Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 90

Wątek: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

  1. #61
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Czaniec
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Na chwilę obecną wrzesień też jest OK. Jedyny minus to taki, że miałem nadzieję Was wcześniej poznać osobiście
    Pozdrawiam i do zobaczenia

  2. #62

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Oczywiście ja też będę. Wrzesień średnio mi pasuje. Ale będę.

  3. #63
    Bywalec Awatar wajo94
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    68
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Nie przejmuj się fomag, wszystkim nie dogodzisz. Ja na razie nie jestem pewien, więc nie podejmuję decyzji.
    R6, Tamron SP 17-50/2,8 Di VC USD G2, , C 70-200/4 L IS, SAM 14/2.8, 580 EXII, C RF 100-400, C RF 50/1.8, C RF 16/2.8

  4. #64
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Kurcze... dla mnie tez nie jest to dobry termin... myślę, że będę decydował sekundy przed zamknięciem listy...
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  5. #65

    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    poproszę o wpisanie

  6. #66
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Fomag nie bój żaby i tak będzie full, w tym czy innym terminie takiej imprezy po prostu nie można opuścić

  7. #67
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Zgierz
    Posty
    37

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Proszę mnie dopisać

  8. #68
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Dla mnie termin w zasadzie nie gra roli... będę

  9. #69
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Kolejna partia informacji dot. zlotu:


    Co czeka Uczestników na kolejnym zlocie?
    - Na pewno bardzo dużo fotografowania
    - Profesjonalne warsztaty fotograficzne, zarówno w studio, jak i w plenerze,
    - możliwość testowania sprzętu Canon (aparaty, obiektywy) oraz szeroki wybór akcesoriów fotograficznych
    - prezentacje najnowszych technologii druku.

    Przede wszystkim jednak przez 3 dni można dyskutować, wymieniać się doświadczeniami i spędzić czas w gronie pasjonatów fotografii.

    Podczas zlotu udostępnimy wypożyczalnię sprzętu i studio. Uczestnicy będą mogli przychodzić, wymieniać wypożyczony sprzęt oraz drukować swoje fotografie czy korzystać ze sprzętu studyjnego i porad.

    Dla kogo przede wszystkim jest zlot i warsztaty?
    - dla użytkowników forum Canon-board.info
    - dla hobbystów i pasjonatów fotografii
    - dla posiadaczy aparatów marki Canon
    - dla początkujących fotografów (min. to orientowanie się w terminologii fotograficznej i pojęcie jak wpływa na zdjęcie przesłona, czas i pozostałe parametry podczas fotografowania - resztę wiedzy poszerzysz na spotkaniu)
    - dla zaawansowanych fotografów


    Koszt udziału w warsztatach to:
    179 zł – opłata za 3 dni warsztatów (17-19.09.2015)
    99 zł – opłata za jeden, wybrany dzień warsztatów

    (uwaga, koszt może ulec drobnym zmianom, rozmowy trwają)

    Wystawiamy faktury.

    Koszt obejmuje udział we wszystkich warsztatach podczas zlotu oraz możliwość testowania sprzętu i próbnych wydruków.

    Uwaga! Koszt nie obejmuje noclegów, wyżywienia oraz podróży.
    Informacje odnośnie możliwości noclegowych otrzymacie od nas w mailu potwierdzającym zgłoszenia – będzie opcja bezpośredniej rezerwacji noclegów w miejscu, w którym odbywa się Zlot ze specjalną zniżką dla uczestników zlotu.

    Zdecydowaliśmy się na taką organizację z uwagi na mnogość życzeń, że ktoś chce w pokoju 1 osobowym, ktoś w 2 osobowym z innym uczestnikiem (taniej), ktoś chce na 1 dzień, a ktoś chce tylko śniadania itp itd.

    Koszt całej 3 dniowej imprezy bez kosztów dojazdu powinien zamknąć się w 400-500 zł, tak to wyliczamy.


    Szczegóły na temat oficjalnych zgłoszeń i płatności otrzymacie w połowie lipca.


    WSTĘPNY ROGRAM ZLOTU:

    Czwartek 17.09.2015
    12.00 – 12.30 Rejestracja uczestników

    12.30 – 13.00 Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum, omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)

    13.00 – 14.00 Przerwa
    14.00 – 20.00 Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein)
    20.00 – 22.00 Ognisko
    22.00 - … Fotografia nocna dla zainteresowanych


    Piątek 18.09.2015
    09.00 – 14.00 Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO / warsztaty foto)
    15.00 – 16.00 Przerwa
    15.00 – 20.00 Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO / warsztaty foto)
    20.00 – 21.00 Przerwa
    21.00 - … Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią)


    Sobota 19.09.2015
    10.00 – 13.00 Testowanie sprzętu Canon, EIZO
    13.00 Oficjalne zakończenie

    Organizator Zlotu:
    Cyfrowe.pl na zlecenie Fomag - właściciela forum canon-board.info

    Partnerzy Zlotu:
    Canon
    Eizo
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  10. #70

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Wszystko fajnie, skoro i tak termin zmieniony, trzeba było wybrać weekend w poście.
    Sam znam kilka osób, które nie przyjadą bo pracują i nie mogą wziąć 2 dni urlopu...
    Druga sprawa, jakoś nie bardzo atrakcyjny ten program. Paweł nie może prowadzić warsztatów pierwszego dnia, bo jak zwykle fotografia nocna nie odbędzie się.
    Po trzecie, jeżeli kolejny raz będzie to Spala, to ja dziękuję.

    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •