Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [Koch Łukasz] Fotografia produktowa

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar Koch Łukasz
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Zabrze
    Wiek
    40
    Posty
    17

    Domyślnie [Koch Łukasz] Fotografia produktowa

    W tym temacie będę zamieszczać moje próby z fotografią produktową.

    Na początek troszkę alkoholowo

    1.

    EDIT - brak zdjęć na zewnętrznym serwerze.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 02-12-2019 o 21:56 Powód: brak zdjęć, wygasły linki
    C 6D|| Canon 50f1.8 II||Canon 85f1.8||Sigma 70-200f 2.8||Elinchrom||Nissin Di622||Slik PRO 330DX + BH 800||Powerlux/Visico VE||
    https://kochlukasz83.wixsite.com/kochlukasz

  2. #2
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    nr 1. było by ok ale... nie taki materiał pod butelką.Za bardzo wg mnie pokręcona faktura plus zmarszczki po prawej stronie.I te cienie po obu stronach,psuja fajną pracę.Powalcz z oświetleniem .Z jednej strony masz silniejsze światło a to przekłada się na to co pisałem wcześniej. I ciut za dużo tego białego w dolnej części butelki.I co najważniejsze,pobaw się światłem tak, żeby zlikwidować te odblaski światła na butelce.
    nr 2.Fajne, ale jak wyżej ,ten odblask światła.tak wygląda jakby ktoś pędzelkiem domalował 3 białe kreski.
    nr 3. Najlepsze bo z najdroższym alkoholem A tak poważnie,lustrzane odbicie,jakoś nie pasuje. Jeśli już robisz zdjęcie szklanki z nalanym Daniel`sem to pomyśl czy nie lepiej by ta butelka wyglądała już otworzona,bez nakrętki. Taka kolej rzeczy Jeden paproszek z lewej strony szklanki który przykuwa wzrok
    pozdrawiam i będę zaglądał.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    Bardzo świetne ! .
    Zgadzam się z logiką:
    skoro w szklance są smakowitości ,to butelka powinna być otwarta i "upita" .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  4. #4
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    nr 4 . Fajnie ustawiłeś światło. Jedyne to co chciałbym zobaczyć to to samo zdjęcie ale bez tego lustrzanego odbicia.I taka drobna uwaga , skoro whiskey z lodem, to piwo otworzone, schłodzona butelka z widocznymi kroplami wody i koniecznie lekko wyciekająca piana.Może z dodatkiem szklanicy pełnej smakowitego zimnego piwa.Takie coś mi by przemówiło żeby zakupić dany produkt.
    pozdrawiam

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar Koch Łukasz
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Zabrze
    Wiek
    40
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    Dzięki za kolejne uwagi.
    C 6D|| Canon 50f1.8 II||Canon 85f1.8||Sigma 70-200f 2.8||Elinchrom||Nissin Di622||Slik PRO 330DX + BH 800||Powerlux/Visico VE||
    https://kochlukasz83.wixsite.com/kochlukasz

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 620

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    Piwko miało być w centrum, chyba, a nie jest. Wg mnie lepiej by wyglądało po środku.
    Zgadzam się, że kufel z nalanym piwem fajnie by się komponował

  7. #7
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    Wg mnie, lepiej wypada w takiej fotografii lekka nie centryczność , a wręcz jestem zwolennikiem umieszczania głównego detalu poza osią centrum kadru. No, ale to tylko moje zdanie, nie narzucające Autorowi przymusu robienia tego typu ujęć które ja mu sugeruję

  8. #8
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 620

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    IMHO kwestia gustu i obiektu, bo mi osobiście brak centryczności na 2 nie przeszkadza, ale na 4 już tak

  9. #9
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [LK] Fotografia produktowa

    Ładny heineken. Ale wolał bym schłodzonego ( krople wody na butelce). A jak już nie centralnie, to obok powinien stać pełen kufel smakowitego schłodzonego nektaru . Apetytu na mnie fotka nie wzbudziła. Nabrałem jedynie ochoty na gorącą herbatę z cytryną
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  10. #10
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: [Koch Łukasz] Fotografia produktowa

    3 ma duszę i jest najlepsza tylko butelka powinna być odkręcona
    reszta raczej nie wpada w oko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •