Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 90

Wątek: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

  1. #31
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    ja bym chętnie zobaczył w akcji jakiegoś "magika" od np makro albo astro fotografii

  2. #32
    Coś już napisał Awatar Fabik
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Łomża
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Architektura mnie średnio interesuje, ale jeśli to prowadzi p. Paweł to warto.
    Canon

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez Fabik Zobacz posta
    Architektura mnie średnio interesuje, ale jeśli to prowadzi p. Paweł to warto.
    Na zlot zawsze warto sie wybrać.

  4. #34
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Astro fotografia to fajny pomysł kiedyś byłem na spotkaniu amatorów astronomii z pokazem fotografii coś niesamowitego jak z czarnych czeluści kosmosu wydobywały się te wszystkie barwy. Takie zdjęcia widziałem tylko w czasopismach, a wtedy miałem okazje zobaczyć jak powstają. Warto więc nawet jak kogoś to nie kręci to z samej ciekawości zobaczyć .

  5. #35
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez krakał Zobacz posta
    Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...
    Daj spokój, to zlot, a nie konkurs, ja w zeszłym roku pojechałem zieloniutki jak wiosenna łąka . Pakuj klamoty i przyjeżdżaj

  6. #36
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez słowiczek Zobacz posta
    Daj spokój, to zlot, a nie konkurs, ja w zeszłym roku pojechałem zieloniutki jak wiosenna łąka . Pakuj klamoty i przyjeżdżaj
    Dobrze pisze. Fotografia jest tam wszędzie dookoła Ciebie, każdego co się nie spytasz to o tym pogadasz i dostajesz takiego "kopa" wiedzy że hej! Ja w życiu nie zorganizowałbym tyle czasu nawet cyklicznie po 1-2h/tydzień aby tyle skorzystać.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  7. #37

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Mnie też proszę wstępnie dopiszcie, a co mi tam. Zielona jak szczypiorek na wiosnę, ale mam nadzieję, że dacie mi ogromnego "kopa" wiedzy.

  8. #38
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Śląsk i Zagłębie
    Posty
    130

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    I jak się mają sprawy programu?
    Coś się już zarysowało?
    pozdrawiam

    Przemek

  9. #39
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Cytat Zamieszczone przez kkocis Zobacz posta
    ja bym chętnie zobaczył w akcji jakiegoś "magika" od np makro albo astro fotografii
    Do astro foto w tej lokalizacji warunki są świetne, również do wieczorno - nocnych landszaftów, znam dość dobrze tą okolicę. Ale czekamy na program.

  10. #40
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Jest szansa, że program kompletny opublikujemy w tym nadchodzącym tygodniu.
    Teraz było trochę pracy innej, ale to już zakończone i działamy!
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •