Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Wątek: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

Mieszany widok

  1. #1
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Kochani,

    Zapraszam na spotkanie warsztatowe / zlot użytkowników Canon-board.info.

    Termin: 17-19 września 2015 roku

    Miejsce: Smardzewice (obok Tomaszowa Mazowieckiego)

    Koszt udziału w warsztatach to:
    179 zł -€“ opłata za 3 dni warsztatów (17-19.09.2015)
    99 zł - opłata za jeden, wybrany dzień warsztatów

    (Uwaga, koszt może ulec drobnym zmianom, rozmowy trwają)

    Wystawiamy faktury.

    W cenie:
    - wypożyczanie sprzętu Canon, testowanie
    - testowanie sprzętu studyjnego, monitorów fotograficznych itp.
    - korzystanie ze studio fotograficznego
    - udział w wykładach, ćwiczeniach, warsztatach i zajęciach plenerowych z wykładowcami
    - 3 różnych prowadzących z różnych dziedzin fotografii

    Uwaga! Koszt nie obejmuje noclegów, wyżywienia oraz podróży.

    Informacje odnośnie możliwości noclegowych otrzymacie od nas w mailu potwierdzającym zgłoszenia – będzie opcja bezpośredniej rezerwacji noclegów w miejscu, w którym odbywa się Zlot ze specjalną zniżką dla uczestników zlotu.

    Zdecydowaliśmy się na taką organizację z uwagi na mnogość życzeń, że ktoś chce w pokoju 1 osobowym, ktoś w 2 osobowym z innym uczestnikiem (taniej), ktoś chce na 1 dzień, a ktoś chce tylko śniadania itp itd.

    Koszt całej 3 dniowej imprezy bez kosztów dojazdu powinien zamknąć się w 400-500 zł, tak to wyliczyliśmy.


    W 3-ciej edycji rozszerzamy trochę promocje warsztatów do formuły "Spotkanie użytkowników aparatów fotograficznych Canon", a nie tylko użytkowników forum.
    Pomyśleliśmy, że będzie ciekawej a ponadto przy frekwencji 20-25 osób przedsięwzięcie jest zbyt obciążające finansowo i nieopłacalne do wykonania.


    Ponadto nie obniżamy oczywiście poprzeczki, ciekawi prowadzący, dużo inspiracji fotograficznej, możliwość przetestowania sprzętu itd. Z pewnością będzie już EOS 5Ds/5DsR w wystarczającej ilości aby każdy mógł przetestować.


    O poprzednich zlotach można czytać tutaj:
    Spotkania i zloty Canon-board

    A o tym zlocie napisane tez jest na http://blog.cyfrowe.pl


    Plan wydarzenia

    Czwartek, 17.09.2015

    12.00 -€“ 12.30 -€“ Rejestracja uczestników
    12.30 -€“ 13.00 -€“ Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum Canon-Board.info), omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)
    13.00 -€“ 14.00 -€“ Przerwa
    14.00 -€“ 20.00 -€“ Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein www.pawelklein.com
    20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa / ognisko
    21.00 / 22.00 -€“ Fotografia nocna dla zainteresowanych

    Piątek, 18.09.2015

    09.00 -€“ 14.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Warsztat modowy w Studio - Wojtek Korsak www.photowork.pl)
    14.00 -€“ 16.00 -€“ Przerwa
    15.00 -€“ 20.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Pejzaż - Wojtek Korsak)
    20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa
    21.00 -€“ Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią) - Sebastian Małachowski (www.sebastianmalachowski.pl)

    Sobota, 19.09.2015

    10.00 -€“ 13.00 - Testowanie sprzętu Canon, EIZO
    13.00 -€“ Oficjalne zakończenie


    Rezerwacja elektroniczna: http://zlotcanon2015.evenea.pl/

    Procedura jest następująca:
    1. Zainteresowany wysyła zgłoszenie wypełniając prosty formularz rejestracyjny pod linkiem powyżej
    2. Po wysłaniu dostaje maila potwierdzającego, w którym informujemy o miejscu zlotu, zasadach płatności oraz możliwościach noclegowych
    3. Chętny uiszcza opłatę czym rezerwuje sobie miejsce.
    4. Następnie kontaktuje się z hotelem i wybiera opcje noclegu i wyżywienia taką jaka mu najbardziej odpowiada.

    Uwaga! W przypadku warsztatów z obróbki z uwagi na ograniczoną liczbę stanowisk komputerowych decyduje kolejność zgłoszeń+wpłat.


    Lista oficjalnych zgłoszeń na zlot:
    1. edytach
    2. zuch
    3. piotr19671115
    4. tomaszgalazka
    5. Chameleon
    6. Netis

    + 6 osób dodatkowych


    Poprzednio deklarowali jeszcze udział, a jeszcze nie zgłosili się:

    michael_key
    maciek12ss
    joaneska
    Mawet
    słowiczek
    mrenias
    Ostatnio edytowane przez fomag ; 23-07-2015 o 07:50 Powód: dodatkowe informacje
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...
    EOS 300, EOS 400D, EOS 60D i... Zenit 122
    C 15-85, C 10-18, T 70-300 VC USD i Zenitar MC 1.9 50 mm

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez krakał Zobacz posta
    Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...
    Przesadzasz. Super spotkanie ze swietnymi ludzmi. Duzo wiedzy i fajnej zabawy
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 19-02-2015 o 17:51

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Deklaruje obecnosc :-) tak wstepnie rzecz jasna

  5. #5
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    W tyn roku po opowieściach kolegów, którzy byli rok temu decyduję się i ja Chyba że mnie autobus potrąci albo jakieś zlecenie wpadnie
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  6. #6

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Fomag dla Podlasia miejsca jak zawsze tym razem w innym składzie się zjawimy jak sądze pozdrawiam wszystkich z wcześniejszego zlotu psss czy gdzieś film z tego wcześniejszego zlotu jest ? Fomag jak pamiętam nagrywałeś coś :-)

  7. #7
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez Daggoth Zobacz posta
    Fomag dla Podlasia miejsca jak zawsze tym razem w innym składzie się zjawimy jak sądze pozdrawiam wszystkich z wcześniejszego zlotu psss czy gdzieś film z tego wcześniejszego zlotu jest ? Fomag jak pamiętam nagrywałeś coś :-)
    Siema!
    Będzie super!

    Hmm... ty masz rację... powiem Tobie, że chyba z tego wszystko zapomniałem i to co nakręcone to leży gdzieś na jakiś kartach (bo na pewno nie skasowane)... muszę odkopać w takim razie i zlecić montaż cokolwiek by z tego było (kręcenie amatorskie, nie jak z 1 zlotu ). Zapisuję na listę do zrobienia... ale nie obiecuję terminu :-/
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  8. #8

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Jakby coś, to ja oczywiście będę. Tym razem nie rzutem na taśmę :P

    Cytat Zamieszczone przez krakał Zobacz posta
    Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...
    Powiem Ci, że gdy jechałem w ubiegłym roku, byłem zdecydowany na fotografię okolicznościowo - imprezową, jednakże po pewnych warsztatach nie jestem pewien, czy nie wolałbym zajmować się fotografią produktu. Wyjątkowo w tym roku, wezmę na zlot 400D (chociaż nie wiem, czy w ogóle jakiekolwiek body zabierać).
    Będziesz miał możliwość przetestowania nowych aparatów i obiektywów. Poznasz fantastycznych ludzi i takie tam inne atrakcje :P

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Chętnie przyjadę i wypiję coś na odwagę i wzmocnienie z kolegami...bo focić to raczej się będę próbował.

    Zapewne będzie jakaś lista uczestników.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Oj napic sie zawsze jest z kim.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •