze 70 mpx, raczej bardziej w stronę 5Ds niż 1D
    Też tak stawiam i że nie będzie następcy 5Ds w wersji DSLR.

    --- Kolejny post ---

    A przy okazji sprawdziłem, że 800D jest najdłużej produkowanym z serii 3 cyfrowej, a 80D z serii 2 cyfrowej. I tak się zacząłem zastanawiać, czy w ogóle będzie jeszcze jakiś nowy model lustra.

Strona 107 z 262 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157207 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •