Strona 119 z 140 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 190 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #1181
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    A powinny wyglądać tak samo skoro są wykonane różnymi obiektywami z który jeden jest lepszy/wyżej oceniany i w dodatku APO ?
    Sorry, ale jedyny mój komentarz na Twoje ostatnie próby obrony własnych tez (szczególnie na KKM) to "samozaoranie". Żyj dalej we własnym świecie .
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  2. #1182

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Poz djęciach widać, że sony musi wprowadzić matrycę 100mp bo niektórzy jeszcze widzą jakieś drobne różnice na tych ptakach. Większa rozdzielczość je zniweluje i jedno szerokie szkło + crop rzeczywiście wystarczą...







    ;-)
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  3. #1183
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    suwaczki w lewo o 50% albo nawet więcej, używałem kiedys DxO to był niezły soft - co oni z nim zrobili?
    Prawdopodobnie nic strasznego, to Jan ma tendencje do przeginania pały z suwakami. Widziałeś jego pseudo-HDRy?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  4. #1184
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    I pomyśleć, że są tacy, którzy posądzają CB o fanatyzm i brak akceptacji dla odmieńców. Tymczasem to na KKM grożą samozwańczemu ambasadorowi Sony banicją, za jakże innowacyjne autostradowe poglądy. Brońmy Jana! Konstytucja!

  5. #1185
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Brońmy Jana! Konstytucja!
    Boisz się, że jak go tam zbanują to będzie tu więcej pisał ?
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  6. #1186
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez tmielcarz Zobacz posta
    Boisz się, że jak go tam zbanują to będzie tu więcej pisał ?
    Musi być jakiś wentyl.

  7. #1187
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    I pomyśleć, że są tacy, którzy posądzają CB o fanatyzm i brak akceptacji dla odmieńców. Tymczasem to na KKM grożą samozwańczemu ambasadorowi Sony banicją, za jakże innowacyjne autostradowe poglądy. Brońmy Jana! Konstytucja!
    Ban to moim zdaniem gruba przesada. Cenzura nigdy nie była dobrą koleżanką moderacji....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #1188
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ban to moim zdaniem gruba przesada. Cenzura nigdy nie była dobrą koleżanką moderacji....
    Jestem w stanie zrozumieć (najprawdopodobniej) przyczynę takiego działanie.

    Stawiam jakąś tezę o możliwości matryc A7R2/3 niezgodną z dotychczasowym doświadczeniem uczestników forum w większości pracujących na sprzęcie starszej technologii, pokazuję dowody (3 zdjęcia), wielu krytykuje.
    Stawiam więc 2 proste pytania które mają być uzasadnieniem/uszczegółowieniem ich/tej krytyki.
    Nie ma odpowiedzi merytorycznej, byłaby niezgodna z dotychczasowymi poglądami "panującymi" na forum, ... ale jest groźba bana.

    Sam widzę że wygląda to wyjaśnienie "dziwnie" ale taka jest prawda.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 19-02-2019 o 23:44
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #1189
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ban to moim zdaniem gruba przesada. Cenzura nigdy nie była dobrą koleżanką moderacji....
    Oczywiście, że przesada. Dlatego serio piszę, że u nas wolność :-) w granicach rozsądku.


    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Jestem w stanie zrozumieć (najprawdopodobniej) przyczynę takiego działanie.
    jp
    Niestety w tym problem, że nie jesteś w stanie zrozumieć. Nikomu nie chodzi o matryce, czy Twoje pokręcone filozofie. Rzecz w tym, że zrobiłeś zdjęcia bardzo dobrym sprzętem, które to fotki słusznie zostały uznane za największe gnioty w nowej historii forum kkm. I nie potrafisz się do tego zwyczajnie przyznać, że nie umiesz, tylko brniesz w to swoje bagienko dalej. Posłuchałbyś opinii kolegów (tam), to może byś się w końcu trochę tej fotografii poduczył. A tak to nawet @miszak już nie dał rady stawać w Twojej obronie. I tu nie o Sony i matryce, czy autostradę chodzi, a wyłącznie o Twój brak elementarnych umiejętności. EOT.
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 20-02-2019 o 00:04

  10. #1190
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    iphone xr za 3600zł i jego przyzwoitość na iso360 http://pliki.optyczne.pl/iphone_xr/sample/IMG_0021.jpg
    tia bo na pewno ktoś ogląda foty w skali 1:1. poza tym aparaty są optymalizowane żeby twarz ładnie wyglądała odbita w lustrze, no i te filtry z instagrama...

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Rzecz w tym, że zrobiłeś zdjęcia bardzo dobrym sprzętem, które to fotki słusznie zostały uznane za największe gnioty w nowej historii forum kkm.
    lepiej bym tego nie ujął!
    ebe ebe

Strona 119 z 140 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •