Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    zerknijcie prosze:
    Lustrzanka Canon EOS 6D Body (5034832547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    zastanawia mnie ze autor nie podaje informacji o gwarancji - napisalem mu zapytanie - nie odpisał. z drugiej strony cena kusi i jesli taki mały przebieg jak zadeklarowany to przy braku innych problemów kupionym ten aparat nawet drozej. co sadzicie o tej ofercie?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cena kusi ?? Przeciez to licytacja. Moze sie skonczyc nawet na 5k.
    Jesli bral na firme to jest po gwarancji. Wiec moze nic o tym nie pisze.
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 31-01-2015 o 14:11

  3. #3
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez arturmaksymilian Zobacz posta
    zastanawia mnie ze autor nie podaje informacji o gwarancji - napisalem mu zapytanie - nie odpisał. z drugiej strony cena kusi i jesli taki mały przebieg jak zadeklarowany to przy braku innych problemów kupionym ten aparat nawet drozej. co sadzicie o tej ofercie?
    Jeszcze ci się czerwona lampka nie zapaliła?
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Sulechów
    Posty
    489

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Ha ha! w tej cenie i z tymi parametrami to ja bym kupił z zamkniętymi oczami. Tylko, że "TEJ" ceny naprawdę nie ma. Na pięć minut przed zamknięciem aukcji cudownie zacznie błyskawicznie rosnąć. Może nawet przekroczyć 5k.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    ale przecież pisze ze kupił w grudniu 2013 wiec czyż nie powinna byc ważną jeszcze do końca tego roku? tal licytacja jest ale jesli bylby na gwarancji to robiloby mi to istotna różnice. gdzie moge kupic w miarę wiarygodnie 6d używane - moze tu? zdarzają sie tu oferty sprzedaży 6d?

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    canon daje 12miesięcy gwarancji
    SONY

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    canon daje 12miesięcy gwarancji
    dokładnie, czyli jest po gwarancji, nie dziwię się że nie odpowiada na oczywiste pytania.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Nie kazdy siedzi przed kompem tak często lub odbiera maila, rożnie bywa wiec nie ma co na szybko oceniać. Cytuję :

    "Proszę o przemyślane oferty.
    Jestem kierowcą i w tygodniu nie ma mnie w domu dlatego wydłużony czas wysyłki, który oczywiście jest zaznaczony przy każdej aukcji.
    Nie zawsze mogę odebrać tel.
    w razie pytań gg 32456705
    email infinitid@wp.pl"

    Co prawda telefonu nie znalazłem, jednak warto próbować, a ostatecznie wysłać koogś z łodzi z forum zeby sprawdził czy sprzęt działą.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  10. #10
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    Nie kazdy siedzi przed kompem tak często lub odbiera maila, rożnie bywa wiec nie ma co na szybko oceniać. Cytuję :

    "Proszę o przemyślane oferty.
    Jestem kierowcą i w tygodniu nie ma mnie w domu dlatego wydłużony czas wysyłki, który oczywiście jest zaznaczony przy każdej aukcji.
    Nie zawsze mogę odebrać tel.
    w razie pytań gg 32456705
    email infinitid@wp.pl"

    Co prawda telefonu nie znalazłem, jednak warto próbować, a ostatecznie wysłać koogś z łodzi z forum zeby sprawdził czy sprzęt działą.
    Dla mnie towarzysze coś tu śmierdzi...
    Telefonu nie odbiorę ale gg czy mejla już tak.
    A w razie wydymania kupującego...
    No przecież podał że kontakt może być utrudniony.
    Nie planuję zakupu aparatu, ale gdybym chciał kupić to ta aukcja byłaby jedną z pierwszych na odstrzał
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •