Strona 194 z 260 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 931 do 1 940 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1931
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    efekty to zależą od czynnika ludzkiego głownie, choć można oczywiście zrzucać wine na "sprzęt do Du#y"
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #1932
    Bywalec Awatar lamerok
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    okolice Wawy
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Can

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ile lamp reporterskich w życiu zabiłeś? Bo ja cztery. jedną utopiłem, dwie mi upadły i żarniki do wymiany a w kolejnej ładnie mnie popchnięto i wyłamała się podstawa lampy. Przy cenie 400 zł za Strobossa 60N nie obawiam się, że coś się wydarzy, ale przy cenie 6.800 zł trzymałbym ją za szybą. Z pewnością zawodowców stać na na kilkanaście takich lamp za 6k zł, ale nie zakładam, że każdy kupujący wyłącznie firmowy sprzęt Canona jest zawodowcem zarabiającym miliony na zdjęciach.
    Kiedyś w komisie przy okazji wymiany podpytałem sprzedawcę o obiektywy RF, sugerując, że to to tylko zawodowcy, to mi odpowiedział: Panie, bogaci hobbiści, którego zawodowca u nas stać na taki sprzęt? No i poza wąskim gronem, to racja, zarabia się na życie. rodzine itp., a nie na sprzęt
    Ja osobiście jak mi 580 EX Canona się roztrzaskało lata temu, to tylko YN, nie to samo, ale mam kilka w cenie jednej. Plus mam 2 studyjne to też chińskie. Mi wystarcza, ale ja nie robię zdjęć dzien w dzień, to hobby

  3. #1933
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    zobaczymy co w ogole pozostanie z okreslenia "zawodowiec" po pandemii...
    www albo tez flickr

  4. #1934
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    zobaczymy co w ogole pozostanie z okreslenia "zawodowiec" po pandemii...
    Na pewno sporo dobrego sprzętu w korzystnych cenach. Coraz częściej zdarzają się wyprzedaże całego wyposażenia szczególnie u osób, które fotografię traktowały jako zajęcie dodatkowe.
    Ale nie zwalałbym wszystkiego na pandemię. To jest "tylko" gwóźdź do trumny.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #1935
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Can

    Cytat Zamieszczone przez lamerok Zobacz posta
    Kiedyś w komisie przy okazji wymiany podpytałem sprzedawcę o obiektywy RF, sugerując, że to to tylko zawodowcy, to mi odpowiedział: Panie, bogaci hobbiści, którego zawodowca u nas stać na taki sprzęt? No i poza wąskim gronem, to racja, zarabia się na życie. rodzine itp., a nie na sprzęt
    Ja osobiście jak mi 580 EX Canona się roztrzaskało lata temu, to tylko YN, nie to samo, ale mam kilka w cenie jednej. Plus mam 2 studyjne to też chińskie. Mi wystarcza, ale ja nie robię zdjęć dzien w dzień, to hobby
    Jest w tym dużo prawdy. Gdybym zarabiał na zdjęciach nigdy nie wydałbym tyle na sprzęt co wydaje jako amator.

  6. #1936
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Na pewno sporo dobrego sprzętu w korzystnych cenach. Coraz częściej zdarzają się wyprzedaże całego wyposażenia szczególnie u osób, które fotografię traktowały jako zajęcie dodatkowe.
    Ale nie zwalałbym wszystkiego na pandemię. To jest "tylko" gwóźdź do trumny.
    ano tez mi po glowie chodzi, zeby sobie jakis 5D4 sprawic jako glowne body (do plecaka plenerowego), a 6D2 miec w malym zestawie na rower (w Polsce to sie chyba jako "na miasto" albo "do torebki" okresla ) zamiast 70D. niezajezdzone 5D4 juz w okolicach 1600 EUR mozna znalezc...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 10-04-2021 o 17:04
    www albo tez flickr

  7. #1937
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 020

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Ja się chyba skończyłem na 5D3, które dopiero było tym czym 5D2 być powinno. Nie wiedzialem ze jest 5D4
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  8. #1938
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    niezajezdzone 5D4 juz w okolicach 1600 EUR mozna znalezc...
    @akustyk W okolicach tej ceny znajdziesz nowe R z przejściówką. Ta sama matryca, niezawodny AF, mocowanie na następne naście lat bez odcinania się od optyki EF. Nie cofniesz Wisły kijem. Ja wiem, ze nie jesteś fanem EVF, ale ten w R jednak ciut inny niż w linii M którą miałeś.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  9. #1939
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    @akustyk W okolicach tej ceny znajdziesz nowe R z przejściówką. Ta sama matryca, niezawodny AF, mocowanie na następne naście lat bez odcinania się od optyki EF. Nie cofniesz Wisły kijem. Ja wiem, ze nie jesteś fanem EVF, ale ten w R jednak ciut inny niż w linii M którą miałeś.
    niech sobie bedzie.

    RF moze sobie kupie w R6 mk2. korpusie z normalna ergonomia canonowska i matryca o uczciwej rozdzielczosci. i z GPSem

    ale tez nie jestem wcale.pewny. na cholere mi adapter i 200 zdjec na baterii, jak moge miec normalny bagnet?

    dla mnie wizjer elektroniczny to jest duza wada aparatu

  10. #1940
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    na baterii zrobisz spokojnie 800 zdjęć
    ja wczoraj fotografowałem konie przez 4 godziny, zrobiłem około 400 zdjęć i jedna kreska zeszła
    nie jest źle to nie RP
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Strona 194 z 260 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •