Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

  1. #11

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    dziękuję wszystkim jeszcze raz za dobre słowo. tez myślę ze w fotografii najważniejsza jest kompozycja i przekaz. techniczna strona tez, jak najbardziej, ale nad nią można popracować. swoim aparatem jak do tej pory zrobiłem ok 8000 zdjęć, wiec jeszcze początkujący. hehe. żadnej krytyki?

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Czwarte z pierwszej nienumerowanej serii ,jest bardzo OK !
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  3. #13
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Z pierwszego wsadu zdjęcie nr 4. za dużo tego nieba, nr 5. może lepszy byłby kadr pionowy.
    Z 2 wrzutu zdjęcie nr 5. wysil się stać Cie chyba na więcej niż tylko pstryk
    Chciałeś to masz
    pozdrawiam.

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Dobrze by było, abyś dawał króciutki opis do zdjęć. Zdjęcia poprawne i miło je się ogląda.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  5. #15

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Z pierwszego wsadu zdjęcie nr 4. za dużo tego nieba, nr 5. może lepszy byłby kadr pionowy.
    Z 2 wrzutu zdjęcie nr 5. wysil się stać Cie chyba na więcej niż tylko pstryk
    Chciałeś to masz
    pozdrawiam.
    no właśnie o to chodzi :-) będę się starał. niedługo coś znowu wrzucę. postaram sie tez o opisy. pozdr

  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2014
    Miasto
    Marki
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Hej, galeria jest super. Mam pytanie odnośnie zdjęcia 3 i 4 z pierwszego posta. Są to hdry? W jaki sposób obrabiałeś i z ilu zdjęć żeby uzyskać efekt jak z obrazu???

  7. #17

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Wiem ze wyglada to jak hdr ale nie jest. Zdjecja sa obrabiane w Photoshopie. Obróbka głównie polegała na:
    - camera raw, poprawa świateł, cieni.
    - photoshop;
    korekcja tonalna lokalnie ( poprawa kolorow.) Poprawa kotrastu. Zabawa z swiatlem i cieniami. Ostrzenie lokalne i Lekka winieta na koniec. Wszytko robione na wartwach korekcyjnych ( na wszelki wypadek;-)) ogólnie troche czasochłonne.

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2014
    Miasto
    Marki
    Posty
    111

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    A wiesz może czy jest gdzieś w intrenecie pokazane na jakimś przykładzie jak wygląda taka obróbka?

    Od dawna szukam czegoś takiego, a u Ciebie wygląda to bardzo dobrze, jestem zachwycony

  9. #19

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    Spróbuj na kelbyone (trzeba sie zarejestrować). Obejrzyj kursy dana margulisa, john paul caponigro, Vincent versaci. Zajrzyj jeszcze na strone do lee varis.

  10. #20

    Domyślnie Odp: [marcinroj] pocztkujacy zdjecia z wypraw, islandia, londyn, marocco

    1. islandia

    2. islandia 2

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •