Strona 17 z 30 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 294

Wątek: Sytuacja w branży eventowej w 2023 roku

  1. #161
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    hahahaaaa

    --- Kolejny post ---



    Cały ten watek to bzdury więc jeden post więcej czy mnie nie zrobi różnicy
    Nie pisz tak. Na pewno widziałeś wątek o smartfonie samsung.

  2. #162
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez PMP Zobacz posta
    Jestem ciekawy jak wyglada sytuacja fotografów, zwłaszcza slubniakow w takich krajach jak Niemcy czy Francja. Czy jest podobnie jak u nas czy jednak inaczej.
    Kraj nie ma znaczenia, cwaniactwo dotyka każdej branży. Zazwyczaj ludzie sobie z tym radzą.

  3. #163
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez PMP Zobacz posta
    Jestem ciekawy jak wyglada sytuacja fotografów, zwłaszcza slubniakow w takich krajach jak Niemcy czy Francja. Czy jest podobnie jak u nas czy jednak inaczej.
    https://www.gumtree.com/p/photograph...her/1439921414

    Ingland

  4. #164
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Ta... Ale napisał - I am an experienced photographer. Cokolwiek to oznacza. No i kto szuka porządnego fotografa na gumtree?

    Nie twierdzę, że "Ingland" jest pod tym względem jakoś bardzo inna, też jest pełno takich kolesi, co robią za free, nie bardzo wiadomo po co, ale jest chyba ciut mniej klientów. Bardziej bym się spodziewał, że ktoś zlecając taką robotę za darmo, będzie twierdził, iż "robi to z dobrej woli, chcąc pomóc początkującemu fotografowi w zbudowaniu portfolio". Chodzi, jak zwykle, o pieniądze, ale trochę inna forma. Poza tym, jednak trochę wstyd. I to są tak czy inaczej przypadki sporadyczne.
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  5. #165
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Ta... Ale napisał - I am an experienced photographer. Cokolwiek to oznacza. No i kto szuka porządnego fotografa na gumtree?

    Nie twierdzę, że "Ingland" jest pod tym względem jakoś bardzo inna, też jest pełno takich kolesi, co robią za free, nie bardzo wiadomo po co, ale jest chyba ciut mniej klientów. Bardziej bym się spodziewał, że ktoś zlecając taką robotę za darmo, będzie twierdził, iż "robi to z dobrej woli, chcąc pomóc początkującemu fotografowi w zbudowaniu portfolio". Chodzi, jak zwykle, o pieniądze, ale trochę inna forma. Poza tym, jednak trochę wstyd. I to są tak czy inaczej przypadki sporadyczne.
    Cwaniaczek pewnie, pierwsze 10 zdjec za free

  6. #166
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    No w końcu powiedział, że "przez jakiś czas"

  7. #167
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    70

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Pamietam, ze dobre 15lat temu kiedy mialem swoj szczyt jesli chodzi o zajawke na fotografie to bardzo chcialem sie wkrecic do branzy slubnej. Pamietam, ze wtedy posiadanie lustrzanki nie bylo takie oczywiste a 5d I to bylo cos. Ostatecznie uznalem, ze pasja do fotografii to jedno, ale uzeranie sie z klientami, problemy z znalezieniem nowych klientow, rosnaca konkurencja i ostatecznie brak mozliwosci skalowania biznesu sprawily, ze sie zajalem czyms innym. I w sumie nie zaluje biznes to biznes a gdzie indziej mozna zarobic duzo latwiej i duzo wiecej.

    Czy jest tu ktos kto robi sluby przez dekade albo i wiecej i ciagle czerpie z tego zajecia jakas satysfkacje?
    350d+grip, tamron 28-75/2.8

  8. #168
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 413

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez GrzesiekK Zobacz posta
    Czy jest tu ktos kto robi sluby przez dekade albo i wiecej i ciagle czerpie z tego zajecia jakas satysfkacje?
    Tak, ja.

  9. #169
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez GrzesiekK Zobacz posta
    Pamietam, ze dobre 15lat temu kiedy mialem swoj szczyt jesli chodzi o zajawke na fotografie to bardzo chcialem sie wkrecic do branzy slubnej. Pamietam, ze wtedy posiadanie lustrzanki nie bylo takie oczywiste a 5d I to bylo cos. Ostatecznie uznalem, ze pasja do fotografii to jedno, ale uzeranie sie z klientami, problemy z znalezieniem nowych klientow, rosnaca konkurencja i ostatecznie brak mozliwosci skalowania biznesu sprawily, ze sie zajalem czyms innym. I w sumie nie zaluje biznes to biznes a gdzie indziej mozna zarobic duzo latwiej i duzo wiecej.

    Czy jest tu ktos kto robi sluby przez dekade albo i wiecej i ciagle czerpie z tego zajecia jakas satysfkacje?
    Bo abstrahując od samego robienia zdjęć to nie różni się niczym od zwykłej sprzedaży. Całe życie to zresztą w większości sprzedaż. Sam też kiedyś myślałem, by połączyć przyjemne z zarabianiem na fotografii i generalnie nie mam problemu pracując z ludźmi, ale nie jestem urodzonym sprzedawcą i doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie jest takie proste jak to się wydaje wielu "fotoziutkom".

  10. #170
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Odpowiadając na pytanie Grześka K - Ja się zajmowałem fotografią ślubną, przez ponad dekadę. I wiecie co zauważyłem? W tej branży dobrze się czują i dobrze sobie radzą właśnie SPRZEDAWCY, a nie ludzie, dla których liczy się fotografia. Dlatego zrozumiałem, że tu się nie da połączyć swojej pasji z zarabianiem. Dobry fotograf rzadko bywa jednocześnie dobrym sprzedawcą. A ja, podobnie jak Bangi, nie jestem urodzonym biznesmenem. Dlatego się wycofałem. Szkoda nerwów...

Strona 17 z 30 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •