Strona 95 z 197 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1962

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

  1. #941
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    CR wzbogacili specyfikację:
    Tia,wzbogacili niczym islamscy imigranci ubogacają zachodnią Europę. Jak tak dalej pójdzie to w CR3 obetną dalej, a przy premierze okaże się, że jest nowy odcień obudowy oraz nowa cena.

  2. #942
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    bez GPS-a to niech go sobie wsadza w te waskie japonskie odwloczki

    to juz 5D mkIII nieprzechodzony kupie, jesli* mnie przycisnie onanizm sprzetowy.

    * - a ja bardzo dobrze rozgraniczam miedzy "jesli" a "kiedy". wiec jak Canon chce moj bakszisz to niech sie postara
    www albo tez flickr

  3. #943
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Tia,wzbogacili niczym islamscy imigranci ubogacają zachodnią Europę. Jak tak dalej pójdzie to w CR3 obetną dalej, a przy premierze okaże się, że jest nowy odcień obudowy oraz nowa cena.
    masz na mysli, ze w kraju takim jak Holandia po godzinie 19:00 ulice nie sa wymarle i da sie cos cieplego zjesc? bo taki mniej wiecej byl wplyw powojennych emigrantow na to protestackie zadupie
    www albo tez flickr

  4. #944
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    masz na mysli, ze w kraju takim jak Holandia po godzinie 19:00 ulice nie sa wymarle i da sie cos cieplego zjesc? bo taki mniej wiecej byl wplyw powojennych emigrantow na to protestackie zadupie
    Eee, ale ja pisałem o zachodniej Europie, a nie o jakiejś depresji :-)

    Co do 6dII to mialem przy niedawnych zajawkach o możliwej specyfikacji myśl straszną, by mojego 5d3 popchnąć dalej. Wychodzi, że nieźle bym popłynął. No i w ramach przeprosin trójka zostanie ze mną chyba do śmierci (mojej lub jej).

  5. #945
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    CR wzbogacili specyfikację:
    Updated Canon EOS 6D Mark II Specifications [CR2]

    Wygląda, że zamiast GPS będzie z dawna oczekiwane NFC, co powinno umożliwić bezproblemowe płacenie aparatem w sklepie .
    NFC to akurat sie przyda, myślę że GPS zostaje

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Po rozwoju sensora wnioskuję, że dołożą drugi punkt AF
    z plotek akurat wynika że sensor może być lepszy, może nawet tradycyjnie dla serii 6 najlepszy ze wszystkiego co oferuje nasza ulubiona firma ma być lepszy o 1.5EV na wysokim iso plus nowa technologia - to może dać efekt
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 15-06-2017 o 10:28
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  6. #946
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Eee, ale ja pisałem o zachodniej Europie, a nie o jakiejś depresji :-)
    tysz prawda. w tym kraju ludzie sa bardzo racjonalni (ci autochtoniczni i ci naplywowi) przez co nie ma takiej akceptacji dla je* muzulmanow jak to ma miejsce w sasiedniej Belgii czy tez Francy albo UK. i moze byc tak, ze dodatnia korelacja pomiedzy racjonalnoscia mieszkancow Holandii a faktem, ze tutaj nie wybuchaja bomby ani auta nie wjezdzaja w przechodniow - jest jednak nieprzypadkowa

    tak ze... jesli jako zachodnie rozumiemy te kraje, gdzie politycy latwo obwiniaja o wszystko przyjezdnych, bo ich wyborcy maja wzorowa katolska islamofobie... no to Holandia sie tu nie kwalifikuje odkad mieszkam (10 lat) widzialem troche politycznych dziwek sprzedajacych glodne teksty o zalewaniu kraju przez: Marokanczykow, Egipcjan (najpierw) potem byla Polakofobia ("schowaj zone, schowaj kury, Polacy nadchodza) gdzie gazety uwielbialy wszelkie newsy negatywne o Polsce/Polkach... potem jak Bulgaria i Rumunia weszly do Unii to nagle Polacy przestali przeszkadzac (niespodzianka!) i zaczelo sie medialne je* Bulgarow i Rumunow...

    w miedzyczasie normalni ludzie zyja normalnie... Bulgarzy 3 domy dalej sa normalni (sasiad robi w Europolu, dzieci w holenderskiej szkole, po holendersku pelne energii i wesole), sasiedzi Francuzi zwyczajowo glosno gadaja i raczej nie parkuje sie auta kolo ich pojazdu (karoseria zdradza objawy suboptymalnych umiejetnosci parkowania), moj listonosz Turek wydaje mi paczke do reki, jak mnie mija na ulicy na spacerze z pikusiem, sasiadka w chuscie na glowie (halalna, ale za diabli nie odgadlbym skad dokladnie) robi oczy sarenki Bambi i usmiech od ucha do ucha jak zobaczy tegoz pikusia, az jej komorka spod tej chusty wypada...

    slowem... jak nie ma mediow i politykow, to swiat okazuje sie zupelnie normalny


    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Co do 6dII to mialem przy niedawnych zajawkach o możliwej specyfikacji myśl straszną, by mojego 5d3 popchnąć dalej. Wychodzi, że nieźle bym popłynął. No i w ramach przeprosin trójka zostanie ze mną chyba do śmierci (mojej lub jej).
    w sumie, to chyba nie dziwie sie, ze nie sprzedales posiadanego aparatu, zeby nie kupic nie istniejacego jeszcze zamiennika... tak tylko mowie
    www albo tez flickr

  7. #947
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    z plotek akurat wynika że sensor może być lepszy, może nawet tradycyjnie dla serii 6 najlepszy ze wszystkiego co oferuje nasza ulubiona firma ma być lepszy o 1.5EV na wysokim iso plus nowa technologia - to może dać efekt
    Jak usłyszałem, że nie będzie 4K to wpadłem w euforię, że dorzucą trochę pixeli. No a tu taki knot.
    Za 2k$ to jest Pentax K-1 a tu Canon flaki sobie wypruwa, żeby 6DII nie miało nic lepszego niż D750.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    NFC to akurat sie przyda
    Pewnie do transmisji danych GPS ze smartfona. Taką "funkcjonalność" ma G7X
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #948
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Jak usłyszałem, że nie będzie 4K to wpadłem w euforię, że dorzucą trochę pixeli. No a tu taki knot.
    Za 2k$ to jest Pentax K-1 a tu Canon flaki sobie wypruwa, żeby 6DII nie miało nic lepszego niż D750.

    --- Kolejny post ---



    Pewnie do transmisji danych GPS ze smartfona. Taką "funkcjonalność" ma G7X
    nigdy nie podejrzewałem żeby mieli przekroczyczyć 28mpixeli więc nie jestem zaskoczony - jak dla mnie dużo megapixeli to dobrze, mniej drugie dobrze - oba rozwiązania mają zalety i wady ja chyba skłaniam się do mniejszych megapikseli - tak 24mpix mnie już wystarczają i komputera nie trzeba zmieniać bo 32gb ramu jeszcze chwilę pociągnie

    do tego żeby nie konfigurować wi-fi bo wi-fi w 6D używam

    4k nie będzie? - ja akurat nie filmuję ale to błąd marketingowy - można dać coś ze sporą kompresją co nie będzie konkurować z rzeczywiście użytecznymi rozwiązaniami a na paierze będzie 4K
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 15-06-2017 o 11:22
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  9. #949
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez kupisk3 Zobacz posta
    Zagadką jest AF, liczba punktów krzyżowych ?? zakres jasności ??
    Co za różnica ile ich będzie, joysticka nie oddadzą, więc czy będzie 1 czy 45 krzyżowych nie wielka różnica.

    Uchylany ekranik dotykowy z chęcią przywitam i DP AF też. GPSa nie będę żałował, nowa matryca 26mpix OK, a jeśli będzie sRAW 13mpix to jeszcze bardziej OK.

    Może w końcu kupię sobie nowy aparat.

  10. #950
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Co za różnica ile ich będzie, joysticka nie oddadzą, więc czy będzie 1 czy 45 krzyżowych nie wielka różnica.
    no w praktyce mysle, ze pokrycie kadru bedzie robic roznice, nawet landszafciarzom. jesli do tego AF bedzie w koncu uzyteczny, to skonczy sie focus-and-recompose. a to bardzo duzy skok jakosciowy w linii 6D

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    GPSa nie będę żałował,
    jesli to bedzie mialo opcjonalny zewnetrzny modul, ktory bez szemrania laczy sie z aparatem i nie kosztuje fortuny (no, co do tego to mam watpliwosci) to ja tez potrafie przezyc. zwlaszcza jakby to bylo od reki kompatybilne tez z moim trabantem 750D.
    www albo tez flickr

Strona 95 z 197 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145195 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •