Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: canon 600d gdzie

  1. #31
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    A, i zapomniałem dodać - blvckdeer, przy płatności gotówką na Studenckiej jest troszkę taniej, niż w sklepie internetowym albo przy zakupie na miejscu, ale z płatnością za pomocą karty. Nie pamiętam ile, bodaj 2,5%, ale mimo wszystko warto przejść przez bank/bankomat swojego banku (bankomat "sieciowy"/obcy pobierze zbyt dużą prowizję) i wypłacić kasę idąc po aparat. Niewiele, ale np. na filtr UV do kita albo zapasową baterię (zamiennik) starczy.
    Ostatnio edytowane przez krakał ; 16-02-2015 o 17:38
    EOS 300, EOS 400D, EOS 60D i... Zenit 122
    C 15-85, C 10-18, T 70-300 VC USD i Zenitar MC 1.9 50 mm

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Cytat Zamieszczone przez wizart Zobacz posta
    ...
    Zobacz kolego, spłodziłeś długą odpowedź, w której nie zawarłeś nic co wnosiłoby do dyskucji, ...
    przyganiał kocioł... itd

    ale zeby nie bylo ze nie wnosze nic do dyskusji, poraz 3 powtarzam, prosty sposób, internte, google, wpisujemy sklep foto kraków, sprawdzamy adres sklepu stacjonarnego, dzwonimy pytamy czy sprzet w sklepie, kasa albo karta w łape (jezeli mozna placic karta) jedziemy na miejsce ogladamy sprzet , kupujemy bądź nie , wracamy do domu , czy to az tak trudne? sklep jak sklep, dla mnie ma posiadac sprzet za cene która mi odpowiada,a to cyz sprzedaja w centrym czy na uboczy, czy w sklepie jedzie wódą czy wodą kolońską , czy witają mnie nagie modelki czy kot... chociaz tutaj wole modelki.... , naprawde to mało mnie interesuje. Najwazniejsze, sprzet,cena,karta gwarancyjna podbita,paragon/faktura reszta mnie nie intersuje
    Ostatnio edytowane przez GalaktycznyMuczaczo ; 19-02-2015 o 20:22
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •