Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

  1. #1

    Domyślnie Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Pytanie do osób posiadających lub które miały styczność z tym paskiem czy jest funkcjonalny i przede wszystkim bezpieczny. Mam zamiar zmienić z firmowego Canona na Joby UltraFit Sling Strap. Ewentualnie rozważę inną opcję

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Również chce kupić ten pasek :P Czym się różni od wersji pro? Tylko tym ze nie ma dodatkowego zabezpieczenia?

  3. #3
    Bywalec Awatar niki68
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Łuków
    Wiek
    55
    Posty
    239

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Cytat Zamieszczone przez Luziq Zobacz posta
    Również chce kupić ten pasek :P Czym się różni od wersji pro? Tylko tym ze nie ma dodatkowego zabezpieczenia?
    Witajcie

    Ja używam wersji pro. Noszę na tym po lesie 60D z gripem i 300 + TC. Przestałem mieć problemy z bolącym karkiem po całym dniu w lesie. Zabezpieczenie przerobiłem. Wstawiłem dłuższą linkę bez karabinka bo ciągle stukał. Wykonanie jest solidne. Oczywiście pasek mocowany jest do obiektywu a nie puszki ze względu na środek ciężkości.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Jak to mocowany do obiekywu, na filmiku widziałem, że do body ...?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Pewnie do mocowania statywowego
    SONY

  6. #6
    Dopiero zaczyna Awatar ttoffi
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Łomianki i Jędrzejów
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Moim zdaniem to denerwujace to ciagłe podciaganie i rozciąganie tego paska Na zablokowanym zabezpieczeniu trzeba cały naramiennik przesówac co np. z plecakiem na plecach moze byc bardzo niewygodne..A przynajmniej tak na filmach to wygląda. Ja tez poszukuje czegos na wymiane orginału ale jak narazie faworytem jest Black Rapid . Wygodnie siedzi na ramieniu ma pasek odciągający ma blokady na majtanie sie aparatu i co najważniejsze nie trzeba przesówać naramiennika aby podciągnąc aparat do zrobienia zdjęcia. Moim zdaniem FAWORYT i jak tylko znajde kase kupuję. Zresztą poczytaj na forum i zobaczysz jakie ma opinie od doświadczonych kolegów. Ma jak dla mnie jeszcze jedna zalete bo można go zapiąc do płytki statywu bez dodatkowych przejściówek a to dla mnie +..

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Pasek Joby UltraFit Sling Strap

    Wyobraź sobie sytuacje ze masz dwa aparaty i jeden z nich Ci swobodnie dynda w okolicach biodra i musisz przykucnąć do zdjecia. Co się dzieje? Najprawdopodobniej uderzasz obiektywem o ziemie... Dlatego właśnie taki system podciągania jest dla mnie rewelacyjny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •