Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: canon 600d gdzie

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Mottem tego działu na forum powinny być słowa tej piosenki zatytułowanej "Długowłosy chłopak ze wsi" śpiewanej przez jednego muchacho-kałboja:

    "I ain't asking nobody for nothin' if I can get it on my own"

    https://www.youtube.com/watch?v=0I65bNfg0rA

    Adres padł dopiero w 12 poście, bo przecież trzeba najpierw przeryć Internet, zapisać sie na kursy, kupić ksiażki i mapy, I wtedy dopiero można zrobić to co najprostsze i najszybsze, co normalni ludzie robia, czyli kogoś zapytać. Np. ludzi, którzy i tak sa na forum 24/7 i nie maja co robić...

    Ale po co z koleżanką lub kolegą, kiedy zawsze można równie dobrze sobie dogodzić samemu...

    "Cause I ain't asking nobody for nothin' if I can get it on my own..."
    Skąd wiedziales ze pase krowy, tylko włosów długich brak
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  2. #22

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Może już tak skończmy tą kpinę?
    Na dobrą sprawę nikt nikomu nie każe się udzielać w tym wątku. A jeśli komuś źle i nie dobrze z jakiegoś powodu, to nie musi on wylewać na mnie wiadra pomyj, bo zapytałam jak człowiek człowieka. Więc i takiego traktowania oczekuję.
    A ja też nie prosiłam osoby, które są cwane w grzebaniu w necie tylko takie, które chociaż RAZ robiły zakup w sklepie i mogą mi go polecić.
    Miłego dnia.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    no ale na zdrowy rozum to po jednym zakupie jakie to polecanie?
    sklep to sklep, nie bardzo rozumiem nad czym się tu zastanawiać
    kup aparat gdziekolwiek i ciesz się robieniem zdjęć
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 340

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Cyfrowe.pl - mają sklep w Katowicach, możesz zamówić z odbiorem własnym, ale możesz też pojechać, pomacać i porozmawiać przed jakimkolwiek zakupem.
    Kupowałem u nich wiele razy obiektywy, akcesoria - ostatnio korpus, ale nie 600D . Z tym, że w Gdańsku, bo w okolicach mieszkam. Zresztą wysyłkowo też dobrze działają.

  5. #25
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    blvckdeer, jesteś z Kraka? To polecam Foto-Plus na Studenckiej. Kupiłem u nich moją sześćdziesiątkę. Obsługa miła, kompetentna. Mają także sklep internetowy. Można kupić przez net, a odebrać osobiście i zapłacić gotówką. Polecam ogólnie, jako miejsce do zakupów sprzętu foto.

    W jakimś Saturnie, Media Markcie czy RTV AGD może znajdziesz taniej, ale tam nie zawsze jest łatwo znaleźć kogoś kto z tobą pogada, doradzi etc. Choć, z drugiej strony, ty jesteś zdecydowana na konkretny model, więc na twoim miejscu szukałbym najtańszej oferty z odbiorem osobistym w Krakowie. Jak kupowałem dawno temu 400D, to była to jakaś firma sprzedająca tylko w internecie, mieszcząca się - jak się okazało przy odbiorze - w wynajętym domku, w dziwnym miejscu... Nie wiem, czy dalej istnieje, w każdym razie domek zaliczył już w międzyczasie kilka innych firm - najemców. Ale aparat kupiłem bezproblemowo, łącznie z załatwieniem kredytu na miejscu.

    Kupujesz wyrób seryjny znanej firmy, który przeszedł w niej kontrolę jakości; aparat jest nowy, prosto z pudełka i fabryki, więc firma, w której go kupujesz, nie musi być renomowana, a sprzedawca kompetentny. Jeśli się okaże, że aparat ma wady, to od tego masz gwarancję, a jak tu ktoś napisał, sklep i tak odeśle do serwisu, możesz to zrobić sama. Co innego, jak potrzebujesz porady przy wyborze i jesteś niezdecydowana - wtedy trzeba szukać dobrego sklepu z fachową obsługą.

    Jeśli dalej jesteś zdecydowana na dobry sklep - idź na Studencką I wróć do domu uchachana z nowej puszki

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez krakał ; 16-02-2015 o 14:31
    EOS 300, EOS 400D, EOS 60D i... Zenit 122
    C 15-85, C 10-18, T 70-300 VC USD i Zenitar MC 1.9 50 mm

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Byleby nie kupic tanio z gwaranacja sklepu a nie producenta bo moze sie okazac, ze sklep zniknie a aparat jest z USA i wtedy co?

  7. #27
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Cięzko kupić 600D z USA
    Które to sklepy stacjonarne handlują sprzętem z USA?

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    Jak w kazdej branzy mozesz trafic na kombinatorow. Sprzet z USA szczegolnie refurbished jesli ominie clo jest duzo tanszy. Sklep moze go sprzedac ale gwarancji europejskiej nie bedzie. Sklep wystawi swoja ale co jesli za miesiac sklep zakonczy dzialalnosc? Niska cena - wzmozona czujnosc.

  9. #29
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    *Ale który sklep????
    hint - pierwszy post

  10. #30
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: canon 600d gdzie

    ja to mam wrażenie, ze taki macho-muchacho to pisze tylko po to by pianę bić.
    Zobacz kolego, spłodziłeś długą odpowedź, w której nie zawarłeś nic co wnosiłoby do dyskucji, tylko z miejsca napadasz dyskutanta, obezwładniasz i otwierając drzwi saloonu kopem wypierdzielasz gdzieś tam... dalej.
    Odnoszę wrazenie, ze na codzień jesteś takim profesjonalistą, że nawet ci z National Geographic to smarkacze ze smienami.
    Nie rozumiem twojej misji. Jak ktoś pyta, to znaczy że: nie wie, nie umie, nie kuma, nie radzi sobie może nawet z najprostrzymi rzeczami. Jak przyjdzie twój 5-cio letni syn i spyta: tato, a skad sie biorą chmurki, to ty pewnie powiesz mu, żeby sobie wygooglował.
    Ostatnio edytowane przez wizart ; 16-02-2015 o 17:30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •