Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kamery SJCAM

  1. #1

    Domyślnie Kamery SJCAM

    Witam! Potrzebuję niedrogiej kamery takiej którą można przykręcić na kask do motocykla. Dużo jeżdżę i po prostu dla bezpieczeństwa. Na GoPro mnie niestety nie stać. Ale tu pokazują ze są jakieś tańsze Kamery SJCAM najbezpieczniejsze zakupy ProLine :: ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław i widzę że facet nakręcił film chybo o niej https://www.youtube.com/watch?v=rh6W...6ANjZR&index=3. Nie jestem tylko pewiem czy to nie jakiś tani kicz. proszę powiedzcie jak ktoś już taką ma jak się sprawuje i ile kosztuje? no i co najważniejsze czy warto kupić ;-)

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Kamery SJCAM

    to sa dobre kamery, problemem jest to, że jest więcej podróbek niż oryginałów
    sam się rozglądałem, ale nie wiem gdzie kupić
    SONY

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Olawa
    Wiek
    52
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Kamery SJCAM

    Jestem posiadaczem takiej kamerki tylko, że firmy Tracer. Ogólnie jestem zadowolony. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam na mój kanał YouTube, znajdziesz tam kilka testów.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Kamery SJCAM

    Takich kamerek wzorowanych na GoPro jest pełno na Aliexpress i ceny są o wiele niższe.

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Kamery SJCAM

    najlepiej chyba teraz kupić Xiaomi Yi za około 68 dolcow, np. w banggood czy gearbest

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Kamery SJCAM

    Cytat Zamieszczone przez MaciejPN Zobacz posta
    najlepiej chyba teraz kupić Xiaomi Yi za około 68 dolcow, np. w banggood czy gearbest
    o widzisz za to to i ja podziękuję sprawię sobie taki bajerek
    SONY

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •