Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112

Wątek: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogólnik

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    facet was wkręca
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  2. #22
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Witaj. Na początek poczytaj o kompozycji. Jak byś nie obrobił tych zdjęć jakiego obiektywu nie użył to d... nie urwą z prostego powodu. Złe kadrowanie i śmieci w kadrze. Twoje zdjęcia aut to zwykłe pstryki jakich pełno na allegro czy innych portalach ogłoszeniowych. Popatrz spokojnie na zdjęcia takie które ci się podobają i zobacz co jest w tle. Z jakiej perspektywy są robione. Bo nie wystarczy kupić super szkła i aparatu ustać obok auta i pstryknąć fotę. Sprzęt który posiadasz w zupełności wystarczy do zrobienia przyzwoitego zdjęcia auta i dziecka. Popracuj nad kadrem a potem pomyśl o reszcie a będzie sukces.
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    facet was wkręca
    Jest 1% ,że nie .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  4. #24
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Bez urazy, ale takie zdjęcia zrobisz zwykłym kompaktem albo dobrym smartfonem. Może na razie wpłać kasę na konto i nich rosną odsetki, a Ty czytaj, oglądaj w necie zdjęcia innych i się ucz, a wiedza jaki obiektyw kupić sama przyjdzie.
    Canona sprzętów kilka.

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Oberschlesien
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    kup sobie tamrona 18-270 spełni wszystkie twoje marzenia
    +1000

    hahahaha

    doskonały tekst!

  6. #26
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    maciek12ss wszystko tak jak mówisz ale to jest po prostu lenistwo chciało by się gwiazdkę z nieba ale ciężko wyciągnąć dłoń do góry smutne ale prawdziwe. Trzeba poczytać się dowiedzieć i ćwiczyć wiem i staram się tylko ja to traktuję jako wypełnienie wolnego czasu ( którego i tak mało) I tak jak mówisz teraz tak jest postawie dobry sprzęt i będę klikał fotki jak wszyscy aż w końcu dojdę do tego ci mi się podoba jak ty to nazwałeś sukcesem. Ale nie moja wina że mam taki charakter że chce miedź coś dobrego. I wtedy po prostu jeśli będzie nie wychodziło to będę wiedział że to moja wina ( nie wiedzy, brak doświadczenia, lenistwa) a nie wina sprzętu. A nikt nie opanował zmysłu na starcie że podchodzisz do dziecka ahaaa hmmm pokój taki i taki światło takie i takie i aha to iso takie przysłona taka czas i bach jeden klik i idealne zdjęcie. Wiem po prostu o co z tym wszystkich chodzi ale nie jest tak hoop od razu dojść do tego i łączyć kilka tych czynników od razu. A jak aparat na statywie i robisz zdjęcia i masz wszytko niby dobrze poustawiane a ci nie wychodzi, wrzucasz zdjęcie na pc otwierasz i szok ręce opadają. To zaczynasz się zniechęcać denerwować i zastanawiać czy " maszyna gwizda, tylko kierowca piz..."


    I jeśli ktoś chcę się pośmiać i nic sensownego nie wnieść w temacie to po jaki h.. się wypowiada, idź do cyrku lepiej. Człowiek normalnie pyta wypisuje i są normalni ludzie którzy mi odpiszą a nie się nabijają bez sensu.
    Ja się nie chwalę jakie to nie są super zdjęcia bo zdaję sobie sprawę że jest to lipa bo się uczę, ale jestem pewien że lipne zdjęcia bo lipne ale pokaż mi chociaż takie jedno zdjęcie z jakąś tam ostrością wykonane telefonem ;/
    Ostatnio edytowane przez cybermysza ; 23-02-2015 o 22:41

  7. #27
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    [QUOTE=cybermysza;1269083] ale to jest po prostu lenistwo chciało by się gwiazdkę z nieba ale ciężko wyciągnąć dłoń do góry smutne ale prawdziwe.

    Ta wypowiedź obrazuje wiele!!!
    Canona sprzętów kilka.

  8. #28
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    A twoje dwie odpowiedzi w tym poście nie wnoszą nić

  9. #29
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    O kolejny as przestworzy obrońca czepialskich, masakra ludzie nie zdajecie sobie sprawy że obniżacie status tego forum przez takie wypowiedzi jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia po co się odzywać. Trudno strata mojego czasu na kłótnie z użytkownikami.
    Bardzo dziękuję za wszystkie normalne odpowiedzi normalnych użytkowników którzy też byli amatorami i nie wstydzili się pytać. I przepraszam Entuzjastów fotografii jeśli kogoś uraziłem swoją amatorszczyzną !!!

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Amen,pokój z Tobą Bracie.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •