Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Lustrzanka do filmowania

  1. #31
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 413

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    No i wracamy do tego napisalem wczesniej. Ff trzeba przymknac a co za tym idzie czesto dac wyzsze iso.

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    które dzięki bogu jest na tyle uzywalne ze nie ma ztym najmniejszego problemu a o czy mmowilismy jeszcze , o doswietlaniu lampami ktore powoduja to ze z tym iso mozemy sobie spokojnie zejsc do naprawde niskich wartosci.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 413

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    Dochodzimy wiec do sytuacji, ze zalety ff (go, iso) zanikaja a jednak koszt zakupu ff jest znaczaco wyzszy (600D vs 6D).

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    nie zanikają a poprostu uzywasz ich rozsądnie, to tak jak kupić ferrari i jeździć po mieście, wiesz ze nie pojedizesz szybciej niz 50km/h bo musisz sie ograniczac ale to nie oznacza ze kiedy będziesz potrzebować tej mocy nie wykorzystasz tego , Przemek mozemy tak w nieskonczonosc chyba
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #35
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    z tym że żeby w apsc uzyskać taką GO już trzeba kupić szkło za pokroju 1.2 , jednak jeżeli mamy dostęp do światła zastanego, Iso nie będize tutaj specjalnie problemem bo przy 2 mocnych lampach spokojnie będizemy mogli pracować na iso 200 lub nawet niżej.
    Odwieczny temat FF+tansze szkło czy APSC i droższe szkło, można do bólu to rozbrajać, miałem apsc, przestrzeliłem dużo puszek swojego czasu, i niestety nie ma siły na to aby mi powiedzieć że to co mam w FF działa na niekorzyść wobec APSC i nie da się tego na tyle skontrolować żeby i tak uzyskać lepsza jakość.
    Pozostajemy wszyscy przy swoim, wole kupic drogie body i dokupic sobie spokojnie szklarnie, a ni jezeli kupic 600d z 85/1,2
    Swoją drogą mogła to by być ciekawa ankieta 5d3+ 85/1,8 czy 600d+85/1,2 ?
    Patrzysz na to zagadnienie jak fotograf, a film to nie jest ciąg ruchomych zdjęć . Tu naprawdę FF nie jest czymś o co warto walczyć, są rzeczy o wiele ważniejsze, w które warto zainwestować (np. statyw) i to da znacznie więcej pożytku niż płytka GO, która nadużywana w filmie jest zwyczajnie męcząca.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Patrzysz na to zagadnienie jak fotograf, a film to nie jest ciąg ruchomych zdjęć . Tu naprawdę FF nie jest czymś o co warto walczyć, są rzeczy o wiele ważniejsze, w które warto zainwestować (np. statyw) i to da znacznie więcej pożytku niż płytka GO, która nadużywana w filmie jest zwyczajnie męcząca.
    A no widzisz akurat wiem jak wiem jak ważne w filmie są takie akcesoria , ba bardziej mozna nazwać je sprzętem podstawowym
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  7. #37
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    A może jakiś kompromis w postaci C5D MK II i do tego szkła..... jakość / cena. Używane body można nabyć w komisach na portalu aukcyjnym itd... a szkła też można znaleźć w dobrej cenie, i na światełko coś zostanie
    C1Dx, 5D emkaczy itd..

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lustrzanka do filmowania

    kolega potrzebuje nowego sprzeętu na fakture ;*
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •