Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

  1. #81
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2014
    Miasto
    Białystok
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Mam pytanie, jak mocno trzeba być zaawansowanym aby skorzystać coś / wynieść z warsztatów?
    Czy one są tylko dla profesjonalistów?

  2. #82
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    @fomag
    Jasne wszystko rozumiem tylko poprostu majac porownanie do pierwszego zlotu uwazam ze drugi byl jedynie jego cieniem. Dlaczego po ponad roku nie ma zdjec konkursowych? Dlaczego nie ma ogloszonych zwyciezcow zwlaszcza w konkursie ogloszonym przez Cyfrowe.pl gdzie nagroda bylo mocowanie do aparatu (nie pamietam teraz fachowej nazwy). Dlaczego nie ma zdjec z sesji slubnej wykonywanej przez Sebastiana i Krzysztofa? Gdzie sa zdjecia z warsztatow z Pawlem ktore trwaly to poznych godzin wieczornych?
    Nie mowie tu o zdjeciach robionych przez uczestnikow tylko przez "wykladowcow". Swoje mozliwosci znam ale chcialbym zobaczyc jak do tych tematow podchodza profesjonalisci ktorzy wykonuja swoja profesje zawodowo i wielokrotnie zarabiaja na tym kupe pieniedzy.
    Jak juz wspomnialem po pierwszym zlocie przywiozlem wiele swietnych zdjec (zwlaszcza z warsztatow z Tomkiem Albinem). Natomiast z drugiego zlotu gdyby nie rewelacyjne modelki i ich anielska cierpliwosc w pozowaniu dla naszej zwariowanej ekpiy mysle ze nie przywiozlbym zadnego zdjecia godnego pokazania na forum publicznym.
    Ekipa jak zwykle dopisala i milo bylo spedzic ten czas no ale niestety jakos specjalnie wiedzy z drugiego zlotu nie wynioslem. Gdzie po pierwszym zlocie sporo sie dowiedzialem ciekawych rzeczy.
    Mimo wszystko jeszcze raz zycze udanego zlotu i chcialbym napisac tutaj w okolicach pazdziernika - "kurde zaluje ze nie pojechalem"

  3. #83
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Ktoś jedzie z zachodniopomorskiego?

  4. #84

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Szanowni Państwo,

    Jestem rencistą, od kilku lat hobbystycznie fotografuję lustrzankami Canona, korzystając później z kompletu Lightroom/Photoshop (mając wiele oczekiwań na podciągnięcie umiejętności).

    Bardzo chciałbym wziąć udział w tych warsztatach. Problem polega na tym, że z racji zdrowia nie mogę prowadzić własnego samochodu (padaczka, w wyniku SM). Mimo że niby chodzę, pływam, etc.

    Czy ktoś z Was jadąc na Warsztaty mógłby mnie zabrać, np. z Centrum Warszawy.
    Ja mieszkam w Wesołej. Do Warszawy dojeżdżam np. SKM/KM, np. na/przez Warszawa Śródmieście lub w inne miejsce.

    Napiszcie proszę jeżeli jest to możliwe. Oczywiście uczestnictwo w kosztach transportu – zrozumiałe.
    Wtedy zapisuję się na Warsztaty.

    Bartosz „Glapek” Glapa, bgl1234567@gmail.com, 602205675.

  5. #85

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Szanowni Państwo,

    Jestem rencistą, od kilku lat fotografuję lustrzankami Canona. Mam troszkę sprzętu, korzystam z kompletu Lightroom+Photoshop.

    Bardzo chciałbym wziąć udział w tych warsztatach, trochę się pouczyć. Problem polega na tym, że z racji zdrowia (dla bezpieczeństwa) nie mogę prowadzić własnego samochodu (!) - SM --> padaczka. Mimo że niby chodzę, pływam, etc.

    Czy ktoś z Was jadąc na Warsztaty mógłby mnie zabrać, np. z Centrum Warszawy.
    Mieszkam w Wesołej. Do centrum Warszawy dojeżdżam np. SKM/KM, np. na/przez Warszawa Śródmieście lub w inne miejsce.

    Napiszcie proszę czy mógłbym się z kimś z Was zabrać. Oczywiście moje uczestnictwo w kosztach transportu jest zrozumiałe. Wtedy zapisuję się na Warsztaty. Inna forma transportu do Smardzewic jest chyba trudna, trochę nie potrafię sobie tego wyobrazić ...

    Bartosz „Glapek” Glapa, bgl1234567 (at) gmail.com, 602205675.

  6. #86

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Czołem , masz już kogoś kto jest gotów pomóc Ci w transporcie?

    A jeżeli tak, to może jedzie przez Warszawę?
    Bo ja nie mam żadnej osoby jadącej z Warszawy, a nie mogę prowadzić samochodu.
    Oczywiście dołożę się do ceny transportu.

    Pozdrawiam,

    BGL

    bgl1234567(at)gmail.com
    602_205_675

  7. #87

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Witajcie.
    Niestety z racji podjętej pracy i egzaminu w czasie trwania warsztatów jestem zmuszona zrezygnować z uczestnictwa, niestety.
    Życzę wam udanego pobytu.

  8. #88

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Przepraszam, czy naprawdę nikt z Was nie jest z Warszawy lub przez nią nie jedzie?
    A może ktoś wybiera się na warsztaty NIE-samochodem. Bo ja niestety nie mam pomysłu...

    Glapek

  9. #89
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Ja na chwilę obecną jadę pociągiem

    Tap ze smartfona

  10. #90
    Coś już napisał Awatar MartinYa
    Dołączył
    Aug 2014
    Miasto
    Gorzów
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Jade z Gorzowa wlkp. jeśli ktoś jest zainteresowany mogę po drodze zabrać☺

    Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
    http://www.glamstudio.pl
    5d mark3, 6D i 600D |S50mm f1.4 Art, C100mm f2.8 is L, C17-40mm f4.0 L, C50mm f1.8, C85 f1.8


Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •