Strona 47 z 48 PierwszyPierwszy ... 3745464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 479

Wątek: Narzekania na 17-40 4L

  1. #461
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    61
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Diabeł Zobacz posta
    [...] Być może wtedy było trendy narzekać na 70-200 a teraz jest trendy narzekać na 17-40, szczególnie jak się go miało kilka minut w sklepie.
    Początki 24-105 też były trudne zanim zyskał miano demona ostrości
    Coś w tym jest, dodam tylko - że po zakupie EF 17-40/4L, sprzedałem bez żalu, używaną przez ponad rok EF 24-105/4L IS (a szkło było ostre, wybierane z kilku sztuk). Powyżej 40mm radzę sobie stałkami (EF 50/1.4 , EF 85/1.8 , EF 135/2L) i wbrew lansowi - nie narzekam :razz: .
    Swoją drogą śmieszą mnie opowiadania o użytkownikach "Kita", który do separacji planu stosują EF 50/1.8 (oczywiście nic w tym złego, ale można lepiej)...
    Ostatnio edytowane przez sandr ; 02-11-2007 o 18:39

  2. #462
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Katowice
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    2. "Prowokacje" w kwestii obiektywu ???
    To te brednie, które wystukujesz na klawiaturze to tak na poważnie? Straszne… twój stan jest poważniejszy niż myślałem… ;D

  3. #463
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zemun Zobacz posta
    To te brednie, które wystukujesz na klawiaturze to tak na poważnie? Straszne… twój stan jest poważniejszy niż myślałem… ;D

    Przecież tylko zacytowałem Twoją wypowiedź.
    Czy już się zaczynasz wstydzić tego , co napisałeś ???
    Lepiej późno, niż wcale.

    W Twoich tekstach raczej trudno się dopatrzyć znamion wyższego wykształcenia, niezbędnego do oceny stanu zdrowia innych osób.
    Jeśli już, to raczej można się spodziewać znachora ...
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  4. #464
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    Przecież tylko zacytowałem Twoją wypowiedź.
    Czy już się zaczynasz wstydzić tego , co napisałeś ???
    Lepiej późno, niż wcale.

    W Twoich tekstach raczej trudno się dopatrzyć znamion wyższego wykształcenia, niezbędnego do oceny stanu zdrowia innych osób.
    Jeśli już, to raczej można się spodziewać znachora ...
    Pozdrówka
    Brawo i gratulacje - chyba stałeś się trolem nr 1 na forum :]

    Tak czytam twoje wypowiedz i faktycznie jeżeli to nie prowokacja to jakaś choroba, ale jaka dokładnie to trudno mi powiedzieć bo ani psychologiem ani tym bardziej psychiatrą nie jestem.

  5. #465
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    Snow...nasza pozycja (jeśli już nie przegrana) to jest b. poważnie zagrożona !!!!
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  6. #466
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Moshi Zobacz posta
    Brawo i gratulacje - chyba stałeś się trolem nr 1 na forum :]

    Tak czytam twoje wypowiedz i faktycznie jeżeli to nie prowokacja to jakaś choroba, ale jaka dokładnie to trudno mi powiedzieć bo ani psychologiem ani tym bardziej psychiatrą nie jestem.

    Ośmieliłem sie napisać kilka słów krytyki na temat jakiegoś obiektywu i już kolejny lekarz-amator stawia mi niezamawianą diagnozę.
    Czy tu jest jakaś klinika, czy szpital owładniętych niepohamowaną miłością do jakiegoś szkła, czy co ???
    Ludzie, opanujcie się !!!
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  7. #467
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie

    Ja bym też apelował o opamiętanie. Dyskutujmy używając argumentów, bo takie obrzucanie błotem i wycieczki osobiste nikomu chwały nie przyniosą. Ja myślę, że jak wszyscy spuścimy trochę z tonu to nikomu to ujmy nie przyniesie.
    Co do meritum to sądzę, że każdy kto bedzie chciał kupć to szkło sam sprawdzi czy mu jego jakość wystarcza czy nie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #468
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie

    Panowie, trochę dystansu.To tylko obiektyw.Jestem bezstronny, gdyż nie posiadam ani 17-40, ani 24-105. M_o_b_y wyraził tylko swoją opinię, a Wy /posiadacze 17-40/ hurrrra na niego, czasami w sposób niezbyt wyszukany.
    W moim przekonaniu obiektyw 17-85 IS, jest najlepszy na świecie ...uwaga - będę bronił tej tezy jak jeszcze niedawno komuniści bronili socjalizmu .
    Nie oczekuję polemik na temat mojego ukochanego szkiełka :smile: :smile: :smile:

    p.s. Gdyby, potraktowano moją opinię o szkiełku 17-85 serio...wyjaśniam, że to było nie serio .

  9. #469
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Wiek
    58
    Posty
    821

    Domyślnie

    Czytam ten watek, chcac sie czegos dowiedziec... a tutaj znajduje nieustanna wojne - zupełnie niepotrzebną.

    Moze juz czas zakonczyc ten spor ktory do niczego nie prowadzi.

    Utarczki słowne niczego nie zmienia - jak rozumiem kazda ze stron ma swoje argumenty i niech tak zostanie - przeciez nie ma sensu i mozliwosci kogos przekonywac na siłę.

    Sprobujmy przyjac ze mozna miec na ten sam temat inne zdanie, opinie, kazdy jak rozumiem ma to tego prawo.

    Moze moderator zakonczy ten watek gdyz chyba nic nowego nie zobaczymy - a dalsze "nakręcanie sie" tylko szkodzi i niepotrzebnie denerwuje.
    40D|BG-E2N|70-200/2.8 IS L|24-105/4L IS|17-55/2.8 IS |85/1.8|50/1.4|430EX|580EX II|Sherpa 600R

  10. #470
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    Ośmieliłem sie napisać kilka słów krytyki na temat jakiegoś obiektywu i już kolejny lekarz-amator stawia mi niezamawianą diagnozę.
    Czy tu jest jakaś klinika, czy szpital owładniętych niepohamowaną miłością do jakiegoś szkła, czy co ???
    Ludzie, opanujcie się !!!
    Pozdrówka
    Widać, że nie rozumiesz i chyba już nie zrozumiesz...

    No nic. Wracaj do "wyników badań rozdzielczości" z optycznych bo to dla ciebie tylko jedyny obiektywny konkret. Wszyscy inni na forum piszący dobrze o tym obiektywie to "zakompleksieni" użytkownicy.
    Ostatnio edytowane przez Moshi ; 02-11-2007 o 21:49

Strona 47 z 48 PierwszyPierwszy ... 3745464748 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •