Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Atak amerykańskiego dziadostwa

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Atak amerykańskiego dziadostwa

    Niewiele TV ogladam,ale czasem przeglądam naziemne kanały.
    Ostatnio wielokrotnie trafiłem na cykle:
    -jakieś magazyny kupowane w ciemno
    -licytacje cen transportu
    -służby drogowe
    lub
    licytacje

    Okropnie infantylne,oderwane od naszej rzeczywistości wydarzenia.
    Uczestnicy: istne ZOO , jeszcze gorzej niż nasze adoptowane z szansy na g ó ... o.
    Nie muszę tego ogladac i nie ogladam,ale
    spotykam ludzi ,którzy te "programy" traktuja poważnie
    i na nich opierają swoją wiedzę o świecie lub innych krajach.
    Ciekawi mnie:
    czy ktoś podziela moją opinię i jaki jest cel emitowania tak nędznych programów ?
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 417

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Zgadzam sie z toba. Jaki jest cel? Odmozdzenie spoleczenstwa. Bezmozgie masy sa latwiejsze do sterowania i ograbiania z pieniedzy.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar 5pirit
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    433

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Nie trzeba szukać wśród programów z USA takiego shitu. Wystarczy zobaczyć co się dzieje na naszym rynku: Szpital, Szkoła, Ukryta prawda i te inne totalne gó******!!!!!!

    O ile w przypadku programów z UeSeJ można się czasami pośmiać z ich próżności, to w przypadku naszych ojczystych programów jestem zażenowany tym, że ludzie to oglądają i czekają na następny odcinek z utęsknieniem. No bo wychodzę z założenia, że jak by tego nie oglądali to by dalej nie kręcili, chociaż z drugiej strony w większości telewidzami takich programów są ludzie 50+ dla których jest to oderwanie się od rzeczywistości nędznej emeryturki i rentki, gdzie później może o tym popaplać z sąsiadką z 4 piętra albo bloku obok.

    Ot taka nasza, szara, kochana rzeczywistość, i to jest megaaaa dołujące.
    Ostatnio edytowane przez 5pirit ; 28-02-2015 o 20:01
    eŁOS 6D + Canon + Tamron + Tokina + YN

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    Ciekawi mnie:
    czy ktoś podziela moją opinię i jaki jest cel emitowania tak nędznych programów ?
    Informuję: celem emitowania takich programów jest zarabianie pieniędzy. Ten sam cel przyświeca również sprzedaży ludności bułek z kotletem, parówek, tytoniu i gumy do żucia oraz wody słodzonej czy też organizowaniu gier hazardowych i walk zapaśniczych na niby.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Informuję: celem emitowania takich programów jest zarabianie pieniędzy
    -To zrozumiałe,ale w jaki sposób to się odbywa( to zarabianie),skoro kanał jest darmowy ?
    -jeśli kanał jest darmowy: czy nie mógłby emitować bardziej wartościowych programów?
    gdyby ktoś mi to wytłumaczył,byłbym kontent bardzo
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  6. #6
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    -To zrozumiałe,ale w jaki sposób to się odbywa( to zarabianie),skoro kanał jest darmowy ?
    -jeśli kanał jest darmowy: czy nie mógłby emitować bardziej wartościowych programów?
    gdyby ktoś mi to wytłumaczył,byłbym kontent bardzo
    Kanał nie jest darmowy, utrzymuje się z pieniędzy z reklam. A reklamodawca płaci więcej, jeśli oglądalność jest większa.
    Takie głupie programy mają większą oglądalność, bo target zdecydowanie większy.
    Ale to przecież jest tzw. oczywista oczywistość...
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Po co się katujecie takim g...? Jest TVP Kultura, Ale Kino, TCM i kilka innych kanałów. Można też w ogóle nie oglądać TV co polecam. Telewizor warto mieć aby sobie film z pendrive'a odpalić.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Po co się katujecie takim g...? Jest TVP Kultura
    Odpowiem za siebie:
    Kanał Kultura i stopklatka sa jednymi z ciekawszych i na nie zaglądam.
    Na kanały w stylu "amerykańskim" wpadam przypadkowo ,nie oglądam,
    ale irytuje mnie ,że programy o beznadziejnym poziomie znajdują tak wielki odbiór.
    Atak jest zmasowany: od chamowatej pani gie co udaje że gotuje,tańcżących z banałami,gwiazdorzących ,
    gotujących , itd.
    Zazdroszczę tym,którzy potrafią ignorować g.. o w jakiejkolwiek postaci by zobaczyli.
    Czy to w TV ,czy na ulicy czy w markecie.
    Po prostu : wdepniecie ,nawet przypadkowe w w/w atrakcje rujnuje moje dobre samopoczucie na caly dzień .
    Mogę zrozumieć intencje polskich seriali ,ale nie rozumiem celu nadawania ameryckich ,
    bo nie ma żadnego wspólnego mianownika.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Seriale skończyły się dla mnie z ostatnim odcinkiem Twin Peaks. Teraz oglądam tylko filmy. Głownie z pendrivea bo reklamy za bardzo mnie wk.... Trzeba wybierać. Szkoda życia na oglądanie g... Nieważne czy będzie ono amerykańskie czy polskie. Choć w Polsce zdecydowanie łatwiej w nie wdepnąć.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Atak amerykańskiego dziadoswa

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Głownie z pendrivea
    To jest dobre rozwiazanie.Lepsze filmy z reklamami to 3,5 godziny od 23 do 02.30 .
    Tez nagrywam z dvbt i odgrzewam później ,ale przyznaję ,ze wolę ogladnąć : tu i teraz .
    Czyli: czas,siadam i oglądam :jak w kinie.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •