Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112

Wątek: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogólnik

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    18-35 1.8 sigmy
    ale... moze 18-135 3.5-5.6 bedzie ok?
    Mozesz pomyslec nad 70-200 2.8 jak sie Ksiezna rozbestwi

    Moze zlinkuj te fotki auta ktore nie wyszly a my postaramy Cie pchnac we wlasciwym kierunku.

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    4 tyś to max który myślałem wydać. A co do poprawnej polszczyzny itd itp zawsze ktoś musi się do czegoś doczepić (człowiek w pracy wypisuje w stresie, próbuje skleić posta że by każdy wiedział o co chodzi a nie tylko jaki obiektyw najlepszy itd itp)
    tak myślałem że jedną z lepszych opcji będzie 24-70 f/2.8 I po to pisałem tak długiego posta, dla kogoś kto się zainteresuję pomocą przeczyta cały i zrozumie o co mi chodzi, a nie bez sensu odpowiada i proponuję mi kit-a jak bym chciał Aparat do takich zdjęć jakie robi kitowy obiektyw to bym nie zakładał takiego tematu, a nie każdy musi by super fotografem i wszystko wiedzieć i ja po prostu zapytałem i nie oczekuję takich odpowiedzi jak nie które, z resztą nie ważne.
    Ktoś coś jeszcze jakiś pomysł ??
    Jak na razie zostaję przy 24-70

    i już widzę i dziękuję za bardzo pomocne odpowiedzi zaraz coś wrzucę
    Ostatnio edytowane przez cybermysza ; 23-02-2015 o 20:41

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Cytat Zamieszczone przez cybermysza Zobacz posta
    człowiek w pracy wypisuje w stresie, próbuje skleić posta
    Gdybyś w pracy pracował ,a posty kleił na spokojnie p pracy ,Twój tekst byłby bardziej zrozumiały.
    A wachlarz życzeń masz niemały ,i bez doświadczeń własnych ,
    żadna rada Tobie w wyborze : nie pomoże. .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    37

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Przy 24-70 może brakować szerokiego kąta, dobry obiektyw lecz trochę ciężki na wycieczki i imprezy, sigma 18-35 1,8 to dobra propozycja pod aps-c.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Cytat Zamieszczone przez troglodyta Zobacz posta
    sigma 18-35 1,8 to dobra propozycja pod aps-c
    Jeśli ma być szeroko to raczej Sigma 10-20/3,5.Miałem ,świetne.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Zacznij od 18-135 STM jest to dobry optycznie obiektyw z szybkim napędem AF - tak jak Kolega krakał radzi.

    Cena do przełknięcia - wersja oszczędna. Na bogato - Sigma 18-35/1,8 świetny obiektyw.

    Pozostanie do kupienia jakieś tele - może 70-200/4 L USM (non IS) i masz pełen komplet z 50-tką do cropa.

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    A moze 5D z jakims zoomem

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    zdebik, cybermysza puszkę porządną już ma - siódemkę. Szuka szkła.

    Cybermysza, w 4000 powinieneś zmieścić 18-135 IS STM (nowy jest za 1200 do kupienia) i sigmę 18-35 1.8 (nowa 2700). Jeszcze ci na jakiś filtr zostanie I będziesz miał canona do focenia w dzień na zewnątrz, a sigmę do nocy i wnętrz. Potem ewentualnie coś szerszego albo dłuższego dokupisz, jak uznasz że trzeba. Stałkę podstawową już masz - i zestaw jak ta lala do twoich potrzeb. Na jasne szerokie albo portretowe stałki lepsze niż to, co masz w tym budżecie nie licz (prócz 50 1.4), chyba że używki, a i tak musiałbyś kupić więcej niż jedną.
    Ostatnio edytowane przez krakał ; 23-02-2015 o 21:24
    EOS 300, EOS 400D, EOS 60D i... Zenit 122
    C 15-85, C 10-18, T 70-300 VC USD i Zenitar MC 1.9 50 mm

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Do eksperymentu z szerokością ,dobrze sie nadaje tani
    Canon EF-S 10-18 mm f/4.5-5.6 IS STM
    "światłością nie grzeszy" ,alle jest niezły jak na swoja cenę.
    Mam i na dzienne fotki jest bardzo OK.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Piła
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jakie Szkło do fotografowania Samochodów motoryzacji i Dzieci i nie tylko. Ogóln

    Faktycznie przesadziłem z moimi wymaganiami żeby zmieścić te wszystkie zachcianki w jednym obiektywie, ale skupmy się nad tymi moimi priorytetami. może inaczej jaki obiektyw by był najlepszy do tych zdjęć : https://plus.google.com/u/0/115428538813206816409/posts
    Proszę ocenić co złego jest na danym zdjęciu. I tak jak zdjęcie dzidziusia niby na wyświetlaczu wygląda ładnie a jak wrzucisz na pc to tragedia, jeszcze teraz na google+ musiałem na jpeg-a zmienić. Jedno auto w dzień, jedno odbijają się lampy i tego chyba nie da rady z niwelować w takim miejscu no i 3 zdjęcie auta ( za ciemne wiem ) proszę o wszystko co źle i jak robiłem. ( no i do tych zdjęć samochodów filtr polaryzacyjny dopiero dziś przyszedł wiec zdjęcia bez)
    Ostatnio edytowane przez cybermysza ; 23-02-2015 o 21:50

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •