Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 147

Wątek: Zdjęcia komunijne

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    hmm powiem ci ze było lepiej niz myslałem. Myslałem ze bardziej mnie zje trema tym bardziej ze w pierwszej ławce dyrektorka szkoły o ktorej chodze no trema jak cholera ale tak chwyciło mnie po tym jak ksiądz przez mikrofon mnie opierdzielił... wtedy naprawde wstyd mi było. Ale podobno wszyscy rodzice byli za mną wiec spoko

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Heh nastepnym razem miej piankę izolacyjną przy sobie - i zrób z niej użytek na obiektywie tego idioty :/
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  3. #13
    Początki nałogu Awatar yogi-bear
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Venio
    Myslałem ze jej ten obiektyw w dupe wsadze...
    Raz człowiek pójdzie do kościoła i jak nagrzeszy...


    IMO zdjęcia są ok. W niedzielę też mam komunię i zrobię kilka zdjęć dla znajomych. Wiem już czego mogę się spodziewać. Uważać na siostry prowadzące i ministrantów. Jak coś ciekawego popełnię to się pochwalę.

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    372

    Domyślnie

    Ja ostatnio robiłem ślub i ksiądz był ok, wkur.. mnie tylko kamerzysta. Już pisałem że według mnie na takie sytuacjie tylko szeroki zoom (np 17-40) i zawsze trza tak stanąć by koleś nic już nie mógł sfilmować jak by się wcisnoł (będzie za blisko). Smutne to ale prawdziwe.
    A tak wogóle ładne zdjęcia, robiłeś jakąś korektę na + przy foceniu ?, jaki używałeś pomiar światła ?

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    pomiar CHYBA punktowy , Manual 1/60 f/4 tamronem 28-75.

    Yogi musisz byc twardy... i nie dac sie "wypchnąć"... teraz to wiem. Wtedy byłem troche sparalizowanym tym wszystkim dlatego nie reagowałem a powinienem bo rodzice mi płacą za te zdjęcia przeciez.

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Loram
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    325

    Domyślnie

    Ech jak czytam Twoje przejścia w kościele, to aż mi się różne wyrazy cisną na usta ;-)
    Niestety w niedzielę też mnie to czeka. Na szczęście nie w kościele, a jedynie po wszystkim. Drobne sesyjki plenerowe (mam nadzieję, ze jak pojadę focić to się nie okaże że w kościele też mam cykać). A najgorsze jest to, że to dla rodziny i całość idzie charytatywnie :-( No, tyle mojego, ze sobie poćwiczę.
    Myślę, że z całego tego zamieszania wyszedłeś obronną ręką. Gratuluję

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Heh, ciekawe czemu zawsze foto i kamerman nie mogą się dogadać??
    Polskie chamstwo i zawiść? Czy może wszędzie tak jest? Tak czy siak jeden drugiemu zawsze chce zrobić na złość. Później tak to wygląda :grin:

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar minek
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    1 386

    Domyślnie

    To było: [BATTLE] Venio vs Ksiąd.

    Cytat Zamieszczone przez Zielony
    Heh, ciekawe czemu zawsze foto i kamerman nie mogą się dogadać??
    Polskie chamstwo i zawiść? Czy może wszędzie tak jest? Tak czy siak jeden drugiemu zawsze chce zrobić na złość. Później tak to wygląda :grin:

    A właśnie, że nie zawsze. Ślubów robiłem może ze dwa. Na jednym zamiat kamerzysty był jakiś znajomy i w ogóle krępował się wyjść z ławki.
    Na drugim był kamerzysta z firmy kamerzystowej, miał plakietkę, że może legalnie w kościele kamerować. Ja plakietki nie miałem.
    Na początku się z nim normalnie przywitałem, zamieniliśmy trzy słowa o pogodzie.
    W czasie ceremonii starałem mu się w kadr nie wchodzić, bo wiadomo - ujęcie trwa dłużej niż pstryk.
    I zauważyłem, że on również zachowywał się pdobnie. Gestami bez problemów się dogadywaliśmy, kto kiedy z której strony. Podobnie na weselu.

    Ale to młody gość był, początkujący pewnie i nie wiedział, że fotografom to trzeba na złość. Z tego co mi powiedzieli młodzi to w firmie kamerzystowej rozmawiali z jakimś starszym. A ten pewnie uczniem był i jeszcze paru lekcji nie przerobił (-:

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    ja wlasnie zrobiłem błąd... bo ja chciałem by kamerman miał jaknajlepiej i nie chcąc mu zasłaniac stanąłem po drugiej stronie przy rozdawaniu komuni... i to o mało co nie skonczyło sie brakiem zdjęcia jednej z dziewczynek w tej waznej chwili przez głupiego ministranta... Zrozumiałem to dopiero pozniej... ze to jest walka w tym kosciele. I mysle Loram ze nie powinienes spotkac sie z az takim lekcewazeniem z jakim sie spotkałem ja... bo wkoncu jestes starszy wiec juz by sie zadna siostrzyczka nie odwazyła cie wypchnąć... hrhrhrhr ale z drugiej strony kamerzysta tez nie był pierwsazej nowosci a ksiądz doniego podszedł podczas mszy i powiedział by wyłączył lampe na kamerze bo to przeszkadza.... no nie mam pytan

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Mnie jednak zawsze najbardziej wku.... jak pan ksiądz zamiast skupić się na modlitwie i prowadzeniu mszy to nic tylko zerka po foto albo po kamermanie.
    Wiadomo, błysk czy doświetlenie lampką (@ video) jest czasem konieczne więc niech nie pajacują tylko robią swoje.
    Tym sposobem zgarniają przy tej okazji najwięcej $$$ za niecałą godzinę pracy. Niewiele zawodów tak ma. Ale miejmy nadzieję, że Pan Bóg im to wszystkim wynagrodzi

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •