Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 136

Wątek: Canon EOS M3

  1. #1
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Po co doczepili ten szczatkowy ogumiony grypik? Za mało koślawy i za zgrabny był M czy M2 i trzeba to naprawić? zwłaszcza, że bateria nadal cienka.

    Za to jest lampka wbudowana.
    Ostatnio edytowane przez pan.kolega ; 08-02-2015 o 00:43
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 333

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Po co doczepili ten szczatkowy ogumiony grypik? Za mało koślawy i za zgrabny był M czy M2 i trzeba to naprawić? zwłaszcza, że bateria nadal cienka.

    Za to jest lampka wbudowana.
    Pewnie po to zrobili grip, żebym ja go nie musiał dokupywać. Dokupiłem do M2 i dopiero z nim jest jakaś ergonomia. Co najmniej więc aż 4 rzeczy są lepiej, niż w M i M2: grip, lampka, uchylny ekran i możliwość wpięcia celownika EVF.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  4. #4
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Ciekawe, za ile będzie.
    Bo to, co piszą na canon rumors (600GBP) zakrawa na mało śmieszny dowcip.
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    W Japonii Canon zaszalał z promocją i sprzedaje M3 + EVF-DC1 za równowartość 1700 złotych polskich.
    U nas sam EVF kosztuje w tej chwili 1100. W komplecie z M3 wyjdzie pewnie koło 4000.

  6. #6
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Obawiam się że nie i stąd pewnie tak olbrzymie zainteresowanie tą premierą .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Jestem mocno zainteresowany. Najbardziej zraża mnie perspektywa korzystania z dołączanego EVF. Na razie zresztą niewiele wiadomo poza papką marketingową. Czekam na podręcznik. Matryca najprawdopodobniej okaże się typowym zagraniem marketingowym, 24 MPx musi być już w tym segmencie rynku. Choć może też okazać się, że dzięki nowemu procesowi i rezygnacji z DP jest lepiej niż w 7d2.

    --- Kolejny post ---

    Na koniec jeszcze taki obrazek pokazujący, że w pewnych sytuacjach (np. słaby defokus) Hybrid AF III może działać tak samo efektywnie jak DP. W innych 2x wolniej.



  8. #8
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Mój japoński kuleje, więc zdam się na Twoją interpretację.
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Sulechów
    Posty
    489

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Tutaj:

    https://www.youtube.com/watch?v=f6Tl...ature=youtu.be

    działa całkiem sprawnie. Co prawda to Canon 750D ale w M3 chyba AF w LV jest tak samo rozwiązany.

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Zgadza się. Ale to tylko materiały reklamowe producenta (choć wyglądają bardzo realistycznie). Inna rzecz, że na powyższym wykresie to nie widzę uzasadnienia dla wcześniejszych twierdzeń Canona, że np. Hybrid II działa x razy szybciej od Hybrid I itd. Chyba, że wykres uproszczono w celach poglądowych.

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •