Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    panowie spokojnie, bez paniki

    cieszmy sie , ze to np nie biust .

    ale nie ma problemu
    czytam w onet , ze jedna gosposia z wadowic wynalazla przypadkowo jakas kuracje , ktora usuwa te zmarszczki w ciagi tygodnia. lekarze sa w szoku.



    Zaden facet nie pobije mojej znajomej , ktora na jakas prace zaliczeniowa czy dyplomowa w lodzkiej filmowce przyniosla skan swojej swiezo uzywanej podpaski higienicznej - oczywiscie w wymiarach wystawowych.

    wykladowca ponoc zaniemowil na dlugo.

    Tak , ze rezerwy jeszcze sa.

  2. #22
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    Zaden facet nie pobije mojej znajomej , ktora na jakas prace zaliczeniowa czy dyplomowa w lodzkiej filmowce przyniosla skan swojej swiezo uzywanej podpaski higienicznej - oczywiscie w wymiarach wystawowych.
    Zaliczyła ?

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez Irek07 Zobacz posta
    Zaliczyła ?
    zaliczyla .
    dzisiaj jest artystka , dziala w NYC . mozna o niej poczytac sporo w prasie internetowej.

  4. #24

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Jak dla mnie oba sporo za ciemne -- pierwsze można było uznać, że celowo, ale po drugim raczej nie ma watpliwości.

    A swoja droga, skad tylu mięczaków na tym forum? Żebyście czasem nie pomdleli. Dzięki Bogu sa jeszcze tacy, co robia na co dzień operacje na takich gałkach, nawet u zgrzybiałych staruchów, ściagaja katarakty, wbijaja w oko igły, wypalaja laserem naczynia na siatkówce i nie płacza.

    A to jeszcze i tak nie proktologia...
    Cóż ogólnie to przyciemnienie w obydwu przypadkach jest celowe. W pierwszym ponieważ nadaje zdjęciu no takiego swoistego klimatu a drugie to taki "chamski" retusz,że tak się wyrażę ponieważ chciałem osadzić je w kolorowo-wyblakłych kolorkach

  5. #25
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    Jestem sympatykiem rzeczy ładnych a nie prawdziwych .
    Jedno drugiego nie wyklucza. Tu mamy po prostu obrzydliwą obróbkę, łącznie ze zdjęciem dziecka...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  6. #26

    Domyślnie Odp: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

    Dla mnie foty ciemne i obróbka jakaś taka, jak na rozregulowanym kiepskim monitorku.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  7. #27
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Koziegłowy
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

    1- oko górnika, 2- dziecko górnika, a tak na poważnie zdecydowanie za ciemne te zdjęcia
    Fotografia w studio i plenerze - od zdjęć ślubnych ,fotomontaże do opuszczonych budynków i ruin.
    Fotograf Koziegłowy, Czerwonak, Poznań. http://am-foto.pl
    http://fotograf-kozieglowy.com.pl ,pisane przez Ł http://fotograf-koziegłowy.com.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •