Nie wiem czy wiek ma coś do rzeczy, bo ja widzę naiwnych starych i naiwnych młodych a na głupie tryndy chyba jednak bardziej się nabiera młodzież.
Ale, faktem jest wielka zmiana w mediach, a szczególnie wiadomościach, która dokonała się w ciagu ostatnich lat, gdzieś od czasu pierwszej wojny z Irakiem. Kiedyś w CNN np. leciały wiadomości, nawet w niedziele z całego świata na różne tematy. Teraz to jest zlikwidowane a wiadomości ograniczone sa tylko do jednego najwyżej trzech głównych tematów, wałkowanych godzinami na okragło, z czego jeden jest niezmiennie o terrorystach islamistach, drugi to jakaś bieżaca wyselekcjonowana katastrofa badź strzelanina, a trzeci to może być pogoda. Reszta to kronika kryminalna.
Większość ludności oglada i tak tylko wiadomości lokalne z których połowa to sport, w tym z lokalnych szkół. Czyli w sumie dowiadujemy się, że jutro grozi ćwierć cala śniegu, okrutni dżihadyści znowu poderżnęli komuś gardło, i high school baptystów wygrał z high scoolem katolików 27 do 11.
Jakichkolwiek obrazków i wydarzeń spoza Bliskiego Wschodu i nie dotycacych katastrof lub pogody jest ZERO.