Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

  1. #11
    Coś już napisał Awatar dobert
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    NL
    Wiek
    45
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    patrz, w pierwszym zdaniu prosi o wyrozumiałość, bo jest początkujący. Ciebie ewidentnie denerwują takie posty - po co się udzielasz? zignoruj... nie odstraszaj ludzi od forum... napisał dwa posty i zniknął, bo wielcy fotografogie go obśmiali. Jakbyś dał mu szansę, to może by został?

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    To byla powazna podpowiedz, typ nie ogarnia podstaw wiec niech sie obezna z aparatem.
    Forma w jakiej zwracasz się do innego forowicza jest tu niedopuszczalna. Jeśli to się powtórzy to się pożegnamy.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 050

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez dobert Zobacz posta
    Jakbyś dał mu szansę, to może by został?
    No tak teraz przesiadzie sie na Nikona

    Kolega zapewne nie ma duzo czasu wiec niech zacznie od tego: https://youtu.be/0xieAnupSrs

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Forma w jakiej zwracasz się do innego forowicza jest tu niedopuszczalna. Jeśli to się powtórzy to się pożegnamy.
    Na jak dlugo?

  4. #14
    Coś już napisał Awatar dobert
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    NL
    Wiek
    45
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    No tak teraz przesiadzie sie na Nikona
    nie przesiądzie się. po prostu poszedł z forum. dodaje Ci to splendoru, że po nim pojechaleś i zniechęciłeś?
    Ostatnio edytowane przez dobert ; 20-04-2015 o 01:41

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 050

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez dobert Zobacz posta
    nie przesiądzie się. po prostu poszedł z forum. dodaje Ci to splendoru, że po nim pojechaleś i zniechęciłeś?
    Chlopie nikt po nikim nie jechal. Zielony kwadracik jest dla takich ludzi jak On. Niestety tak sie to zaczyna.

    Od kiedy masz krysztalowa kule, wiesz co dokladnie robi tu kazdy user?

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 256

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez tomala0707 Zobacz posta
    Witam z góry proszę o wyrozumiałośc jestem nowy na forum + amator w robieniu zdjęc . Posiadam aparat canon sx20is i chciałbym sobie go ustawic do robienia jak najlepszych zdjęc swojej curce podczas zabaw w domu jak i również na polu czy placu zabaw . Dlatego kieruje tutaj pytanie do ludzi którzy znają się na tym najlepiej bo zaznaczam że ustawienia domyślne są trochę słabe i zdjęcia wychodzą kiepskie . Z góry za pomoc dziękuję
    "wady Canon SX20
    wolno łapie ostrość !!! taką samą wadę miał jego poprzednik.
    miałem możliwość porównania canona z lumixem i lumix jest dużo szybszy. Na dłuższą metę ta powolność canona denerwuje ( dodam, że jestem amatorem). Podobnie wolno działa zoom w canonie. konkurencja w tym jest lepsza. Poza tym aparat jest OK."

    "niebardzo
    ciężko łapie ostrość - przynajmniej mój
    jakość zdjęć przy dużych ogniskowych nawet przy użyciu statywu niepowala wręcz słabiutko
    to co na ekranie lcd wogóle nie odzwierciedla tego co potem zobaczymy na ekranie komputera
    raz otwarte klapki/zaślepki nie domykają się potem
    brak mocowania filtrów i kilka innych drobnych wad
    zachody/wschody słońca wychodzą całkiem nieźle
    makro całkiem niezłe
    żałuje że go kupiłem mogłem poszperać dłużej w sieci
    miałem wcześniej Sony H50 i z większej ilości zdjęć byłem zadowolony"

    Źródło: Archiwum produktów - CANON POWERSHOT SX20 IS - Cyfrowe.pl

    Wniosek? Ten aparat NIE NADAJE się do robienia zdjęć dzieciom w ruchu.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez jelcyk Zobacz posta
    SX20IS w zasadzie bardzo dobrze to sie spisuje jedynie przy filmowaniu - mialem go kiedys i odnosilem wrazenie, ze fotki wychodza wiecznie poruszone, mydlane , jakies takie nijakie , nawet przy probach ze statywem. Ostatnio trafil mi sie inny egzemplarz i po przetestowaniu ponownie odnioslem takie wrazenie. Musisz sam znalezc swoje ustawienia, mysle, ze stabilizator w tym aparacie nie jest jakos specjalnie skuteczny przy fotkach - zacznij od prob na krotkich czasach - ok 1/200 sek - ale co z tego wyjdzie, nie wiem. I wazne, zeby dac mu spokojnie zlapac ostrosc i poczekac na jej potwierdzenie.
    hmmm, ja mam inne zdanie nt tego modelu. Robię nim zdjęcia od roku, i ja osobiście jestem z niego zadowolona. Fotografuje gł. makro, (z raynoxem), ptaki, przyrodę, bardzo często używam na szybko - dokumentacyjnie na wypadach na Jurę, również sport, np. wyścig kolarski, czyli szybki ruch. Wg mnie ma dobrą stabilizację, nie miałam możliwości porównać go z np. jakimś innym , szybszym, ale ja nie narzekam w nim na szybkość (co jest ważne w ustawieniach na makro, ptaki itp). Szkoda że autor wątku znikł, ale może podgląda wątek? Ja jedynie lekko sobie w nim na stałe podciągnęłam kolory, org (nie pamiętam już teraz, ale chyba troszkę czerwony i zielony). były wg mnie ciutkę za słabe, mdłe. Brakuje mi w nim jedynie lepszego zoomu do ptaków, i myślę teraz nad kupnem sx60

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez dobert Zobacz posta
    patrz, w pierwszym zdaniu prosi o wyrozumiałość, bo jest początkujący. Ciebie ewidentnie denerwują takie posty - po co się udzielasz? zignoruj... nie odstraszaj ludzi od forum... napisał dwa posty i zniknął, bo wielcy fotografogie go obśmiali. Jakbyś dał mu szansę, to może by został?
    Trzeba jednak trochę dać od siebie, na początek chociażby instrukcję i forum przeczytać.

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Witam Najlepsze ustawienia aparatu Canon SX20is

    Cytat Zamieszczone przez tomala0707 Zobacz posta
    Witam z góry proszę o wyrozumiałośc jestem nowy na forum + amator w robieniu zdjęc . Posiadam aparat canon sx20is i chciałbym sobie go ustawic do robienia jak najlepszych zdjęc swojej curce podczas zabaw w domu jak i również na polu czy placu zabaw . Dlatego kieruje tutaj pytanie do ludzi którzy znają się na tym najlepiej bo zaznaczam że ustawienia domyślne są trochę słabe i zdjęcia wychodzą kiepskie . Z góry za pomoc dziękuję
    taki zielony owal z napisem AUTO polecam
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •