Strona 136 z 197 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 351 do 1 360 z 1962

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

  1. #1351
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    mnie sie osobiscie marzy bezlusterkowe 88D (nazwijmy to 88M). formatu 77D, wiec z gornym ekranikiem LSD. z wypasionym celownikiem elektronicznym, miejscem na LP-E5 (a nie jakies go* pastylki na 100 zdjec), bagnetem EF-S i GPS-em. pelna klatka mi tu do niczego nie jest potrzebna

    i to by u mnie byl aparat do wszystkiego, poza pelnoprawnym plenerem landszaftowym, gdzie mam juz zapakowany 15-kilogramowy plecak z 6D (i ten zestaw, tak w kwestii matrycy jak i optyki pokrywa 90% moich potrzeb i 110% moich umiejetnosci)
    www albo tez flickr

  2. #1352
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Nowe bezlustro FF rodzi się w wyjątkowych bólach:
    The State of the Canon Full Frame Mirrorless Development
    Wychodzi na to, że wszystko co było powiedziane dotąd to jakieś insynuacje.
    Zwraca uwagę to zdanie:
    "We’ve also been told by multiple people that development of this product has been unlike any other camera Canon has developed over the last decade, including the Cinema EOS line. Photographers are actually more involved in the development than any time in the past."
    Ja to odbieram tak, że Canon jest tak zestresowany że wypuści bubla, że w nieskończoność będzie coś tam doskonalił w laboratoriach.
    Zaczynam jakby lepiej rozumieć ludzi kupujących Sony i nabieram szacunku dla zdolności do fizycznego wypuszczenia na rynek ich produktu.
    Wychodzi na to że plotki bierzesz za prawdy objawione .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1353
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Ja to odbieram tak, że Canon jest tak zestresowany że wypuści bubla, że w nieskończoność będzie coś tam doskonalił w laboratoriach.
    Zaczynam jakby lepiej rozumieć ludzi kupujących Sony i nabieram szacunku dla zdolności do fizycznego wypuszczenia na rynek ich produktu.

    Coś złego, że wg _PLOTEK_ Canon bardziej intensywnie współpracuje z fotografami przed wypuszczeniem finalnego produktu? To super, efekt konkurencji. Nigdzie nie jest napisane jak długo nad tym pracują więc skąd założenie z tym "w nieskończoność"? Nie spodziewałbym się pogromcy A7III na całym polu bo raczej Canon aż tak sobie wysoko poprzeczki jeszcze podnosić nie musi. Sensowna wielkość i bateria, konsumowanie bagnetu EF, ekranik obracany we wszystkie strony i dobrej jakości wizjer, jak zmieszczą wyświetlacz na gorze to super, AF z DSLR ale na większości matrycy, i kupuje to... Reszta opcji z ich obecnych DSLR.

  4. #1354
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Coś złego, że wg _PLOTEK_ Canon bardziej intensywnie współpracuje z fotografami przed wypuszczeniem finalnego produktu? To super, efekt konkurencji. Nigdzie nie jest napisane jak długo nad tym pracują więc skąd założenie z tym "w nieskończoność"? Nie spodziewałbym się pogromcy A7III na całym polu bo raczej Canon aż tak sobie wysoko poprzeczki jeszcze podnosić nie musi. Sensowna wielkość i bateria, konsumowanie bagnetu EF, ekranik obracany we wszystkie strony i dobrej jakości wizjer, jak zmieszczą wyświetlacz na gorze to super, AF z DSLR ale na większości matrycy, i kupuje to... Reszta opcji z ich obecnych DSLR.
    Czyli 6d mk2 tylko z opcją LV, bez lustra i z wizjerem elektronicznym. Niewiele trzeba zmienić. Wiele osób twierdzi, że brak bezlustra FF u canona jest spowodowany brakiem technologii. Ja myślę, że wszystko mają tylko czekają na odpowiedni moment.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #1355
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Zakładam, że Canon już na starcie będzie miał bardzo dobry system AF, w porównaniu do produktów oferowanych przez konkurencję (DPAF, eye af). Dodatkowo matryca, którą wkładają do 5dmk4 jest bardzo dobra. Z tych powodów twierdzę, że jeśli będą chcieli będą mogli już na starcie skutecznie konkurować z topowymi bezlusterkowcami konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez luso ; 07-04-2018 o 11:09

  6. #1356
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Czyli 6d mk2 tylko z opcją LV, bez lustra i z wizjerem elektronicznym. Niewiele trzeba zmienić. Wiele osób twierdzi, że brak bezlustra FF u canona jest spowodowany brakiem technologii. Ja myślę, że wszystko mają tylko czekają na odpowiedni moment.
    Coś w ten deseń, matrycę wolałbym z 5d4 ale wiadomo. Mogą sobie nawet nowy fizyczny bagnet jakiś wymyślić, ważne aby była bardzo dobra przejściówka i idealna współpraca z EF. Najważniejsza jest ergonomia aby to potem nie było małe niewygodne coś z wielkimi ogórami (sorry, obiektywami).

  7. #1357
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    O przejściówkę się nie martwię. Mam najtańszy chiński zamiennik ef do m I śmiga. To tylko przedłużacz styków.

  8. #1358
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Niewiele trzeba zmienić. Wiele osób twierdzi, że brak bezlustra FF u canona jest spowodowany brakiem technologii.
    Jakiej technologii?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1359
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    ... Wiele osób twierdzi, że brak bezlustra FF u canona jest spowodowany brakiem technologii...
    Chyba na o...ch, a ten brak technologii sprawia, że na rynku japońskim C wyprzedza S w bezlustrach

  10. #1360
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jakiej technologii?
    Sensora BSI, sensora stacked. Umówmy się, że w pierwszym wcieleniu FF mirrorless od Canona nie są to rzeczy niezbędne. Ale za chwilę będą konieczne. Nie wątpię, że Canon jest w stanie sobie z nimi poradzić (patrz chociażby patenty). Tyle, że to będzie kosztować. Sporo. Kto za to zapłaci? Bo u Sony za R&D w tym zakresie płacą użytkownicy większości smartfonów na świecie... Ile czasu zajęło Canonowi jako takie dopracowanie dual-pixela? Dużo, a temat nie jest jeszcze żadną miarą skończony.

    Dlatego myślę, że poszukiwanie ciekawego/konkurencyjnego rozwiązania jest też jednym z powodów, dla którego musimy tak długo czekać na ten aparat. Zresztą przedstawiciele Canona wielokrotnie o tym wspominali, że wg nich technologia jeszcze nie dojrzała do stworzenia aparatu konkurencyjnego do lustrzanek (głównie o AF właśnie chodzi).
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 07-04-2018 o 15:17

Strona 136 z 197 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146186 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •