Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jaki statyw pod laptopa?

  1. #1

    Domyślnie Jaki statyw pod laptopa?

    Szukam składanego statywu do laptopa 15". Optymalna wysokość około 55cm. Coś podobnego do statywów używanych przez DJ-ów.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #2

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    nie wiem czy to dobre rozwiązanie
    Stojak na nuty, Muzyka, instrumenty muzyczne, - fanLIDLA.pl
    ostatnio kupiłem u niech stojak na rower i powiem wam ze jest genialny jako statyw z ramieniem na lampę
    Oferta rowerowa Lidl - 2 lipca 2012 | FOR FUN - Blog MTB | Blog rowerowy

  3. #3
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Ja używam nutnika herculesa do tego celu.
    Mam też specjalny stojak pod laptopa ale niższy i jakoś średnio mi się sprawdził.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Cytat Zamieszczone przez bajker83 Zobacz posta
    Bardzo złe.

    --- Kolejny post ---

    Mam jakiś stary niski statyw i chyba zakończy się na dokupieniu do niego podstawki (tacy): http://fsfoto.pl/product_info.php/info/p4249_Podstawka-pod-laptopa-lub-projektor.html
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Tez dość długo szukałem czegoś sensownego i w rozsądnej cenie aby moc ustawić pewnie laptop czy tablet na statywie.
    Poprzez grafikę udało mi się znaleść uchwyt mocowany na statyw ,który jest dostępny na tej stronie:MAGUREX Akcesoria Komputerowe
    Sprzedają tam mocowania różnego rodzaju ,ja kupiłem mocowanie na giętkim ramieniu 15 cm ,mocowanym na śrubę statywową i uchwyt 4 -punktowy ,który bardzo dobrze trzyma tablet lub laptop.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Cytat Zamieszczone przez violan Zobacz posta
    Tez dość długo szukałem czegoś sensownego i w rozsądnej cenie aby moc ustawić pewnie laptop czy tablet na statywie.
    Poprzez grafikę udało mi się znaleść uchwyt mocowany na statyw ,który jest dostępny na tej stronie:MAGUREX Akcesoria Komputerowe
    Sprzedają tam mocowania różnego rodzaju ,ja kupiłem mocowanie na giętkim ramieniu 15 cm ,mocowanym na śrubę statywową i uchwyt 4 -punktowy ,który bardzo dobrze trzyma tablet lub laptop.
    Sklep uroczy. Tylko jak wygląda ten statyw?
    Chyba jest już dla mnie za późno, bo kupiłem to co polecałem wcześniej i w praktyce to wygląda tak:
    Nie chcę wysokiego statywu, bo najlepiej jak laptop nie wystaje powyżej bandy reklamowej. Na piłce nożnej nasi kopacze są nieobliczalni .
    Ostatnio edytowane przez cobalt ; 09-04-2015 o 01:32
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Tu jest filmik na youtube pokazujący te mocowanie:
    https://www.youtube.com/watch?v=Dq0uOBFkw-U

  8. #8

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Cytat Zamieszczone przez violan Zobacz posta
    Tu jest filmik na youtube pokazujący te mocowanie:
    https://www.youtube.com/watch?v=Dq0uOBFkw-U
    MZ do tabletu może być OK, ale już do 15" lapka jest to słaba, niestabilna konstrukcja. Taki laptop waży około 2,5kg.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    Ja na tym uchwycie stawiam tablet 10 calowy .Bardzo stabilnie utrzymuje się
    Nie wiem jak byloby ze stablinosci przy obciażeniu 2,5kg ,ale podejrzewam ,ze na krotkim ramieniu (10-15 cm)da radę.
    Można tez mocowac bez tego gietkiego ramienia ,poprzez uchwyt przykrecany do nogi statywu lub kolumny pod głowica-wtedy raczej na pewno da rade z ciezarem ponad 2 kg

  10. #10

    Domyślnie Odp: Jaki statyw pod laptopa?

    A jakie rozwiązanie z dostępnym w Polsce na laptopa i aparat na jednym statywie polecacie? Laptop 12"...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •