Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

  1. #51
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    proszę o informację jakich odpowiedzi nie uzyskaliście - najlepiej adresy mailowe z których pisaliście do nas - natychmiast się tym zajmę.
    Co do cennika - jest on dostępny tylko dla zarejestrowanych. Akceptację konta otrzymuje każdy kto prowadzi firmę lub posiada portfolio z którego jasno wynika, że jest fotografem, projektantem, grafikiem lub architektem.

  2. #52

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Ja też jakoś jestem cały czas wierna fotoalbumowi...

  3. #53

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Moi klienci są "starej daty" i zostają przy allbum na zdjęcia ślubne . Mi również podoba się ta klasyczna wersja

  4. #54

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez zkruk Zobacz posta
    proszę o informację jakich odpowiedzi nie uzyskaliście - najlepiej adresy mailowe z których pisaliście do nas - natychmiast się tym zajmę.
    Co do cennika - jest on dostępny tylko dla zarejestrowanych. Akceptację konta otrzymuje każdy kto prowadzi firmę lub posiada portfolio z którego jasno wynika, że jest fotografem, projektantem, grafikiem lub architektem.
    Moja sytuacja była taka sama jak kolegi piszącego. Miło by było otrzymać choćby negatywną odpowiedź weryfikacyjną, a nie żadną. A tak... Minął miesiąc, znalazłam już inne firmy niż KrukBook, testuję albumy, wydruki fine art i często jestem zachwycona jakością produktu i obsługą klienta. Na zdrowy rozsądek, przedsiębiorca powinien być otwarty na (płacącego przecież) klienta, nawet jeśli nie zajmuje się fotografią mocno komercyjną. A jeśli nie, wypada odpisać - "nie, dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani", "spieprzaj dziadu" czy cokolwiek innego. Szkoda, bo opinie o Państwa produktach są bardzo dobre. Kilka firm skreśliłam już z listy przez jakość, inne przez dziwny stosunek do klienta (Saal Digital najlepiej nie pytać o techniczne specyfikacje papieru do ich fotoalbumów drukowanych "high end" - odpowiadają, że nie odpowiedzą - serio)... Ale naprawdę to szkoda skreślić firmę przez brak kontaktu w ogóle. Nie chciałabym po prostu. Zwykła odmowa przez mail by wystarczyła, by podtrzymać opinię profesjonalistów.

  5. #55

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Bardziej podobają mi się fotoalbumy niż fotoksiążki, wydaje mi się, że druk w nich jest lepszej jakości, straszne lubię te przekładki w środku, bo to takie trochę retro. Czytałem ostatnio artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum co wybrać” na printologii i chyba mnie utwierdził w moim przekonaniu. Aczkolwiek nie widziałem jeszcze na żywo żadnej fotoksiążki.

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez Darknoor Zobacz posta
    Bardziej podobają mi się fotoalbumy niż fotoksiążki, wydaje mi się, że druk w nich jest lepszej jakości, straszne lubię te przekładki w środku, bo to takie trochę retro. Czytałem ostatnio artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum co wybrać” na printologii i chyba mnie utwierdził w moim przekonaniu. Aczkolwiek nie widziałem jeszcze na żywo żadnej fotoksiążki.
    dobre "nie widziałem, ale wiem, ze mi się nie podoba..."
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •