Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Tumax DPT386AFZ

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rogeros
    Tego akurat nie mam jak zmierzyc niestety. Natomiast nie zauwazylem niczego niepokojacego na zdjeciach.
    Postaw aparat stabilnie na statywie czy na stole tak aby kadr sie nie zmienial i zrob 5-10 identycznych zdjec, mozesz tez zrobic serie 2-3 klatek. Widac jak bardzo roznia sie jasnoscia kolejne klatki. Jesli bedzie ciemno w pomieszczeniu, czyli wplyw swiatla zastanego minimalny na histogramie da sie odczytac ile lampa ma rozrzutu.

    Canony (580, 550, reszta chyba tez) maja dokladnosc na poziomie 0.1ev, sigmy 0.3ev. Po mojej sigmie ef 500 bylo widac roznice kiedy 2 lub 3 klatka z serii byla ciemniejsza a nastepne po nich tak jak powinny byc. W Canonie jest to minimalne.
    ...

  2. #12
    Uzależniony Awatar miklo
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    681

    Domyślnie

    No właśnie obawiam się, że ten chińczyk może mieć większy rozrzut...

  3. #13

    Domyślnie

    zanim się zaczniemy obawiać, sprawdźmy to - postaram się o to jak tylko dostanę ją w łapy
    Życie to nie próba generalna
    Nie podnieca mnie to co jest przyczepione do aparatu, istotne jest to co jest przed nim i kto wisi za nim

  4. #14
    Uzależniony Awatar miklo
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    681

    Domyślnie

    No to czekam na opis

  5. #15

    Domyślnie

    hmmm, przepraszam, że wracam do tematu, ale może komuś udało się sprawdzić ten rozrzut?
    No i co gorsza, wie ktoś jak dostać tę lampę w polsce, bo chyba foto-tip.pl wystrzelił się ze wszystkiego co miał i teraz trzeba będzie czekać aż do sierpnia?
    Życie to nie próba generalna
    Nie podnieca mnie to co jest przyczepione do aparatu, istotne jest to co jest przed nim i kto wisi za nim

  6. #16

    Domyślnie

    Ups - Foto-tip.pl nie da rady zorganizować wcześniej tego sprzętu, niż może w lipcu, ale i to wydaje się wątpliwe. Że też cholera musiałem spytać, a nie kupiłem w ciemno. ;-|
    Życie to nie próba generalna
    Nie podnieca mnie to co jest przyczepione do aparatu, istotne jest to co jest przed nim i kto wisi za nim

  7. #17
    Uzależniony Awatar miklo
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    681

    Domyślnie

    Dobrze dobrze. Do lipca uzbierasz ma Metza albo 430ex

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilbi
    Ups - Foto-tip.pl nie da rady zorganizować wcześniej tego sprzętu, niż może w lipcu, ale i to wydaje się wątpliwe. Że też cholera musiałem spytać, a nie kupiłem w ciemno. ;-|
    Mam te lampe w domu od foto-tipa, wziolem ja wylacznie do testow, spodobala mi sie mialem kupic ale na razie cierpie na brak funduszy i mam istotniejsze wydatki. Do tej pory nie zaplacilem za nia jeszcze, pogadam z Hubertem wlascicielem sklepu i lampa moze byc Twoja. Zastanowie sie jeszcze. Jesli masz Cisnienie daj mi znac na email rogeros@skrzynka.pl
    a ja dzis przemysle czy ja sobi zostawic czy nie.

    Roger
    Marcin "Roger" Pojałowski
    GG: 27797

  9. #19

    Domyślnie

    Sprawa się poprawiła, bo trochę więcej firm zaczeło ściągać Tumaxy do Polski, może się i tak stanie, że i troszku stanieją, wtedy bym był szczęśliwy, ale tak czy siak, w połowie czerwca nabędę, na razie zbieram kasę bo teraz zapodałem Sigmę 70-300
    Życie to nie próba generalna
    Nie podnieca mnie to co jest przyczepione do aparatu, istotne jest to co jest przed nim i kto wisi za nim

  10. #20
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Somewhere in Europe
    Posty
    348

    Domyślnie

    Czy ktoś może nabył tą lampę i może się podzielić jakimiś wrażeniami (od maja już trochę czasu minęło... ) ?

    M@riusz
    Canon EOS 30D | Canon EOS 7D | Tokina 11-16 AT-X 116 Pro DX f/2.8 | Tamron 17-35 SP AF Di LD IF f/2.8-4 | Tamron 28-75 SP AF XR Di LD IF f/2.8 | Tamron 70-200 f/2.8 Di LD Macro | Canon EF 50 f/1.8 | Speedlite 430 EX | Velbon Sherpa 600R | Velbon RUP 4 | Naneu Pro C300

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •