Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 112 z 112

Wątek: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogólnik

  1. #111
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Cytat Zamieszczone przez krakał Zobacz posta
    Pewnie mnie tu zakrzyczą wszyscy, ale na początek naucz się robić zdjęcia
    Ja: NIE (zakrzyczę) ,pewien ,minimalny warsztat/wiedza jest niezbędny do zrobienia przynajmniej akceptowalnej jakościowo fotki .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  2. #112
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    nikt za takie spostrzeżenia nie będzie krzyczał bo to jest całkiem normalne i dla mnie akceptowalne, gorsze są odpowiedzi że lepsze zdjęcie nie którzy robią smaftfonem niż ja, zgodzę się że jestem aktualnie Początkującym który zna zasady kadrów; zasady trój podziału i co najważniejsze ŚWIATŁA przysłona itd itp ale muszę teraz nauczyć się przenieść wiedzę jako taką na wykonanie i ćwiczyć. I teraz kwestia dla kogo moje zdjęcie będą akceptowalne a dla kogo nie, bo przecież każdy może mieć swoją wizje swoje co chce opowiedzieć na zdjęciu; a drugiemu może to się nie podobać i z twierdzi że to nie jest akceptowalne. Nie mówię tu o akceptowaniu co w ogóle nie jest dobrze zrobione technicznie

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •