Strona 163 z 197 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 621 do 1 630 z 1962

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

  1. #1621
    Uzależniony Awatar RomanS
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    72
    Posty
    830

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Z wszystkich tych pomysłów to akmulator najciekawszy. Bo to jedyny poważny problem.

  2. #1622
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez RomanS Zobacz posta
    Z wszystkich tych pomysłów to akmulator najciekawszy. Bo to jedyny poważny problem.
    Ale to jedyny problem, który użytkownik może łatwo sam rozwiązać. Dwa dodatkowe akumulatory w kieszeni to nie dramat.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #1623
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No a nowy sensor? Jakby go tak podrasowić dla wyższych ISO do poziomu Fuji?

    Odszumianiem włączonym "na stałe"?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Pewnie jakieś algorytmy AF też będą podrasowione, to w końcu tylko soft.
    Pewnie tak, ale to raczej kosmetyka. Więcej to raczej nowy procek potrzebny będzie i może większe zmiany w architekturze sensora. A tego to nawet w bezlustrze FF chyba nie zobaczymy tak od razu....

    Z drobiazgów, to myślę, że jest też szansa, że wyciągną elektroniczną migawkę do zwykłych trybów (M, Av, Tv...).
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 10-07-2018 o 18:46

  4. #1624
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Canon jeśli chce się liczyć w tym segmencie to musi wypuścić bezlustro FF z półki co najmniej A7M3.
    Być może nawet z jakąś nową funkcją/technologią której nie ma Sony i nie będzie miał Nikon wokół której zbuduje duży PR. Nawet gdyby to miało być coś tak mało użytecznego jak pixel shift

    No i cena nie wyższa niż 2000 $

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 10-07-2018 o 22:37
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  5. #1625
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    A tymczasem raport z Japonii po czerwcu pokazuje, że pierwszych 11 pozycji w sprzedaży aparatów zajmują produkty Canon i Nikon. Pierwszy produkt Sony na miejscu 15-tym... Czyżby oznaczało to kompletną klapę sprzedazową sony? Przy takim wysypie obiektywów nikt rozsądny nie chce tego kupować?

  6. #1626
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A tymczasem raport z Japonii po czerwcu pokazuje, że pierwszych 11 pozycji w sprzedaży aparatów zajmują produkty Canon i Nikon. Pierwszy produkt Sony na miejscu 15-tym..
    Mogę więc przyznać ze moja ocena jest błędna !!

    Muszę więc zdementować #1624 że :
    Canon jeśli chce się liczyć w tym segmencie to musi wypuścić bezlustro FF z półki co najmniej A7M3
    I cena nie wyższa niż 2000 $

    Wynika więc że Canon NIE musi, i tak sprzedaje najwięcej
    To dobra informacja dla właścicieli akcji Canona.

    A dla fanów fotografii aparatami Canona ?

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #1627
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Co więcej, największą sprzedaż w grupie bezlusterkowców notuje Olympus (i słusznie, bo ich bezlusterkowce zgodne są z ideą tej kategorii, a nie są wykastrowanymi lustrzankami, jak robi to sony). Drugie miejsce zajmuje canon, a produkty sony są na miejscu trzecim...
    Canon i Nikon niebawem wypuszczą swoje ML FF. Czy będą w specyfikacji lepsze od sony? Nie wiem. Na pewno będą bardziej ergonomiczne i z większym potencjałem użytkowym. Na pewno też sony w tym momencie zacznie tracić do tej pory wypracowane udziały. Znając filozofię koncernu zapewne będzie to duży problem, który spowoduje szukanie innych rozwiązań (bo na koncepcję zrównoważonego i trwałego rozwoju segmentu foto w sony bym nie liczył).

  8. #1628
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Sony zwinie manatki i może zacznie produkować drukarki - chętni napewno się znajdą.

  9. #1629
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Sony zwinie manatki i może zacznie produkować drukarki - chętni napewno się znajdą.
    Drukarki już produkowali, w 2008. Ale im nie wyszło. I skończyli produkować. Jak wszystko. Ci którzy kupili owe drukarki od sony (termosublimacyjne) zostali oczywiście z palcem tam, gdzie Krychowiak, bo zaprzestano również produkcji wkładów do nich Ot, taka firma z głębokim poszanowaniem klienta.
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 11-07-2018 o 10:18

  10. #1630
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Ja tam mam teraz a7III i mnóstwo szkieł Canona iSigmy i Tamron na sprzedaż. Ktoś chętny ? Sony coraz bardziej mi się podoba, z każdym zleceniem poznaje govoraz bardziej. Największa bolączką to słaby wyświetlacz

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Strona 163 z 197 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •