Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

  1. #31
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Śląsk
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Coś mi się wydaję że w opisie przebiegu brakuje jednego zera, w/w aukcje bym sobie odpuścił. Najlepiej trochę poczekać i faktycznie znaleźć coś poza podejrzeniami, jeżeli Ci się nie śpieszy z zakupem to obserwuj giełdę na forum, a może się coś trafi

  2. #32

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Mnie ta aukcja śmierdzi.Może nie mam racji,ale w razie przekrętu za dużo problemów.Poza tym to nowy allegrowicz.Nie zaryzykowałbym tym bardziej,że dzisiaj o 12.20 logował się na allegro i nie udzielił żadnej odpowiedzi.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez troglodyta Zobacz posta
    Przedmiotów wylicytowanych na aukcji bez opcji kup teraz nie obejmuje prawo do zwrotu jak w przypadku innych przedmiotów kupionych przez internet.
    Zwrot przedmiotów zakupionych za pośrednictwem internetu jest możliwy w przypadku zakupu od firmy. Licytacja czy kup teraz nie ma zadnego znaczenia, masz na to 14 dni

  4. #34
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    o telefon bym sie nie czepial szczegolnie, moze jezdzi na miedzynarodowkach - wtedy faktycznie moze nie odbierac z wiadomych przyczyn...

    gosc jest odemnie z Łodzi w razie czego moge z czyms pomoc

  5. #35
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Dla mnie towarzysze coś tu śmierdzi...
    Telefonu nie odbiorę ale gg czy mejla już tak.
    A w razie wydymania kupującego...
    No przecież podał że kontakt może być utrudniony.
    Nie planuję zakupu aparatu, ale gdybym chciał kupić to ta aukcja byłaby jedną z pierwszych na odstrzał
    Napisał uczciwie, ze często odebrać nie może a ty węszysz spisek.
    Jakby chciał dymać to chyba przez telefon prościej

  6. #36
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Napisał uczciwie, ze często odebrać nie może a ty węszysz spisek.
    Jakby chciał dymać to chyba przez telefon prościej
    Może i węszę. Od samego początku aukcja dla mnie jest podejrzana. No i to że "nie może odebrać" to też mi wygląda na wentyl bezpieczeństwa.
    No tak czy siak ja bym w tą licytację się nie pchał
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  7. #37
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Nie no kolega sobie robi jaja z nas i z zasad forum.
    Zamykam tę parodię, a założyciel wątka sobie odpocznie z prośbą o przemyślenie czy ignorując zasady tu panujące na pewno chce być uczestnikiem forum.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •